Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnę się. Kupię taką rakietę, koniecznie w chromie, stan co najmniej dobry. zdjęcie od TabaQ znowu pożyczone ;)

Z tego co kojarzę, to jest taka na alle, tyle że ze złotymi wskazówkami.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Aktualnie na Alle są albo pozłacane albo w kiepskim stanie. Ta z linku powyżej ma zzarta kopertę, wiec odpada. Wiem, wiem, wymyślam być może, ale tak już mam. Albo będzie zadbana chromowana albo wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta powyższa miała ładną kopertę, to pewnie już bym ją licytował. ;)

Też mi się podoba ten model. Mam taką rakietkę w chromie, tyle że z białą tarczą, i przydałaby się jej czarna "siestra".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta powyższa miała ładną kopertę, to pewnie już bym ją licytował. ;)

Też mi się podoba ten model. Mam taką rakietkę w chromie, tyle że z białą tarczą, i przydałaby się jej czarna "siestra".

To mi z kolei brakuje czarnej w złoconej kopercie, ale w końcu i ta dołączy do posiadanej przeze mnie trójcy :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na Alle są albo pozłacane albo w kiepskim stanie. Ta z linku powyżej ma zzarta kopertę, wiec odpada. Wiem, wiem, wymyślam być może, ale tak już mam. Albo będzie zadbana chromowana albo wcale.

Mam coś takiego, ale to nie jest czarne i koperta od zadniej strony trochę sczochrana ;)post-46446-0-95737400-1427060042.jpgpost-46446-0-37718600-1427060043.jpg  jeśli podpasuje to się dogadamy :D jak nie to leżakuje sobie spokojnie dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego, ale to nie jest czarne i koperta od zadniej strony trochę sczochrana ;)attachicon.gif20150322_222614.jpgattachicon.gif20150322_222632.jpg  jeśli podpasuje to się dogadamy :D jak nie to leżakuje sobie spokojnie dalej :D

Tajtku...czy indeksy nie są aby czasem złocone? Jeśli tak, to bardziej mi ta tarcza pasuje do złoconej koperty.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Właśnie czarna ma być... i indeksy i wskazówki tez chrom - jednolicie z kopertą. To zaczyna być chyba mission impossible...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajtku...czy indeksy nie są aby czasem złocone? Jeśli tak, to bardziej mi ta tarcza pasuje do złoconej koperty.

Dobrze prawisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czarna ma być... i indeksy i wskazówki tez chrom - jednolicie z kopertą. To zaczyna być chyba mission impossible...

Nic straconego....ja swoją kupiłem przypadkiem, więc i Tobie w końcu się trafi :) Trzymam kciuki :D

 

Dobrze prawisz :D

 

Zerknąłem na półkę i nie mogło być inaczej, w przeciwnym razie i ja szukałbym tarczy lub koperty :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż jako, że miałem przyjemność wyminić uwagi odnosnie Rakiety o której mowa powyżej ze znawcami kataolgów to   informuję Was że ta Rakieta występowała w kopercie chromowanej z chromowanymi wskazówkamo i indeksami (rzadka wersja) ale też występowała w chromowanej kopercie z e złoconymi indeksami i wskazówkami. Oczywiście jeżeli chodzi o tą kopertę bo w krabowej była chyba tylko w pełni złocona  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Tak dla potomnych,

 

Dziś kupiłem płaskie szkiełko mineralne (szkło) i próbowałem zamontować w 55g.

Misterny plan upadł ponieważ szkiełka nie da się wcisnąć gdyż opiera o wskazówki,

Czyli jednym słowem LePupa blada ;)  

 

Dzięki Rekiniasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż jako, że miałem przyjemność wyminić uwagi odnosnie Rakiety o której mowa powyżej ze znawcami kataolgów to   informuję Was że ta Rakieta występowała w kopercie chromowanej z chromowanymi wskazówkamo i indeksami (rzadka wersja) ale też występowała w chromowanej kopercie z e złoconymi indeksami i wskazówkami. Oczywiście jeżeli chodzi o tą kopertę bo w krabowej była chyba tylko w pełni złocona  :P

W takim razie mam tą rzadszą wersję :P A tak juz poważnie, to dziwię się ruskim, że klepali takie nieestetyczne wersje, bo jednak do chromu pasuje chrom, a nie złoto...moim oczywiście zdaniem.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sie ruskim nie dziw, bo jesli pasowaly zlote zeby i na dodatek swiadczyly o zamoznosci to zlotevindeksy do chromu to juz pikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy zasługuje na odrobine luksusu :P nie tylko sowieci robili chromowane koperty ze złotymi indeksami i wskazówkami. wystarczy spojrzeć na atlantiki , delbany i inne szwajcary


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Roman dzięki za info - dobrze wiedzieć, że taki mix może być oryginałem. Estetycznie jednak wolę spójność koperty z indeksami i wskazówkami, wiec... ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kiełka (szkiełka) do takiego budzika może ktoś ma? Proszę o priv.

 

post-62679-0-80275600-1427136030_thumb.jpg


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś potrzebuje

2fc1c0a1d4f2b46dgen.jpg

 

2e92adcb2469fe57gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam nowe mosiężne tarcze do Rakiety. Ojciec twierdzi, że nie są to tarcze współczesne, ja nie mam powodów żeby twierdzić inaczej. Nie jestem pewien, albo są to tarcze do budzika albo do kieszonek - proste. Średnica 41mm, stan NOS, za wyjątkiem 3 w pierwszym rzędzie - ma odpryska farby na 9tej. Tylko 4 sztuki - wszystkie ze zdjęcia.

 

Cena 20zł + wybrana przesyłka. Kontakt PW.

 

di-06ZCD2PC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yorki dzięki za info. Można negocjować cenę, w tym celu zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.