Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko nadzieję, że nie odrodzą się jak feniks  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że nie odrodzą się jak feniks  B)

Nie byłbym tego taki pewny.  Gorzej jeśli  ten Feniks, odrodzi się teraz w trzech osobach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemajda1222 wykazał się już wcześniej głupkowatą "twórczością" w zamkniętym przez moderatora temacie http://zegarkiclub.pl/forum/topic/98420-absurdalne-ceny-zegark%C3%B3w-na-ebayu/

 

Znalazły się tam takie jego stwierdzenia jak np.:

"My jako naród jesteśmy nic nie warci"

"Ja osobiście popieram Komunizm i socjalizm"

 

Dno..

W lustro patrzył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym tego taki pewny.  Gorzej jeśli  ten Feniks, odrodzi się teraz w trzech osobach ;)

 Mod będzie miał więcej pracy. Dlatego, apeluję, Koledzy, zwracajmy uwagę na takie rzeczy, ktoś się zapomniał, ok, ale notoryczne łamanie zasad zgłaszajcie modowi. Proponuję nie pastwić się już nad delikwentem, bo przyjdzie mod i nam też się odstanie za offa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dodać że kolega poznaniaczek jest całkowicie uczciwy i nie miał złych zamiarów. Trochę mi namieszaliście, bo miŁem z nim sprawy na pw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę dodać że kolega poznaniaczek jest całkowicie uczciwy i nie miał złych zamiarów. Trochę mi namieszaliście, bo miŁem z nim sprawy na pw...

Daniel wybacz ale chyba nie przeczytałeś uważnie. Uczciwy w dwóch osobach? Który był bardziej uczciwy? On czy ciamajda?

 

Mam nadzieję że osoba się "ogarnie" i wróci. Przecież można normalnie powiedzieć - przepraszam, wygłupiłem się, pozwólcie zacząć jeszcze raz.bo lubię zegarki. I można pracować nad wizerunkiem.

Kwestia tylko czy się chce.

 

Żeby nie robić całkowicie OT to - kupię Rakietę z kamienna tarczą w dobrym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić całkowicie OT to - kupię Rakietę z kamienna tarczą w dobrym stanie :)

Rozumiem, że to żart walentynkowy, ale udał Ci się :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie oryginalne wskazówki do starta (czarne z zielonym wypełnieniem>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rk7000 mógł byś pokazać tego burana sybir w całej okazałości, nigdy takiego nie widziałem a podoba mi się bardzo na twym zdjęciu.

 

Zaria nadal do sprzedania. Coraz rzadziej się zatrzymuje. Dziś chodzi od rana i nawet punktualnie, na oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomne sie

Czesc,

Do ponizszych ofert dodaje jeszcze wostoka, z drobna korekta ceny dla pierwszej pozycji.

 

1. 30 25 PLN + ship

kgnz.jpg

g8pc.jpg

 

 

 

2. 20 15 PLN + ship

y2kg.jpg

qtzr.jpg

 

 

3. Wostok

30 20 PLN + ship

6sph.jpg

 

 

Prosze o pytania na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda mój Enkil

Bardzo ładny,na pewno bym nie pogardzil, jednak kolor wdkazowek robi wielką różnice w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil, wskazówki są identyczne, tylko ujęcie inne i dlatego wydają się czarne. Jutro zrobię zdjęcia a tyczasem historia mojego Sybira jest tu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/82133-buran-sybir/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil, wskazówki są identyczne, tylko ujęcie inne i dlatego wydają się czarne. Jutro zrobię zdjęcia a tyczasem historia mojego Sybira jest tu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/82133-buran-sybir/

Dokładnie! Są barwione termicznie w kolorze niebieskim metalicznym, opalizujące, tak samo zresztą indeksy. Naprawdę piękny zegarek choć dobrze obejrzeć go na żywo żeby docenić urok. W googlach znajdziesz dużo zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Kupię tarczę do wostoka cal. 2209

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię, zamienię za jakieś zegarki, części. A potrzebuję kopertę oraz koronkę do takiego poljota.

post-59104-0-03932700-1392454247_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Ładna i okazała męska rakieta ...

Edit: już znalazła dom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.