Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cyrhla

Poszukuję Pobiedy w ładnym stanie. Może być centralna jak również dolna sekunda. Oczywiście chodzi mi o stare modele.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadł mi dzisiaj Komandir i jeszcze zaliczył przed upadkiem kaloryfer. Ma ktoś szkiełka na sprzedaż? Póki co bez szczegółów, pytam tylko tak orientacyjnie. Gdyby ktoś się znalazł to obgadamy temat na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam w dobre ręce tego pięknego komandira: 

 

img-20140213-174717.jpg?1392310205

 

Cena do ustalenia na PW. Zegarek w idealnym stanie. Mechanizm po czyszczeniu i przeglądzie. Wszystkie propozycje zakupu, ceny i wymian rozpatrzę na PW. 

 

Cena: 200 zł (rozpatrzę każdą inną ofertę, cena podlega negocjacji) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm będzie ciężko powinieneś podać cenę to nie Allegro :D


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Poznaniaczek…wydaje mi się, że powinieneś podać cenę. To nie allegro.

EDIT: goral35….uprzedziłeś mnie ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nikogo nie zmuszam do robienia ze mną interesów :P

 

MOD MODE Kolega poznaniaczek - cwaniaczek zaliczył pierwsze ostrzeżenie , drugim będzie BAN

 

Na poprzedniej stronie, 3 dni temu, Poznaniaczek zaliczył już ostrzeżenie od moderatora dariusz chlastawa

ale jak widać nic go to nie nauczyło.. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm będzie ciężko powinieneś podać cenę to nie Allegro :D

 

Kolego Poznaniaczek…wydaje mi się, że powinieneś podać cenę. To nie allegro.

EDIT: goral35….uprzedziłeś mnie ;)

 

Koledzy, postąpiliście prawidłowo :) Wystarczy kogoś grzecznie upomnieć i widać poprawę. Zwróciliście mu grzecznie uwagę i widać, że kolega pozanniaczek to poprawił :) 

 

Doceniam i szanuje takich ludzi :) 

 

 

Gardzę jednak czymś takim: 

 

 

Na poprzedniej stronie, 3 dni temu, Poznaniaczek zaliczył już ostrzeżenie od moderatora dariusz chlastawa

ale jak widać nic go to nie nauczyło.. :blink:

 

Jest to nic innego jak czyste chamstwo. Może kolega poznaniaczek po prostu nie umiał wycenić swojego zegarka? Może chciał się dogadać w związku z ceną i nie chciał zrobić nic złego? Myślę, że miał dobre intencje :) Niemożna tak robić, Jesteś zwyczajnie niemiły i łapiesz ludzi za słówka :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to nic innego jak czyste chamstwo. Może kolega poznaniaczek po prostu nie umiał wycenić swojego zegarka? Może chciał się dogadać w związku z ceną i nie chciał zrobić nic złego? Myślę, że miał dobre intencje :) Niemożna tak robić, Jesteś zwyczajnie niemiły i łapiesz ludzi za słówka :(

 

Cóż, taki jest regulamin. Raczej każdy wie ile chce dostac za zegarek, są strony internetowe jak all... i można mniej więcej sprawdzić cene zegarka.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, taki jest regulamin. Raczej każdy wie ile chce dostac za zegarek, są strony internetowe jak all... i można mniej więcej sprawdzić cene zegarka.

 

W pełni się zgadzam :) Popełnił błąd, zrobił źle. Pewnie nie miał złych intencji :) Taki komentarz w jego stronę był nie na miejscu, dwóch forumowiczów zareagowało poprawnie. Pewnie następnym razem nie popełni tego błędu, bo już się nauczył :)

 

Edit: To nie jest miejsce do tego typu dyskusji :) Taki regulamin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, postąpiliście prawidłowo :) Wystarczy kogoś grzecznie upomnieć i widać poprawę. Zwróciliście mu grzecznie uwagę i widać, że kolega pozanniaczek to poprawił :)

 

Doceniam i szanuje takich ludzi :)

 

 

Gardzę jednak czymś takim: 

 

 

 

Jest to nic innego jak czyste chamstwo. Może kolega poznaniaczek po prostu nie umiał wycenić swojego zegarka? Może chciał się dogadać w związku z ceną i nie chciał zrobić nic złego? Myślę, że miał dobre intencje :) Niemożna tak robić, Jesteś zwyczajnie niemiły i łapiesz ludzi za słówka :(

 

Niesamowite, ta sama osoba o dwóch nickach? :D

Chamstwem jest wielokrotne olewanie regulaminu i uwag moderatora. Raz się można pomylić, ale robić to notorycznie tym bardziej trzy dni po uwadze moda, że następnym razem będzie ban to bezczelność.

 

Koledzy, przejrzyjcie posty Poznaniaczka, dotyczą one głównie renowacji pospolitego wostoka i sprzedaży zegarków w stylu "oferty na pw". Wnioski wyciągnijcie sami. Proponuję nie pisać więcej "podaj cenę" tylko zgłaszajć modowi. Albo się nauczy, albo będzie święty spokój i skończy się licytacja na pw. 

 

Panowie, szanujmy siebie, forum którym piszemy i przestańmy tolerować tego typu zachowania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, ta sama osoba o dwóch nickach? :D

Chamstwem jest wielokrotne olewanie regulaminu i uwag moderatora. Raz się można pomylić, ale robić to notorycznie tym bardziej trzy dni po uwadze moda, że następnym razem będzie ban to bezczelność.

 

Koledzy, przejrzyjcie posty Poznaniaczka, dotyczą one głównie renowacji pospolitego wostoka i sprzedaży zegarków w stylu "oferty na pw". Wnioski wyciągnijcie sami. Proponuję nie pisać więcej "podaj cenę" tylko zgłaszajć modowi. Albo się nauczy, albo będzie święty spokój i skończy się licytacja na pw. 

 

Panowie, szanujmy siebie, forum którym piszemy i przestańmy tolerować tego typu zachowania!

Popieram .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj Panowie urodzeni 10 Września :) Zarejestrowani dwa dni po sobie. Zbieg okoliczności? Nie sądzę.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj Panowie urodzeni 10 Września :) Zarejestrowani dwa dni po sobie. Zbieg okoliczności? Nie sądzę.

 Pewnie bracia bliźniacy :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, ta sama osoba o dwóch nickach? :D

Chamstwem jest wielokrotne olewanie regulaminu i uwag moderatora. Raz się można pomylić, ale robić to notorycznie tym bardziej trzy dni po uwadze moda, że następnym razem będzie ban to bezczelność.

 

Koledzy, przejrzyjcie posty Poznaniaczka, dotyczą one głównie renowacji pospolitego wostoka i sprzedaży zegarków w stylu "oferty na pw". Wnioski wyciągnijcie sami. Proponuję nie pisać więcej "podaj cenę" tylko zgłaszajć modowi. Albo się nauczy, albo będzie święty spokój i skończy się licytacja na pw. 

 

Panowie, szanujmy siebie, forum którym piszemy i przestańmy tolerować tego typu zachowania!

Popieram i ja w całej rozciągłości tej dyskusji. ;)

Kolega w dwóch osobach lub też tylko koledzy usiłują zaprowadzić jakieś nowe zwyczaje i nie przyjmują słów konstruktywnej krytyki od kolegów szanujących reguły panujące na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeden zalogowany to drugiego nie ma :ph34r:  - ale giguś z tego naszego Poznaniaczka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemajda1222 wykazał się już wcześniej głupkowatą "twórczością" w zamkniętym przez moderatora temacie http://zegarkiclub.pl/forum/topic/98420-absurdalne-ceny-zegark%C3%B3w-na-ebayu/

 

Znalazły się tam takie jego stwierdzenia jak np.:

"My jako naród jesteśmy nic nie warci"

"Ja osobiście popieram Komunizm i socjalizm"

 

Dno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, postąpiliście prawidłowo :) Wystarczy kogoś grzecznie upomnieć i widać poprawę. Zwróciliście mu grzecznie uwagę i widać, że kolega pozanniaczek to poprawił :)

 

Doceniam i szanuje takich ludzi :)

 

 

Gardzę jednak czymś takim: 

 

 

 

Jest to nic innego jak czyste chamstwo. Może kolega poznaniaczek po prostu nie umiał wycenić swojego zegarka? Może chciał się dogadać w związku z ceną i nie chciał zrobić nic złego? Myślę, że miał dobre intencje :) Niemożna tak robić, Jesteś zwyczajnie niemiły i łapiesz ludzi za słówka :(

 

A ja uprzejmie przypominam , że kolega Ciemajda1222 ma już trzy punkty ostrzeżeń. Właśnie doszedł czwarty.

 

Edit.

 

Kolega Poznaniaczek zapomniał zmienić IP po ostatnim poście i napisał z tego samego jako Ciemajda1222...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam ofertę na zarię damską,

ma 2 cm z koronką, 1,8 cm bez. Noszona na ręku działa, kiedy leży nie ruszana po kilku - do dwudziestu kilku godzin zatrzymuje sie, aby ruszyła trzeba wstrząsnąć. Wymaga czyszczenia i oleju.

Zegarmistrz od którego ją mam twierdzi, iż nigdy nie była naprawiana wię wszystko w orginale.

Cena 10 zł + poczta

post-68064-0-17493500-1392319602_thumb.jpg

post-68064-0-77809200-1392319634.jpg

post-68064-0-53519800-1392319666.jpg

post-68064-0-50670400-1392319741.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię oryginalne (płaskie) szkiełko do poljota 55g:

10402388.jpg

może być porysowane- byle nie pęknięte. Szukam też do niego wskazówek.

 

Kupię koronkę do stolicznego- tą z grzybkiem:

33411660tl7.jpg

 

Dzięki, Marcin

 

...zdjęcia pożyczone z netu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uprzejmie przypominam , że kolega Ciemajda1222 ma już trzy punkty ostrzeżeń. Właśnie doszedł czwarty.

 

Edit.

 

Kolega Poznaniaczek zapomniał zmienić IP po ostatnim poście i napisał z tego samego jako Ciemajda1222...

Zastanawiam się co osoba w dwóch osobach chce osiągnąć?

Może nam wyjaśnisz poznaniaczek czy jak tam wolisz czemu mają służyć Twoje praktyki?

Popierasz, wybielasz i jeszcze wymagasz zrozumienia dla samego siebie pod innym nickiem?

Po co? Dostosuj się do zwyczajów i poziomu  forum albo po prostu tu nie wchodź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co osoba w dwóch osobach chce osiągnąć?

Może nam wyjaśnisz poznaniaczek czy jak tam wolisz czemu mają służyć Twoje praktyki?

Popierasz, wybielasz i jeszcze wymagasz zrozumienia dla samego siebie pod innym nickiem?

Po co? Dostosuj się do zwyczajów i poziomu  forum albo po prostu tu nie wchodź.

Romek…popieram. A swoją drogą za dublowanie powinien być ban od razu. Skoro koledzy to zauważyli, czemu nie zrobią z tym porządku? 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zrobili i koledzy w jednej osobie zostali dzięki łaskawości :D

naszych opiekunów :D

ZBANOWANI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.