Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię oryginalną amfibię CCCP, w jak najlepszym stanie  - najchętniej od kogoś z Warszawy,odebrałbym osobiście,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie nabędę Amfibię w bardzo dobrym stanie.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam taką tarczę w zamian za taką tylko mniejszą do stalowej koperty.

tez taka tarcze do stalowego de luxa chętnie bym kupił ale na 99,99 % jestem pewien ze to nie możliwe (w przeciwieństwie do złoconych gdzie resztki po przetapianiu koperty można dostać) . już lepiej polować na cały zegarek


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez taka tarcze do stalowego de luxa chętnie bym kupił ale na 99,99 % jestem pewien ze to nie możliwe (w przeciwieństwie do złoconych gdzie resztki po przetapianiu koperty można dostać) . już lepiej polować na cały zegarek

Mam tą tarczę, ale stan słaby,można by od biedy podciągnąć pod patynę, ale gdy rozebrałem zegarek by go trochę odświeżyć, okazało się, że tarcza jest przyklejona a nóżek brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65 z wysyłką ,większe  przybrudzenia tarczy między 12-1 ; przy dacie. koperta na rogach poprzecierana..... mechanizm chodzi - jak , nie wiem

 

post-41508-0-62966100-1417357653_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam małej wskazówki sekundowej czarnej do Rakiety, Pobiedy (2602 chyba )

 

Warszawa najchętniej

 

KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj tarczy, one mają bardzo lichą warstwę wierzchnią. możesz próbować myć ale na 99% zlezie z mydłem cała powłoka.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie wróżę sukcesu w myciu tarczy ze szlifem lustrzanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez taka tarcze do stalowego de luxa chętnie bym kupił ale na 99,99 % jestem pewien ze to nie możliwe (w przeciwieństwie do złoconych gdzie resztki po przetapianiu koperty można dostać) . już lepiej polować na cały zegarek

http://aukro.ua/ciferblat-na-chasy-polet-izgotovlen-v-sssr-pod-nerzh-i4837912870.html

 

 

http://aukro.ua/ciferblat-na-chasy-polet-izgotovlen-v-sssr-2-i4837913897.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam

 

Rakieta AU Automat

 

stan ogólny jak na zdjęciach, przetarcia na kopercie, tarcza jak widać, nie dotykałem ale na pewno da się podczyścić.

Technicznie sprawna ale kiedy coś było robione to nie wiem.

 

https://www.dropbox.com/sh/if2yorcnfvugb4p/AABajW1klFfUUUlFB8WYLZzza?dl=0

 

cena 90 zł.

 

doliczyć parę złoty za przesyłkę.

Przypomnę się


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię/przygarnę mechanizm 2614.2H

Może być uszkodzony, ale raczej kompletny.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie sprawę mam :)

 

Na razie co prawda staż ,,forumowy" mam niewielki, na razie raczej czytam, przeglądam i szukam - bo na udzielanie się brak wiedzy jeszcze. Coś tam już od kogoś na forum kupowałem, jakieś paski, ściereczki etc., a teraz przyszła nieodparta chęć na powiększenie skromnego zbiorku zegarków.

 

Mam fajny zegarek do pracy, mam g-shocki ,,do siekiery", jakaś tam delbana leży ładna (a w zasadzie u zegarmistrza na konserwacji chwilowo jest) to i najwyższa pora na jakiegoś ładnego ,,ruska" - dobrze mówię? ;)

 

Naczytałem się troszkę i nie chcę wtopić w jakiegoś szmelca na Alledrogo, za cienki jeszcze jestem żeby ze zdjęć coś złapać.

 

Napiszę może czego szukam i będę liczył na to, że dostanę w Waszym gronie porządny zegarek.

 

Widzi mi się bardzo coś wyjściowego, najlepiej w miarę w dużym rozmiarze (łapy mam spore), choć wiem że przy ,,wyjściowych" ciężko będzie.

Koniecznie koperta au20, koniecznie jasna tarcza, mechanizm na 16 kamieniach, w zasadzie tylko 3 typy te warunki spełniają: Poljot, Rakieta albo ewentualnie Kirowski. Aha, raczej bez paska, bo kilka ,,18" mam ,,luźnych", a przy moich nadgarstkach tylko XL dają radę.

 

Czyli coś w tych klimatach:

http://allegro.pl/poljot-16-jewels-au20-klasyka-lat-60-tych-i4815985752.html

http://allegro.pl/plaska-rakieta-16-jew-au20-super-stan-i4812860360.html

http://allegro.pl/zlocony-au20-kirowski-idealny-stan-krab-i4796882362.html

 

W stanie oczywiście jak najlepszym, byłoby miło gdyby był po konserwacji i oczywiście na dokładnym chodzie.

No i wybaczcie śmialość - ale w cenie jakiejś sensownej, bo te niektóre ceny z Allegro to sprawiają, że parskam kawą na ekran :D

 

Dzięki z góry za rady, oferty itp. itd.

Pozdrawiam

 

Piotr

 

Przypomnę się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

1. Na sprzedaż Kama 57 rok, produkcja Czystopol oczywiście, chodzi w miarę dokładnie na prawie maksymalnym wychyleniu przesuwki 'in minus'. Koperta zadbana, szkło do polerki, koronka oryginalna, wskazówki ładne z zachowanym wypełnieniem, tarcza była chyba myta. Cena to 35zł z wliczoną wysyłką. Propozycje korupcyjne - PW.

post-46829-0-65209300-1417615708_thumb.jpgpost-46829-0-22003600-1417615718_thumb.jpg

 

2. Sprawa druga to poszukuję bezela obrotowego do Amfibii, najchętniej tego 'czarnego' z nadrukowanymi indeksami lub jakiegoś zwykłego chromowanego, stan dobry.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów.  Kupię w bardzo dobrym stanie  :lol: tarczę do zegarka START (duża linia) . Taki jak na "pożyczonym" zdjęciu z internetu. Ewentualne informacje proszę na pw.

 

Pozdrawiam

post-44579-0-23190200-1417618712.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

1. Na sprzedaż Kama 57 rok, produkcja Czystopol oczywiście, chodzi w miarę dokładnie na prawie maksymalnym wychyleniu przesuwki 'in minus'. Koperta zadbana, szkło do polerki, koronka oryginalna, wskazówki ładne z zachowanym wypełnieniem, tarcza była chyba myta. Cena to 35zł z wliczoną wysyłką. Propozycje korupcyjne - PW.

 

2. Sprawa druga to poszukuję bezela obrotowego do Amfibii, najchętniej tego 'czarnego' z nadrukowanymi indeksami lub jakiegoś zwykłego chromowanego, stan dobry.

 

Jeszcze napiszę o jaki bezel dokładnie mi chodzi. Ten czarny to np taki: ussr_vostok_amfibia__amphibian_200m__div

 

lub zwykły chromowany z kropkamiamphibia_wrist2.jpg

 

Zdjęcia zapożyczone z internetu.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienię taka Slavęw automacie na jakąś Amfibię, lub coś bardziej klasycznego Wostoka lub inną Slavę

 

post-55841-0-29674500-1401732010_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Kolegów.  Kupię w bardzo dobrym stanie  :lol: tarczę do zegarka START (duża linia) . Taki jak na "pożyczonym" zdjęciu z internetu. Ewentualne informacje proszę na pw.

 

Pozdrawiam

widzę kolego ze wykorzystałeś moje zdjęcie starta  poszukam coś powinienem mieć mieć  potrzebuje 2408 mechanizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię wałek do komandira 2414

za wałek do amfibii 2209

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię kopertę do takiej Sławy w stanie minimum dobry+

 

 

post-58041-0-22672000-1417723304_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarcowe Sławy - stan NOS, 55 zł sztuka, 150 zł komplet (do sprzedania 20 kompletów)

post-64774-0-79062100-1417810023_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława Big Zero - stan NOS, na żywo wygląda fenomenalnie :) - 180 zł (do sprzedania kilkanaście sztuk)

post-64774-0-18490100-1417810249_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława California - stan NOS - 260 zł (do sprzedania 9 sztuk i - w przeciwieństwie do Arbuzów - podobno więcej już nie ma)

post-64774-0-48116900-1417810327_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.