Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Recommended Posts

Witam, oferta Szwajcarsko-Radziecka, otóż zamienię taką Doxę, niestety niesprawną (pęknięta sprężyna) na jakiegoś w miarę ładnego Kirowskiego lub jakiś polski zegarek :)  Koperta Doxy w pięknym stanie

2qn8tvk.jpg111rxjk.jpgf4gpjt.jpgxpdl4h.jpg

Edited by Funky

Może ktoś potrzebuje takiej fajnej koperty do Wostoka? Brak dekielka. Oddam za 14 zł + poczta.

Przy okazji może ktoś ma w rupieciach dekielek do pospolitej Delbany?

DSCF2157_zpsb80673e1.jpg

DSCF2156_zps3374071f.jpg

Nabędę przyzwoitą kopertę do takiego Poljocika:

post-25327-0-19515900-1417954965.jpg

Werk 2409, średnica zewnętrzna pierścienia: 29,0 mm. Oryginalnie powinna chyba być koperta złocona, ale jak ktoś zaoferuje chromowaną, to też nie pogardzę ;)

Edited by sthool

Witam pilnie poszukuje kopertę do takiej Zarii damki, sprawa pilna bo babcia prosiła mnie o odnowienie zegarka :), koperta brutalnie zniszczona ktoś rozwiercił dziury pod teleskopy i wsadził coś na kształt gwoździa :blink:

IMAG1281 modified

IMAG1284 modified

Guest Wojciech1500

Mniej spotykana Rakieta, stan bdb (8/10), na bdb chodzie, szkło oryginalne. cena 70zł z wysyłką i skórzanym paskiem dobrej jakości. 

1418235_IMG_6607.JPG

Wolę wymiany, więc jak coś to pisz :)

Edited by Wojciech1500

Witam pilnie poszukuje kopertę do takiej Zarii damki, sprawa pilna bo babcia prosiła mnie o odnowienie zegarka :), koperta brutalnie zniszczona ktoś rozwiercił dziury pod teleskopy i wsadził coś na kształt gwoździa :blink:

Większość damek Zarii miała otwory pod teleskopy na przelot. Czy jesteś pewien, że zostały przewiercone? Może wszystko jest w porządku tylko zamias gwoździa powinieneś wstawić nowe teleskopy?

Edited by wocio19

Mam taką Zarię tylko srebrną i ma otwory w uszach. Jesli jesteś zainteresowany PW. Mechanizm to niestety trupek. Tarcza taka sobie.

Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

Dobry wieczór,

w zamian za (możliwie niewielki, acz odpowiadający realiom rynkowym) ekwiwalent w postaci banknotów NBP nabędę:

- Wołnę w stanie co najmniej dobrym,

- pasek skórzany z kompasem guzikowym (najlepiej oryginał z epoki)

wiadomości proszę na PW

edit: żeby nie było wątpliwości co do ceny :)

Edited by Sursum

Najlepszym paliwem jest makaron

Dobry wieczór,

w zamian za (możliwie niewielki) ekwiwalent w postaci banknotów NBP nabędę:

- Wołnę w stanie co najmniej dobrym,

- pasek skórzany z kompasem guzikowym (najlepiej oryginał z epoki)

wiadomości proszę na PW

A ja kupię nieużywanego Sputnika " w zamian za (możliwie niewielki) ekwiwalent w postaci banknotów NBP" :D :D :D :D

oj tam oj tam, moje Wołny po prostu wołają o rodzeństwo, chcą mieć całą wołenkową skrzyneczkę :P  A o Sputnika łatwiej niż o Wołnę  :D

Aaaaaaaaa nieprawda...........

Uważam, że łatwiej Sputnika w stanie idealnym dorwać niż Wołnę, bo tarcza w Wołnie się od leżenia brudziła. Tak czy owak, kupić Wołnę, za małą ilość talonów NBP to tutaj jest niemożliwe :D.

@ kchrapek

bo nie wiesz, że zaraz NOS-ami sypnie

http://allegro.pl/sputnik-tarcza-nos-i4873581376.html

http://allegro.pl/tarcza-do-rosyjskiego-zeg-z-lat-50-sputnik-czarna-i4852877929.html

http://allegro.pl/tarcza-sputnik-28mm-1-mczz-im-kirowa-ideal-i4876618079.html

http://allegro.pl/tarcza-unikat-sputnik-29-5mm-gczz-czistopol-ideal-i4876636052.html

[mod ironia end :)]

@papax

w takim razie Ty potraktuj to jako naiwność początkującego na forum, a ja wciąż będę się łudził ;)

Edited by Sursum

@ kchrapek

edytowałem więc ogłoszenie, żeby nie było wątpliwości co do moich intencji. Co do trudności w zdobyciu to i tak uważam zegarki pokroju wołna za dość popularne, tak samo sputniki. Jest ich dużo i zdobycie kolekcji nie wymaga wielkiej cierpliwości. W przeciwieństwie do wielu innych modeli, których po prostu nie ma bądź występują w ilościach szczątkowych.

Sursum te tarcze do sputników to chyna nienajleprzy przykład.

Nie znam się na tym jakoś super na tym ale 50% z nich to na 100% "fejki" co do pozostałych 50% to na 80% "fejki"

Wiem bo szukam sputnika :-) permanetnie  ;-)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.