Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tam ostatnio marudził ze sie spóźnił z zakupem poljota chrono . Nastepna okazja moim zdaniem za zaledwie 340zł 

http://aukro.cz/poljot-chronograf-23-jewels-i5089542546.html

Co z tego, jak nie wysyła za granicę !!!


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, jak nie wysyła za granicę !!!

Zapytaj może się zgodzi, jeżeli nie to daj znać, pewnie będę mógł zaproponować rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieszyć się spieszyć bo mam chrapkę na tego Poljota Chrono:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieszyć się spieszyć bo mam chrapkę na tego Poljota Chrono:)

Jeszcze nic nie kupiłeś? Mówiłeś, że masz do dyspozycji 110zł :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj może się zgodzi, jeżeli nie to daj znać, pewnie będę mógł zaproponować rozwiązanie.

Czekam na odpowiedź od sprzedającego ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie kupiłeś? Mówiłeś, że masz do dyspozycji 110zł :P

 

Jeszcze nie. Z tym budżetem to właściwie prawda, ale dla Poljota Chrono mógłbym się zapożyczyć. Szkoda, że jednak stan nie taki jak sobie wymarzyłem. Ale też i nie te pieniądze trzeba by wydać za lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak rezygnuję, ale jak ktoś jest chętny, to sprzedający zgodził się na wysyłkę do Polski


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludzie... przecież Jablonec nad Nisou to rzut beretem! z Zawidowa można przespacerować się nawet pieszo :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam sławę automat, brak balansu( mogę dodać złamany), po założeniu balansu z innej sławy działa.

w zamian za werk poljot 2616, może być bez balansu, tarczy i wskazówek, ale po założeniu balansu. aby działał.

e1f4ea0efb2e2b56e72807f4d4553f77.jpge5e2cd3ef7d8b322a4b2ce9d4e6d8edb.jpg2dc8c8a7bfde4fd46ea05eba4ef30f68.jpg

 

Ed.

Poljot może też nie mieć mostka wyciągu i sprężyny itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Western Union

 

Tylko jak dokonac platnosci? PayU chyba nie dziala?

 

Kupowałem od czeskich sprzedawców i trzeba dogadywać się indywidualnie. Zwykle wpłacałem na konto przelewem bankowym, ale też zdarzył mi się przypadek wysyłki gotówki listem poleconym - choć to już mało bezpieczne - ale skończyło się pozytywnie. Jedno jest pewne - PayU nie działa. Żaden też nigdy nie proponował Western Union.

 

A co do samego Poljota - jest dosyć mocno zmaltretowany, używany dosyć mocno, zszedł cały chrom z górnego  przycisku. Warto by było obejrzeć mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do samego Poljota - jest dosyć mocno zmaltretowany, używany dosyć mocno, zszedł cały chrom z górnego  przycisku. Warto by było obejrzeć mechanizm.

 

Wg mnie cena adekwatna do stanu.choc wiem ze kazdy by chciał nosa najlepiej z pudełkiem i papierami za takie pieniadze :ph34r: , przyciski mozna kupic za 40zł wczoraj nawet na alle widziałem takie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz zegarka czy wskazówek?

chodzi mi o wskazówki ale mogę kupić trupka z takowymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Sprzedam koronki do starych mołni i iskry oraz do mołni tej większej

Cena 10zł/sztuka plus wysyłka 4zł - koronki są nowe nie używane

Wysyłka jedna niezależnie od ilości - dostępne tylko tyle ile na zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Sprzedam koronki do starych mołni i iskry oraz do mołni tej większej

Cena 10zł/sztuka plus wysyłka 4zł - koronki są nowe nie używane

Wysyłka jedna niezależnie od ilości - dostępne tylko tyle ile na zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Wezmę jedną sztukę do starej mołni, info na pw

przepraszam zw podwójny post, ale to są uroki pisania na smartfonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż 3 zegarki:

1. Wostok na 2209, na dokładnym chodzie, tarcza bardzo łądna, koperta już niestety troche gorsza, widoczna na zdjęciach. Szkło posiada małe pęknięcie nie przeszkadzające w niczym, pozatym zostało wypolerowane. Cena jaka mnie interesuje to REALIZACJA.

 

 

2. Pobieda na dokładnym chodzie, posiada ciekawą tarczę w prazki tworzące 'romby' w kolorze fioletu. Stan widoczny na zdjęciach. Szkło wypolerowane, koperta umyta, sprzedaję bez paska. Cena jaka mnie interesuje to REALIZACJA.

 

 

3. Zaria, mechanizm 2009.1, niestety tarcza praktycznie nie do użytku, brak napisów i indeksów minutowych, szkło wypolerowane, koperta umyta, mechanizm na dokładnym chodzie. Cena jaka mnie interesuje to 15zł z wysyłką po mojej stronie.

gallery_46829_2066_1183060.jpg

 

Dodam, że sprzedaję jesczez taką koperte do kieszonkowca, jakby ktoś potrzebował: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/116900-koperta-do-zegarka-kieszonkowego-vintage/

 

Jakiekolwiek oferty oraz pytania proszę kierować na PW, aby nie zaśmiecać tematu.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupię tarczę w dobrym stanie do amfibii...

Nie wiecie gdzie można kupić? Na allegro nie spotkałem, może ktoś posiada bo moja dość brzydka i przydałaby się nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.