Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam:

Łucz de luxe w pozłacanej kopercie AU10+ bez wżerów - tarcza kolor platyny - ładnie się mieni w słońcu - stan bardzo ładny, na dobrym chodzie - cena: 135 zł bez paska (140 z paskiem)

 

attachicon.gif20160907_162147_1473271765954_pop.jpg

attachicon.gif20160907_162204_1473271765802_pop.jpg

Przecena: ŁUCZ za 120 zł bez pasiora !


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pytałem się Was o jeden zegarek po dziadku i teraz chciałbym taki kupić tylko w bardzo dobrym stanie. Takim mniej więcej jak w linku czyli baaardzo dobrym :) Już napisałem do Pana Wojciecha ale na razie bez odzewu. Gdybyś ktoś coś to poproszę o kontakt :)

 

http://zegarkiradzieckie.blogspot.de/2015/02/stolicznyje-czyli-kirow-z-moskwy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Jakiś czas temu pytałem się Was o jeden zegarek po dziadku i teraz chciałbym taki kupić tylko w bardzo dobrym stanie. Takim mniej więcej jak w linku czyli baaardzo dobrym :) Już napisałem do Pana Wojciecha ale na razie bez odzewu. Gdybyś ktoś coś to poproszę o kontakt :)

 

http://zegarkiradzieckie.blogspot.de/2015/02/stolicznyje-czyli-kirow-z-moskwy.html

Pamiątka po Dziadku powinna zostać w takim stanie wizualnym jak jest. Oczywiście powinno się zegarek przywrócić do życia, ale tylko pod względem mechanicznym.

Inny, identyczny zegarek będzie tylko "taki sam jak miał Dziadek".

To tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiątka po Dziadku powinna zostać w takim stanie wizualnym jak jest. Oczywiście powinno się zegarek przywrócić do życia, ale tylko pod względem mechanicznym.

Inny, identyczny zegarek będzie tylko "taki sam jak miał Dziadek".

To tyle ode mnie.

Amen:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw do sprzedania.

 

Rakieta 24H. Złocona koperta w ładnym stanie. Mechanizm 2623H. Tarcza z mała plamką koło 12. Cena 200 zł

Wołna 22 k, Złocona koperta w ładnym stanie z małymi przetarciami na krawędziach. Wygląda dużo ładniej niż na zdjęciach. Wszystko w oryginale. Cena 200 zł

Rakieta kieszonkowa "Samson" 23 k. Złocona koperta w ladnym stanie - 20Au. Ładna tarcza.  Cena - 200 zł

Czajka rezonator. Ładny stan. Jedyny mankament - pęknięte szkiełko w ok. godz. 7. REALIZACJA

 

Wszystkie zegarki na chodzie. Dokładność nie sprawdzana. Cena zawiera przesyłkę. Reszta na PW

post-26962-0-49606300-1474570553_thumb.jpg

post-26962-0-54355300-1474570563_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen:)

Wszystko się zgadza :) zegarek dziadka jest na chodzie i będzie spokojnie czekał na kolejne pokolenia. Mi się po prostu bardzo podoba, a z racji dość wąskiego nadgarstka mógłby mi służyć do garnitura. Poza tym uważam, że to nie jest TYLKO taki jak dziadka ale AŻ taki jak dziadka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale napisałeś do p. Tymkiewicza, z ofertą odkupienia tego Stolicznyje nos, tak? :D
Napisz do kol. peregrinus - kiedyś pokazywał takiego na sprzedaż w bardzo dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale napisałeś do p. Tymkiewicza, z ofertą odkupienia tego Stolicznyje nos, tak? :D

 

A no napisałem :) zapytać nie zaszkodzi, chociaż domyślam się odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!
1. Złocona Rakieta bardzo ładny stan. Zegarek w oryginale, tarcza czysta bez skaz, wskazówki ideał. Szkiełko bez większych rys. Koperta złocona w bardzo dobrym stanie, bez przetarć ładnie błyszczy. Mechanizm 2609.HA na bardzo dobrym chodzie, po przeglądzie sprawny. Wałek delikatnie zgięty, przy ustawianiu wskazówek ciężej chodzi ale tragedii nie ma. Szerokość 34mm bk długość 40mm. Cena 150zł z wliczoną wysyłką sprzedaję bez paska.

18969855.jpg?1474633954
2. Rakieta 21 Jewels w dobrym stanie. Na tarczy parę zabrudzeń, na kopercie 2 przetarcia, na uszach i przy szkiełku. Fajne wskazówki ładne indeksy ogólnie b.dobrze wygląda. Mechanizm 2609A.I na bardzo dobrym chodzie. Szerokość 34mm bk, długość 40mm. Cena 86zł z wliczoną wysyłką sprzedaję bez paska.

18969857.jpg?1474633954
3. Zim w bardzo ładnym stanie. Piękna tarcza, wskazówki oksydowane na niebiesko, subsekunda. Koperta w bardzo dobrym stanie, bez przetarć i większych wgniotek. Mechanizm idealny na idealnym chodzie jak na ruska oczywiście :) Szerokość 34mm bk długość 42mm. Sprzedaję z czarnym paskiem. Cena 110zł z wliczoną wysyłką. Polecam, pozdrawiam

18969856.jpg?1474633954

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zegarków szuka nowych właścicieli. U mnie zalegają, a ktoś może zrobi z nich użytek.

Do cen należy doliczyć 5zł za pocztę.

W razie pytań, dosłania zdjęć zapraszam na PW.

 

1. Slava- sprawna, jak chodzi nie wiem. Koperta złocona, sprzedaję z paskiem. Cena ....

2. Sportiwnyje- już raz był wystawiany, może teraz się sprzeda. Na chodzie, brak sekundnika. Cena 30zł

3. Łucz- na chodzie, z tego co pamiętam to śpieszy. Cena ...

4. Rakieta kwarc- sprawna, trzyma czas. W uszach chyba 20mm. Niestety pęknięte szkło na "10". Cena ...

5. Wostok- po nakreceniu rusza bez zbędnych ruchów. Po kilku obrotach koronką "coś" przeskakuje, zapewne sprężyna do wymiany. Cena ...

 

post-86227-0-15594400-1474642330_thumb.jpg

post-86227-0-43273000-1474642351_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Rakieta kwarc - biorę.

Kurde, Roman !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Poliota de luxe, ale nie w automacie. Najlepiej takiego od razu do noszenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,kto poratuje koronką do takiej Rakiety ? Po ostatnich moich zakupach obiecałem koleżance małżonce też coś na rękę .Ten jej się spodobał i niecierpliwi się by nosić.... ;-)

 

post-63389-1474715205,3182_thumb.jpg

post-63389-1474715335,493_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie Mołnie na sprzedaż.

Obydwie sprawne i na punktualnym chodzie.

Dla zainteresowanych więcej fotek na priv.

Każda po 110 zł z wysyłką.

Mołnia 1.

 

post-49869-0-81747600-1474718950_thumb.jpg

post-49869-0-13152100-1474718957_thumb.jpg

 

Mołnia 2.

 

post-49869-0-18974100-1474718994_thumb.jpg

post-49869-0-95106500-1474719000_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.