Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

zamawiam jeden ścienny

 

Ok, już pakuję :) Dopełnij formalności i nie zapomnij o wysłaniu adresu domowego na [email protected]


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze jeszcze są i można zamawiać :) 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Was przepraszam, ale jest "wtopa" !!!   :(

 

W kalendarzu ściennym pod zdjęciem z miesiąca listopad jest podpisany niewłaściwy autor. Podczas tworzenia zestawów  zdjęć do kalendarzy, przeglądania ich i doboru, doszło do błędnego przypisania zdjęcia klubowiczowi, który autorem tego zdjęcia nie jest. Zresztą On sam to wyłapał i zasygnalizował Przemkowi. Całkowitą winę za powyższe ponoszę ja osobiście. Ja sprawdzałem ostateczną roboczą wersję kalendarzy przed  ich wydrukowaniem i ja dałem "okay" do druku. Stało się i już nic nie można z tym zrobić. Kalendarze zostały wydrukowane i poszły w świat. Mam nadzieję, że więcej przeinaczeń już w nich nie ma i że będą one Was cieszyły mimo tego błędu.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka dotarła, kalendarz już prezentuje Styczeń na ścianie... Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze dotarły i są świetne! Jest co podziwiać - kawał dobrej roboty  ;) 

Chciałbym również skromnie podziękować za uznanie i wykorzystanie moich zdjęć :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalendarz dotarł jest git ---- błędu nawet nie zauważyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze jeszcze są i można zamawiać!

 

20 biurkowych

4 ścienne


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz dotarł - jest super! Serdeczne dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo Was przepraszam, ale jest "wtopa" !!! :(

W kalendarzu ściennym pod zdjęciem z miesiąca listopad jest podpisany niewłaściwy autor. Podczas tworzenia zestawów zdjęć do kalendarzy, przeglądania ich i doboru, doszło do błędnego przypisania zdjęcia klubowiczowi, który autorem tego zdjęcia nie jest. Zresztą On sam to wyłapał i zasygnalizował Przemkowi. Całkowitą winę za powyższe ponoszę ja osobiście. Ja sprawdzałem ostateczną roboczą wersję kalendarzy przed ich wydrukowaniem i ja dałem "okay" do druku. Stało się i już nic nie można z tym zrobić. Kalendarze zostały wydrukowane i poszły w świat. Mam nadzieję, że więcej przeinaczeń już w nich nie ma i że będą one Was cieszyły mimo tego błędu.

Czyli taki biały kruk się zrobił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze jeszcze są i można zamawiać!


 


Do wzięcia:


20 biurkowych


4 ścienne



Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka szybko dotarła,kalendarz już na ścianie :P

 dzięki i pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez dotarł - dzięki, profeska jak co roku :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz dotarł. Jest świetny. Pierwszy raz zamawiałem i już się widzę na liscie na następny rok. Wykonanie kalendzrza i przygotowanie do wysyłki bardzo dobre.

Natomiast zdjęcia są niesamowite. Sporo tych talentów mamy na forum. Szacunek  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tez już dotarł i czeka na Nowy Rok.

Dzięki za szybką wysyłkę i bonusik ;)

 

554e6dc60bb752acmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze jeszcze są i można zamawiać!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł i do mnie mój egzemplarz. Świetna robota. Dziękuję wykonawcą i wszystkim autorom zdjęć. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się zeszło z zamówieniem ; płacę za 1 szt kalendarza biurkowego. :)

 

Ok, nie ma problemu  :) Kalendarzy zamówionych zostało więcej.

 

1. Stach - 1b i 1s
2. wujek Mietek - 2b i 1s
3. Walter_87 - 1b
4. Eugeniusz Szwed - 4b i 1s
5. Zaman - 1b
6. lukebor - 1b
7. rk7000 - 3b i 2s
8. Bakar155 -1b, 1s
9. xenocratex - 1b i 1s
10. Pionier- 2b
11. Stosiek- 1b, 2s
12. oprzemyslaw - 1b, 1s
13. dodge66 - 1b, 2s
14 piterzi4795 - 1s
15. D1V1510N G - 1b
16. primabaleron - 1b
17. jagababa34 - 1b
18. seb - 2b

19. KrzychuS - 1b, 1s
20. krzysiek29 - 1s
21 arek1a2b - 1s
22. Remy - 1b
23. Okrutus - 1b i 1s
24. stalowy - 1b
25.Novotime1 2szt.B, 2szt.S
26. PistolPete - 2b
27. arwicz - 1b
28. Pikom - 1s
29. zasadas - 1s
30. Smycel - 1s
31. 7134 - 2b i 2s

32. plu - 1ś

33. tarant - 1ś

34. toza 1b i 1ś

35. lobuz1 1b

36. cobretti 1b i 1ś

37. JanuszS 1ś

38.  Wahnik 

 

 

Dziękuję za cierpliwość.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się dopisuję na 1 kalendarz ścienny, przelew wyszedł, mail z adresem również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziękuję organizatorom akcji. Kalendarze bardzo ładne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze jeszcze są i można zamawiać!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości.   Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
       
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected] (Uwaga, nowy adres)   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Przez ladek22
      Pora ruszać z przygotowaniami do edycji klubowego kalendarza na rok 2024. W tym roku będzie podobnie jak w roku ubiegłym. Zdjęcia będziemy zbierać dwuetapowo. Teraz od 7 maja do 30 czerwca oraz po wakacjach od 1 września do końca października.
       
      Klubowiczu, jeśli robisz zdjęcia swoim zegarkom to ten temat jest dla Ciebie  Twoje fotki może się znaleźć w klubowym kalendarzu na rok 2024! Szczegóły gdzie wysłać zdjęcia znajdziesz niżej!
       
      Zdjęcia przesyłamy poziome, a rozmiar wiadomo im większy tym lepszy. Myślę, że nie będziecie mieli problemów z robieniem zdjęć w dużej rozdzielczości.
      Tradycyjnie planowane są dwie wersje kalendarza czyli biurkowy oraz ścienny.
      Jak będą wyglądały kalendarze i czy ostatecznie będą dwie wersje, dużo zależy od Was drodzy klubowicze, więc zachęcam do przesyłania zdjęć.
       
      W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, można przysłać od 1 do 15 zdjęć. Fotki nadsyłamy od dziś do 30 czerwca do godz. 23:59.
      Adres ten co zawsze czyli [email protected] w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć.

      Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011)

      Zapisy na kalendarz biurkowy zrobimy po wakacjach powiedzmy od 20 września, a na razie czekamy na Wasze zdjęcia!
    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości. Wszystko zależy od Waszego zainteresowania. Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected]   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Przez ladek22
      Pora ruszać z przygotowaniami do edycji klubowego kalendarza na rok 2022. W tym roku będzie inaczej niż zwykle. Zdjęcia będziemy zbierać dwuetapowo   Teraz od 7 marca do 30 czerwca oraz po wakacjach od 1 września do końca października.
       
       

      Tegoroczny kalendarz biurkowy, miesiąc październik, autor zdjęcia Smycel.
       
       
      Klubowiczu, jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia zegarków, lub możesz takie zdjęcia wykonać, to zachęcamy do ich przesłania do nas   
       

       
      Tegoroczny kalendarz biurkowy, miesiąc październik, autor zdjęcia PistolPete.
       
       
      Również Twoje zdjęcie może się znaleźć w klubowym kalendarzu na rok 2022!
       
      Zdjęcia przesyłamy poziome, a rozmiar wiadomo im większy tym lepszy. Myślę, że nie będziecie mieli problemów z robieniem zdjęć w dużej rozdzielczości.
       
      Tradycyjnie planowane są dwie wersje kalendarza czyli biurkowy oraz ścienny. Jak będą wyglądały kalendarze i czy ostatecznie będą dwie wersje, dużo zależy od Was drodzy klubowicze, więc zachęcam do przesyłania zdjęć.
       
      W z tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, można przysłać od 1 do 15 zdjęć. Fotki nadsyłamy od dziś do 30 czerwca do godz. 23:59.

      Adres ten co zawsze czyli [email protected] w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć.

      Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011)

      Zapisy na kalendarz biurkowy zrobimy po wakacjach powiedzmy od 20 września, a na razie czekamy na Wasze zdjęcia!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.