Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Muszą się bać!

Nawet moja bardzo wyrozumiała żona po jednym dniu poprosiła o odstawienie tego niewątpliwie ładnego zapachu na półkę.

Więc kupiłem jej wersję damską :rolleyes:

post-42040-0-26305000-1570591672_thumb.jpeg 

Narazie zafoliowana.

Dokupiłem też takie, znane mi i nie znane.

post-42040-0-15399900-1570592125_thumb.jpeg

post-42040-0-11223200-1570592270_thumb.jpeg

post-42040-0-83500500-1570592404_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, blut podziwiam za odwagę. Tyle arabusów kupionych, często, w ciemno. Mi minął już zachwyt arabami. Zostało kilka, reszta poszła w ludzi. Chociaż nie. Chyba jeszcze ze dwa zostały do oddania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, na Amłaże kumpla reagują od razu:) naprawdę - moja skóra potrafi wybijać w parametrach „badziewia” a neutralizować killery też potrafi doskonale:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie w ciemno.

Ale czasu miałem niewiele i decyzja musiała być szybka.

Jeszcze nie jestem przekonany czy trafna. Na miejscu w arabskim sklepie jest zawsze jakoś inaczej.

Raz nakupowałem odlewek olejków, różnych. To dopiero były swądy okrutne.

W każdym razie Jaish znam i odpowiada mi bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki. Powodzenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ioco50 ciekawie opisałeś tego Joop Absolute.

Jak mi się trafi na lotnisku to napewno wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam go na sobie teraz. Pachnie jak w starym "kościole" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Encre Noir świetny. W tej cenie chyba tylko Zirh Ikon może się z nim mierzyć

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zirh Ikon? Jakiś czas temu psiknąłem go sobie w R., żeby zapoznać się z tym nieznanym mi wcześniej zapachem. Ogólnie, wrażenia negatywne, zapach wydawał mi się dość syntetyczny i nietrwały, do zapomnienia. LEN to jednak inna liga, nawet nowy wypust jest spoko, ale dobrze, że mam jeszcze całkiem sporo we flakonie z zeszłego roku :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) LEN to jednak inna liga, nawet nowy wypust jest spoko, ale dobrze, że mam jeszcze całkiem sporo we flakonie z zeszłego roku :)

 

 

Czy to oznacza, że w tym roku była kolejna reformulacja?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje. Jakieś dwa miesiące temu kupiłem sobie nowy flakon, notabene, dzięki informacji tu na forum o promce w i...y (80zł), i porównując oba, czuję różnicę na korzyść tego starszego.

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Joop jest w klimacie Encre Noir?

Nie.To zupełnie różne zapachy.LEN jest dymny, wyrazisty.Joop gęsty, duszny ,dość ciężki, możny by rzec, że nawet mdlący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zirh Ikon? Jakiś czas temu psiknąłem go sobie w R., żeby zapoznać się z tym nieznanym mi wcześniej zapachem. Ogólnie, wrażenia negatywne, zapach wydawał mi się dość syntetyczny i nietrwały, do zapomnienia. (...)

Ten Zirh z R... to miał magnetyczny korek? Jeżeli nie to nie dziwię się ocenie negatywnej. Stara wersja z magnetycznym korkiem jest fajna (mam taką i bardzo ją lubię). Czytałem, że w przypadku Ikon'a reformulacja była bardzo, bardzo niekorzystna. Nie miałem jednak możliwość porównania starej i nowej wersji "ręka w rękę" - nie miałem styczności z nowymi wypustami, wiec różnice znam tylko z opisu innych w necie.


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ika też udziwnili? Nie wachalem nowej wersji, poprzednia była przednia. Czyli spieprzony kolejny zapach... Na to wychodzi

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta reforma była już kilka lat temu. Tylko, że chyba znów wrócili do magnetycznego korka, więc to utrudnienie dla poszukiwaczy starej wersji.

Dla mnie ten zapach to słabizna, niezależnie, czy sprzed, czy po. Nie rozumiem zachwytów, no ale są różne gusta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Zirh z R... to miał magnetyczny korek? (...)

Korek był zwykły, a moją uwagę przyciągnęła cena promocyjna, jeśli dobrze pamiętam to 58 zł, więc nie mogłem przejść obojętnie :) Dla pełnej informacji dodam, że miało to miejsce w Warszawie, pod koniec lipca, co nawet opisałem w poście #7521 ;)

Walter_87, mi ten zapach kojarzył się z Montblanc Emblem, piszę oczywiście o tej nowej wersji.

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasasi La Yaquwam dzisiaj doszło i faktycznie identyczne jak Tuscan Leather. Mocarne! Jeden strzał na rękę 9h temu i dalej masakruje

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakie wrażenia z Leather Oudh?

Jest świetny. Przyzwoita projekcja- nie czuć nosiciela w promieniu 10 m, ale ja nie lubię takich mocarzy, natomiast doskonała trwałość.Zapach w miarę liniowy, za mocno się nie zmienia. Mój ulubiony,obok L'Aventure i Rasasi Leo Pour Lui, Arab.

 

Rasasi La Yaquwam dzisiaj doszło i faktycznie identyczne jak Tuscan Leather. Mocarne! Jeden strzał na rękę 9h temu i dalej masakruje

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Rasasi jest zapachem intrygującym , ale w moim przypadku jednak na dłuższą metę męczący. I to nie tylko moja opinia, ale również mojego otoczenia.Na początku nawet mnie zaciekawił, ale po kilku noszeniach jednak nie. Jak napisałem wyżej- męczy.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pachnie ten Leather Oudh?

Bo mój ulubiony z arabów to Jaish. Narazie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardo podobnie do TF Tuscan Leather, czy Rasasi La Yuqawam, tylko jest bardziej łagodny i trochę więcej w nim maliny, niż skóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.