Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Odpuszczam, niby to tylko 4 dychy, ale z drugiej strony to aż 50% flakonu Davidoffa ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja mam. Nie jest to Roma.

Tommly, słuszna decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również wahałem się nad Próchnikiem AFP, ale jabłko w składzie skutecznie mnie powstrzymało...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem tego Summera od Davidoff'a, ciekawe jak wypadnie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś promo na "plażową chatkę"? Pisałem tutaj jak był a 500 z kawałkiem na Notino i w sumie sam nie wiem dlaczego wtedy nie kupiłem :(

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem. A czy koledzy nie odnoszą wrażenia, że wraz ze zmianą nazwy na notino ceny stały się jakoś tak mało przyjazne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest zauważalny wzrost cen. Ostatnio trafiłem na taki sklep: perfumy-sp.pl, czeska strona przemielona przez guglowego tłumacza, ceny całkiem spoko, ktoś już próbował zakupów? Przy okazji, loco50, jak po tych kilku dniach oceniasz Mercedesa Le Parfum? Warto go mieć?

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loco50, otwieranie kolejnych sklepów stacjonarnych w wielkomiejskich galeriach robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brz,otóż to.

herbee, powiem ze wstydem, że jeszcze w nim nie biegałem.Raz po zakupie psik na nadgarstek.Katuję na zmianę Bentleya Azure i Varvatosa Artisan Blue.Oba niebieskie i oba mi podchodzą :).

A teraz przymierzam się do:

Mercedes Man Private

Cacharel Pour Homme

Boucheron Quatre Pour Homme  Absolu de Nuit

Paco Rabanne Pour Homme.

Ostatni to powrót do przeszłości- znam, albo znałem. A co Panowie słyszeli lub czuli :D na temat tych trzech pierwszych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych zapachów ani nic o nich nie słyszałem. Poza tym, że dawno, dawno temu, moja była używała Cacharel Anais Anais. Lubiłem ten zapach i Cacharel dobrze mi się kojarzy :)

A te Mercedesy muszę gdzieś poniuchać.

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keniutek, obecnie Beach Hut najtaniej jest chyba na prostychzakupach, ale to i tak 695 PLN.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w swoich zapasach próbkę MB for Man Intense.Na początku go skreśliłem zupełnie.Teraz przy drugim podejściu wydaje się ciekawy, taki drzewno- korzenny, może się chyba spodobać. I druga próbka, którą skreśliłem z kretesem(  na trzy minusy, czyli dramat)- Kelsey Berwin Midnight Oud.No dziś rewelacja!!! :D.Skórzano-dymno-agarowy. Łagodniejsza wersja Arabi Cana.Podoba mnie się to, to fajny numer jest :D  :D .

A ten MB po jakimś czasie zaczyna zmierzać do Kourosa, ale jakoś tak mdło, dusząco.Jednak nie.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wylałem na siebie próbkę tego Intensywnego Mieczysława - to taka mało porywająca wariacja na temat Fahrenheita przecież. Dużo fiolka i spora szczypta nijakości. Kourosa w nim nie wyczułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, każdy inaczej odbiera.Ja tu akurat jakoś tego F nie czuje.Ale tego Kelseya to Ci polecę pomny Twojego zadowolenia z Kolmaza :)

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co mi łagodniejszy Kolmaz, jeśli mam Kolmaza, w którym lekko brakuje mi parametrów? :)

 

Ostatnio zastanawiam się raczej nad GGA, póki jeszcze można go kupić. Przy nadgarstkowych testach mnie zaciekawił, ale absolutnie nie zachęcił do zakupu. Może global pomoże?

 

Chociaż nie wiadomo. Dziś kompleksowo zarzuciłem Sauvage, bo z nadgarstka mnie kiedyś mocno odrzucił. Tym razem bez obrzydzenia, ale i bez rewelacji. Dalej nie rozumiem fenomenu tego zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gga to mój namber łan wśród skóry. A dziwię się Twojej opinii nt Kolmaza. U mnie gra mocno. Dior również mnie rozczarował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak u Ciebie z parametrami tego GGA? Trwały to on jest, ale nieco ponad godzinę temu w D. strzelilem 3 chmurki w załamanie łokcia i 1 na nadgarstek. Efekt jest taki, że tylko czasem coś mi zaleci, a tak to raczej czuć go przy skórze. Słabo. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skóra skórze nierówna. A i narząd powonienia też :-). U mnie jest mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kumpel wypachniony jakąś Zarą (Night II czy coś takiego), w bordowej butelce podobno. Mocno przyjemny zapach, wypada chyba sprawdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak flakon bordowy, to prawdopodobnie była to Zara 9.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie ma już "numerków" w Zarze. Ale mogę się mylić, nie zwracałem baczniejszej uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herbee, ponosiłem dziś tego MB Le Parfum.Jest dobrze.Skóra i agar.Zapach elegancki, klasowy, na bogato :D.Trwałość nieco średnia bo u mnie tak 6-7 godzin .Projekcja poprawna, ja nie lubię zapachów, które w promieniu 5 m duszą ludzi. Może nie wszystkim podchodzić, że raczej chodzi ten zapach przy obywatelu a nie za nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki loco50 za pamięć i te parę słów o MB. Zaintrygowałeś mnie tym zapachem, więc napewno sprawdzę go jeszcze przed zakupem. Chociaż z tego co piszesz, to mógłbym i w ciemno brać ;)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.