Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Ika też udziwnili? Nie wachalem nowej wersji, poprzednia była przednia. Czyli spieprzony kolejny zapach... Na to wychodzi

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Ta reforma była już kilka lat temu. Tylko, że chyba znów wrócili do magnetycznego korka, więc to utrudnienie dla poszukiwaczy starej wersji.

Dla mnie ten zapach to słabizna, niezależnie, czy sprzed, czy po. Nie rozumiem zachwytów, no ale są różne gusta :)

Ten Zirh z R... to miał magnetyczny korek? (...)

Korek był zwykły, a moją uwagę przyciągnęła cena promocyjna, jeśli dobrze pamiętam to 58 zł, więc nie mogłem przejść obojętnie :) Dla pełnej informacji dodam, że miało to miejsce w Warszawie, pod koniec lipca, co nawet opisałem w poście #7521 ;)

Walter_87, mi ten zapach kojarzył się z Montblanc Emblem, piszę oczywiście o tej nowej wersji.

Edited by herbee

Rasasi La Yaquwam dzisiaj doszło i faktycznie identyczne jak Tuscan Leather. Mocarne! Jeden strzał na rękę 9h temu i dalej masakruje

I jakie wrażenia z Leather Oudh?

Jest świetny. Przyzwoita projekcja- nie czuć nosiciela w promieniu 10 m, ale ja nie lubię takich mocarzy, natomiast doskonała trwałość.Zapach w miarę liniowy, za mocno się nie zmienia. Mój ulubiony,obok L'Aventure i Rasasi Leo Pour Lui, Arab.

Rasasi La Yaquwam dzisiaj doszło i faktycznie identyczne jak Tuscan Leather. Mocarne! Jeden strzał na rękę 9h temu i dalej masakruje

Rasasi jest zapachem intrygującym , ale w moim przypadku jednak na dłuższą metę męczący. I to nie tylko moja opinia, ale również mojego otoczenia.Na początku nawet mnie zaciekawił, ale po kilku noszeniach jednak nie. Jak napisałem wyżej- męczy.

Edited by loco50

Ale jak pachnie ten Leather Oudh?

Bo mój ulubiony z arabów to Jaish. Narazie?!

Bardo podobnie do TF Tuscan Leather, czy Rasasi La Yuqawam, tylko jest bardziej łagodny i trochę więcej w nim maliny, niż skóry.

blut, ten Leather Oud jest jakimś nawiązaniem do La Yuqawam.Skóra przełamana maliną , ale podaną inaczej niż w Rasasi. Zapach jest ogólnie łagodniejszy RLY.Mi odpowiada bardziej niż Rasasi, który oczywiście jest ciekawym zapachem, ale tak jak napisałem wyżej męczący na dłuższą metę.Natomiast Al Haramain mimo, że jest również trwały, mocny i raczej liniowy bardziej mi pasuje.

Widziałem u Ciebie Shuhraha.I? Bo opinie na perfurorum miażdżące.

I czy miałeś może kontakt z Rasasi Ashaar Pour Homme. Po brutalnym zderzeniu z Rasasi Faqat Lil Rijal, po którym nabawiłem się urazu do arabówbiggrin.png  nie chciałbym znów zaryzykować. Opinie ma ciekawe.

loco50, obstawiam, że Shuhrah Ci nie podejdzie. Mi się podoba, ale to takie trochę dziwadło i nieco brakuje mu uniwersalności. Otwiera się słodko, kwiatowo-owocowo, jest tam też nieco liścia pomidora. Po chwili na moment pokazuje się coś w stylu gumy do żucia wymieszanej z papierosowym dymem, a później leci już suszona morela wytarzana w popielniczce. W zimne i deszczowe dni ta kwiatowa faza się wydłuża, w gorące mocno skraca.

Dla mnie to szok jak opisujecie zapachy, fajnie . Ja tak nie potrafię.

Shuhrah, w sumie mi się podoba. Ja jednak potrafię go opisać tylko jako ostra wersja świeżego zapachu, jakieś kwiaty trochę tak ale na ostro! Świeże dla mnie odpadają ale ten jest inny, zostaje.

Nie testowałem tych o które pytasz.

Za to miałem odlewki Badar Al Haramain, Rasasi Wahami, Oudi Al Haramain, Rasasi Oudh Nashwah, Tagred,i porażka.

Nie wiem do końca czy to unisex czy męskie czy damskie. Wpadły mi do kosza!!

Z "arabów" ostały się tylko L'Aventure, Daarej i SA Oud Abyad. Każdy z pozostałych (nie było ich tak wiele, może łącznie z 10) był męczący po więcej niż 2 czy 3 użyciach. Nie mniej potrafię zrozumieć fascynację ;)

Ja testowałem na razie tylko L'Aventure i mi przypasował. A próbował ktoś Rasasi Fattan? Naprawdę zbliżony do Terre d'Hermes?

loco50, narzuciłeś srogie tempo. :D

mnkn, naprawdę zbliżony. Mocno zielony jest, ale motyw przewodni nie do pomylenia.

Edited by brz

Tego Rasasi i Leather Oudh Al Haramain mam już bardzo długo. Odkurzyłem tylko.

Dzięki, muszę spróbować. Terre miałem, sprzedałem i teraz żałuję :(

Panowie, Lalique Encre Noire Sport? Ktoś? Coś? Zakładam, że pora roku mało odpowiednia, nie mniej każda opinia mile widziana.

Panowie, Lalique Encre Noire Sport? Ktoś? Coś? Zakładam, że pora roku mało odpowiednia, nie mniej każda opinia mile widziana.

Normalny z nutą cytrusową, chyba grejfruta, mi sie podoba, bardzo przyjemny ;)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka