Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

meXy, ładny zapach, choć dość popularny wśród pań. Kiedyś ulubione perfumy mojej żony, ale wg niej jakiś czas temu nieco je skiepścili.

Aktualnie zamiast Mademoiselle używa Armafa Club de Nuit i sobie chwali. Klimat w miarę podobny, ale więcej paczuli i zadziorności. Nie są takie gładkie i ugrzecznione jak Chanel. Natomiast podobno w pracy komplementy się sypią. Mademoiselle wyczujesz często na ulicy, ale takiego Armafa raczej nie spotkasz.

Oczywiście to kwestia gustu.

Edited by brz

Ja oceniłabyś Chanel Mademoiselle?

Moim zdaniem wersja Intense pachnie lepej. Pewnie kwestia gustu ;)

Z Mademoseille nie miałam nigdy do czynienia, ale faktem jest, że są popularne wśród pań.

Koleżanki z pracy też dobrze się o nim wyrażały, więc żona powinna być zadowolona.

Dzięii za opinie ;-)

Co-Axial

Myślę, że to zapach który łatwo się nosi i pasuje wielu osobom, taki bezpieczny wybór.

Na pierwszy ogień przetestowałam Rasasi Attar Al Boruzz Lamaat Musk Tabriz (co za nazwa). I to jest strzał w dziesiątkę. Nie umiem pisać o poszczególnych nutach tak, jak Wy, ale popróbuję napisać cokolwiek

Na początku lekko owocowo z odrobiną pieprzu. Potem zapach się wygładza i dochodzą nuty nieco słodsze, ale cały czas jest w nim jakiś pazur, coś trochę niepokojącego i zadziornego. Zapach unisex, ale w moim odczuciu jest dość męski, co mi akurat bardzo pasuje Panowie zapewne szybciej się z nim polubią, choć może im się wydać jednak za delikatny.

Ja jak widzę napis unisex zapala mi się czerwona lampka.Jakoś nie widzę zapachu dla kobitek i chłopów w jednym.Ale co ja tam się znam :D .

Pany, ( Panie też :D ) może ktoś ma ochotę się zaopiekować po taniości. Za dużo mam, z szafy wypadają :). Użyte raz, max dwa razy- u mnie użycie to 3 psiki.

9d09a3a6a8b1.jpg

0f6692a08f28.jpg

Zielony letni.

1dfcff446264.jpg

c001b09e1532.jpg

Ortodoksyjny oldskul :D , słodki.

be9103396280.jpg

5eed481b48c6.jpg

Dalekie nawiązanie do Lalique Hommage, przyjemny, całodzienny zapach

4326d7ce87c2.jpg

978eefe16972.jpg

Męski, porządny zapach, nie mogę skojarzyć , ale gdzieś już to grali.

b5fdce0f41c5.jpg

aedc40f000dc.jpg

Zupełnie inna bajka niż Club de Nuit Intense, słodko- korzenny bardzo przyjemny zapach.

b154feafeff4.jpg

062b16082556.jpg

Cytrusowy, klasyk, na lato raczej

Więcej info na priv.

Edited by loco50

A ja unisex widzę trochę inaczej. Taka wersja light w męskim wydaniu, a trochę hardcore w damskim Piszę na podstawie niewielu zapachów uniwersalnych, które miałam okazję poznać

Zależy co kto lubi ja np. mam Cartier Declaration D'un soir i jest to na tyle delikatny zapach że imo jako unisex robi robotę, podobnie np. Hermes Rhubarbe.

W/w Rasasi też się sprawdzi jako unisex. Tylko, moim zdaniem, mężczyzna nie poczuje nic spektakularnego, nie wywoła w nim szczególnych emocji. Natomiast kobieta go nosząca poczuje się wyjątkowo i odważnie pachnąca. I wydaje mi się, że jest podobnie w innych unisexach, ale tak jak pisałam, zbyt wielkiego rozeznania nie mam

Eee, parę takich nowoczesnych męskich skórzaków spokojnie mogłoby funkcjonować jako zapachy unisex. Nie mam problemu, żeby wyobrazić sobie moją żonę noszącą DHP, Valentino Uomo Intense, Timbuktu od Artisana czy Tuscan Leather (choć ona sama na raczej odmienne zdanie). A Diora Homme Cologne w lecie bardzo często mi podkrada.

Tymczasem szary Narciso dorobił się brata. :P Marka rośnie w siłę u nas w domu, bo to już czwarty jej przedstawiciel.

9VeO9fK.jpg

brz, ten granatowy jest przyjazny.Z szarym pożegnałem się bez rękoczynów :-)

Tego Rodrigueza mąż dopadł ostatnio u kolegi na półce. Bardzo przyjemny zapach, ale okazał się na jego skórze zaskakująco nietrwały.

A na mojej jest akurat trwały jak mało który. ;) Urzekł mnie dość mocno tą drzewną bazą.

Czarnopiątkowy Hermesik dotarł i jeszcze landryna od Joop'a :)

b0b19112592eebf521f283803571d24c.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Landrynę wydają teraz we flakonie przypominającym Mikołaja? :D

Landrynę wydają teraz we flakonie przypominającym Mikołaja? :D

Landryna się w kadrze nie zmieściła :P

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

To na bańki kupujesz? :P

Albo grubo, albo wcale ;) Edited by tommly

Wczoraj przetestowaliśmy Sel de Vetiver (na mnie) i La Yukawam (na mężu).

Vetiver mocny, ziemisty, bardzo zielony. Dość ostry. Chyba wolę perfumy, w których wetiwer nie gra pierwszych skrzypiec albo jest w nieco bardziej gładkim wydaniu. Pewnie Tom Ford, jak już pisaliście, byłby tu idealny

La Yukawam, w przeciwieństwie do tego co napisał Loco, okazał się znośny, a wręcz milutki Coś musieli zrobić z tym zapachem, bo naprawdę nie ma w nim nic, co mogłoby przeszkadzać. Ciepły, trochę słodki, trochę skórzany, pod koniec czuć nutę świeżości. Bardzo trwały. W tej wersji sama mogłabym ich używać.

Ja mam starą próbkę  z iperfumy, tzn.starą?Może sprzed roku.Boa dusiciel :D

Z pewnością obecna wersja nie wywołałaby u Ciebie takich wrażeń, o jakich pisałeś, więc coś musi być na rzeczy.