Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zwróciłem się z jednej strony w kierunku mainstreamu- zamówiłem Eternity Aqua, z drugiej strony odkrywam klasyki -Jacques Bogart Bogart.Oba zakupy w ciemno, zobaczymy jak to przyjmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jest i kolega @johndeacon to taki forumowy Janusz biznesu od Monstera za 2tysie i ani centa taniej :) Szkoda i smutne to bardzo że takie „byzmesmeny” się tu logują.Ale cóż poradzić internet jest dla każdego :(

Edytowane przez surovy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zwróciłem się z jednej strony w kierunku mainstreamu- zamówiłem Eternity Aqua, z drugiej strony odkrywam klasyki -Jacques Bogart Bogart.Oba zakupy w ciemno, zobaczymy jak to przyjmę.

 

Ten Jacques Bogart to dobry wybór - używam jesienią/zimą od ok. 2 lat - dosyć ciężki, wytrawny, skórzany zapach z ciekawym dodatkiem brzozy. Myślę, że Ci się spodoba :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tej brzozie czytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eternity klasyczne wolę. W latach 90 był mocno trwały. Kupiłem w zeszłym roku i na mnie po 2 godzinach znika. To nie wróży dobrze wersji Aqua. Bogart bardzo fajny. Ale tylko próbowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w ciemno na próbę wziąłem. Nieduże pieniądze, jak będzie Grande Lipa to komuś oddam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie pytanie do znawców . Zamierzam kupić Davidoff the Game. Czy wszystkie perfumerie z ceneo są pewne czy którejś należy unikać . Kilka już tu polecaliscie jak Notino, Brasty, Eglamour czy Pachnidelko.

Tagomago znam. A pozostałe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolce, perfumesco, parfems, el nino (czyli e-glamour), prostezakupy (czyli notino)... Naprawdę trzeba Ci więcej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywarka perfumomaniak.pl, są tam zaufane sklepy. Sortowanie od najmniejszej ceny za ml :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę perfumehub.pl, ale warto korzystać z obu, bo ich katalogi niekoniecznie się pokrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zamówiłem, jako prezent pod choinkę, najlepszej z żon D&G Light Blue Intense. Mam nadzieję, że będzie zadowolona :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej? Dziękuję w jej imieniu. Nie trzeba było. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto jej zabroni teraz, jak się podoba :D

Edyta: zresztą do lata już bliżej niż dalej.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy świeżaczek-przyjemniaczek o parametrach jak Bentley Intense - tani, dobry i na codzień :-) Jakie macie typy?

Ostatnio poleciliscie i jestem zadowolony :-)

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenzo L'eau pour Homme

Bentley Momentum Intense, Bentley Infinite Rush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L'Aventure, nie może go zabraknąć na takiej liście.

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herbee, zdecydowanie.

 

4fed921ae924.jpg

 

9ac05be912ee.jpg

 

Mocny cios, potem łagodnieje.Oldskul pełną gębą.

 

f2a239aa3c96.jpg

 

e2dcaaa56206.jpg

 

Na początku nieciekawie, potem wygładza się, dalekie echo Bulgari Aqua. Na lato może być, zwłaszcza za małe pieniądze z eg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CK nic mi nie podchodzi, za to wczoraj zrobiłem próbę i Azzaro Chrom to jest to i będzie kolejnym świeżakiem na lato, no i Terre d'Hermes za mną chodzi :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azzaro jak Azzaro.Na kolana nie rzuca, ale Hermesik jak najbardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loco50, tak z ciekawości, gdzie Ty to wszystko trzymasz? Bez wiaty czy piwniczki to chyba musi być ciężko ;)

 

Doradźcie czysto subiektywnie, opierając się na własnych preferencjach i bez wyraźnych kryteriów co kupić. Wielkość flakonu dowolna, rozważam:

CK Obsession

Mercedes Benz Silver

Kenzo Pour Homme

Bentley Intense

 

Chyba że coś innego...

Cartier Declaration Perfum? Ale droższy będzie

Czas na pierwszą refleksję. Obsession udało mi się powąchać przed zakupem i mnie nie powalił. Nie jest zły, gdyby ktoś mi podarował to bym nie wyrzucił a nawet podziękował ale tak sam to nie. Dalej kupowałem na czuja i to były dobre strzały. Kenzo fajny świeży zapach, bardzo mi się spodobał. Bentley Intense inny, troche cięższy ale elegancki, na jesień jak znalazł. Kupiłem też z ciekawości wspominany tu kilka razy Adidas Active Bodies - świetny, bardzo intensywny, orzeźwiający i energetyczny. Chyba dosyć popularny zapach bo go znam, chociaż nie wiedziałem że to akurat AAB. Kupiłem też próbkę L'eau d'issey pour Homme - nie mój gust i probke Cartier Declaration - bomba, wspaniały elegancki i nie za ciężki zapach, szkoda że to akurat tylko próbka. Żonie też się podoba. Muszę szybko dokupić zanim zapyta po co mi tyle tego :)

 

Dziękuję za wszystkie rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marrone, mam taką magiczną szafkę w swojej bibliotece :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie otwierasz drzwiczki, a tam:

 

South%20Pole%20Station%20storage%20tunne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.