Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

M. Micallef Jewel, Osaito, Desir Toxic

Próbki od MFK :)adac31f256b251e437a96e2ae528fe5e.jpga74a61482421f96f4fad7d8e800b3ba0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jak zwykle z grubej rury. :D

Na spokojnie :P

 

Coś do psikania, coś do picia i na razie wystarczy :D

 

Za dużo tego już mam.

Teraz niebezpiecznie po głowie zaczął mi chodzić MarineMaster 300M . Podobają mi się diverki i chciałbym sobie sprawić jakiś jeden porządny. No i tak się na razie kręcę dookoła tego pomysłu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz brz, a mi Memoir plasuje się w pierwszej trójce.Każdy lubieje co innego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki loco50, ten TF to zakup całkiem nieplanowany, był co prawda gdzieś tam niżej na liście ale okazja sprawiła że pojawił się na półce i cieszy bardzo!

Jest głęboki, elegancki, pięknie rozwija się na skórze (w różnych temperaturach inaczej), mocno projektuje i jest bardzo trwały. Ma też jakiś składnik, którego nie potrafię nazwać ale dzięki niemu - a może to mix wszystkich składników - powoduje, że ma też to coś, taki "pazur". Jak dla mnie jest to zapach na specjalne okazje, raczej na wieczór niż na dzień i z takim właśnie zamiarem go kupiłem.

O jakim innym/innych TF pisałeś? Kilka znam tylko z wizyt w D. a ten jest moim pierwszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki się przytrafił w prezencie.

I jak wrażenia?

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia?

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Jest ok. tylko trwałość słaba .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się wczoraj chciało.

Krótka historyjka: postanowiłem „wypróbować” świątecznie Hermesa. Trwałość mega, bo 3 psiki na kark i szyje czułem jeszcze po 7-8 godzinach, niestety lepsza połowa też i podsumowała: nie używaj tego przy mnie, bo śmierdzisz bagnem i spróchniałym drzewem :)

Mi za to podszedł mega.

Dzień wcześniej z kolei, tzn. w Wigilię, zaaplikowałem czarnego Adidasa, bo wiem, że lubi i działa jak waleriana na kota, było: mraauuu :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hermes jest super. Małżonka inaczej go odbiera niż reszta ludzkości :D

 

Od Mikołaja

 

e8aea418d54b.jpg

 

989de70d71f3.jpg

 

Na początku ciekawie męsko, jakieś cytrusy.Potem się wygładza, robi się nawet lekko pudrowo. Do końca nie moja bajka, ale może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedświąteczny zakup, dopiero co odebrane, jeszcze w folii. Kupiłem z czeskiego sklepu, o który niedawno tu pytałem lecz nie było odzewu. Zaryzykowałem, i póki co wszystko jest OK. Pomimo świąt zamówienie zostało szybko zrealizowane, opakowania wyglądają na oryginalne, perfumy nie są leżakami magazynowymi; Prada produkcja grudzień 2018, Armaf listopad 2019. Na testy zapachu poczekam do Sylwestra :)b7d5816fbc6209b31ef8ace40cfc927b.jpg

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armaf bene.Co prawda kolejny klon Aventusa, ale jest ok.Prada chyba mydełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armaf kupiony w ciemno, lubię L'Aventure, które mi się kończy ale chciałem spróbować czegoś nowego. Pradę znam zwykłą LR, może bez jakiegoś szału, ale jednak podoba mi się. Carbon kupiony w ciemno, się zobaczy :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Prada to zdaje się bezpośredni rywal Diora Sausage? Niektórzy chwalą, że lepszy. ;)

 

Ktoś chętny na odlewkę Amouage Beach Hut, Rochas Moustache EDP albo Korloff Ultimate Man? Trochę sprzątam półkę, więc w razie czego zapraszam na PW. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Homme czy Dior Homme Intense?

Jakie są Wasze typy?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dior Homme czy Dior Homme Intense?

Jakie są Wasze typy?

Dior Homme Intense, względnie Duor Homme Parfum (ten ostatni to mój ulubiony z całej linii Homme od Diora).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dior Homme czy Dior Homme Intense?

Jakie są Wasze typy?

Intense bardziej głośny, na zimę. Homme bardziej biurowy, raczej na wiosnę. Oba świetne, ale po wydaniu Parfum pozbyłem się Intense. Moim zdaniem Homme i Parfum to para idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amouage gold męski.Ktoś coś na ten temat się wypowie. Niuchnołem go w Katowicach w notino.Nie powiem zapach extra ale podchodzi mi na damski.Dobrze mówię? Raz do roku kupuję jakiś mądrzejszy perfum do siebie.Ten mi się podoba ale jakoś mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąchałeś? ;)

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.