Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Klub miłośników zegarków Tisell

Rekomendowane odpowiedzi

zegarek jest fajny tylko nie obrzydzaj go innym - plis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Fajny zegar jest i tyle.I żadne pitolenie filozofów,psychologów,socjologów ani pouczających ostatnio nauczycieli tego nie zmieni.Nawet zabanowanie mnie przez stronniczych moderatorów na "amen" :)

 

No to, że zegar fajny to wiadomo. A pitolenie to zaszkodziło, ale nie filozofa, socjologa, psychologa tylko estety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba dałem fajną propozycję. Kolega napisze recenzję, każdy będzie mógł się zapoznać i może skończy się sianie tym zegarkiem i polemika w każdym zakamarku forum. Ja bym tak zrobił. Tak też napisałem "bez napinki".

 

Kolego esteta, Ty chyba byłeś niezłym donosicielem za dzieciaka ;) Uciekam z tego wątku bo jak tu wchodzę to czuję zapach padliny.

 

Pozdrawiam.

Jednak jesteś niesłowny.Uciekasz z wątku i wracasz jak bumerang.Rozumiem, że to silniejsze od Ciebie,przyciąga jak magnes fajny zegarek :)

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Mam sentyment do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sentyment do Ciebie :)

Znowu fora pomyliłeś :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się mam nadzieję konstruktywna dyskusja o zegarkach Tisell.Taka była idea założenia tego tematu.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Zaczyna się mam nadzieję konstruktywna dyskusja o zegarkach Tisell.

 

To ja może zacznę bo założyciel wątku nie może się ogarnąć :D Podniecenie zmalało, ja cały czas czekam na recenzję bo jestem ciekawy rzeczowego opsiu tego zegarka a zdjęć... już mi wystarczy... Na ten moment zachwycony nie ma czasu więc polecam: http://forums.watchuseek.com/f71/tisell-marine-diver-review-3342530.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zalozyc Forum Milosnikow Zegarka Tissel ? Bo widze, ze zainteresowanie tym zegarkiem jest ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisaliście 16 STRON o tym Tisselu? :blink::wacko::o


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisaliście 16 STRON o tym Tisselu? :blink::wacko::o

Nie.O Tisellu może 2 strony.Pozostałe to wpisy kolegów głównie przemyślenia filozoficzno-egzystencjalne.Cała nadzieja w moderacji.Obiektywnej, sprawiedliwej i niestronniczej moderacji :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że moderacja zachowa całość. Jako lekcję dla nowych użytkowników nt kwalifikowania zegarków " podobnych" i tego jakie zachowania sprzyjają a jakie nie sprzyjają dyskusji. A i koledze założycielowi się przyda takie memento.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam nadzieję,że moderacja zachowa cały temat.Łącznie z "loszkami,ruchaniem.pajacami" ze str.7 tego tematu .Nauczycielom dającym "lekcję" i "memento" również dziękujemy w tym temacie.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na mojego pierwszego wlepionego w karierze bana! Zacieram rączki! Pomimo długiego stażu jeszcze się nie rozdziewiczyłem.  Mam urlop. Więc jak mawiał Clint Eeastwood: "Make my day!". Kolejne zaczepki i chamskie teksty spowodują długie urlopy od forum! Do You feel lucky?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tarant3

post-86905-0-36239600-1469839624_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na mojego pierwszego wlepionego w karierze bana! Zacieram rączki! Pomimo długiego stażu jeszcze się nie rozdziewiczyłem. Mam urlop. Więc jak mawiał Clint Eeastwood: "Make my day!". Kolejne zaczepki i chamskie teksty spowodują długie urlopy od forum! Do You feel lucky?

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać...Nie strzelaj Harry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miyota 9015 to najdokładniejszy werk w jakiego posiadaniu byłem.W ciągu dnia przyśpiesza +1 sek.Odłożony na noc koronką do góry rano robi -1.Japońska myśl techniczna operując językiem forumowym "robi robotę" :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje radiowe kwarce są dokładniejsze  :P

A na mechaniki nawet nie zwracam uwagi bo rzadko kiedy dłużej niż dwa dni na nadgartku jest jeden zegarek  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest tak jak piszesz.Ale zgodzisz się pewnie ze mną,że miło jest jak mechaniczny zegar ma dokładność niczym kwarc :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bry.... ;)

 

 

DSC4801.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vandit jak z dokładnością Twojej besti? A propos Twojego zdjęcia.Ktoś niedawno napisał,że AR nie daje rady w tym modelu :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sposób się nie zgodzić."Zajebioza" AR :) Panowie wyjdźmy z cienia,pokażmy światu nasze Tiselle :)

post-77242-0-25621700-1469870847_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.