Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Klub Miłośników Zegarków Vacheron Constantin

Rekomendowane odpowiedzi

Na wrażenia i porównania jeszcze przyjdzie czas , napisze coś więcej po kilku dniach obcowania z tym małym dziełem sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Przyłączam się do gratulacji. Niech się dobrze nosi.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazik graty Super zegar, widzę, że nie próżnujesz

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak wczoraj się zastanawiałem (zresztą już nie po raz pierwszy) czy nie sprzedać wszystkiego i zostać jednozegarkowcem :) I jako ten jeden jedyny brałem pod uwagę GP Laureato albo VC Overseas. Ja tu się zastanawiam, a kolega Muzzy realizuje :)

 

Gratulację ! Można prosić o jakieś porównanie GP z VC ?

Sam jestem ciekaw opinii Mazika popartej doświadczeniem z oboma dłuższym niż sklepowa przymiarka.

 

Bo ja akurat tylko takie mam ;) W lipcu przymierzałem oba. GP 42 chrono całe niebieskie na bransolecie :wub: i VC równiez niebieskie chrono na gumie  :unsure:

Niestety dla VC to poza magią marki w niczym nie było lepsze niż GP, a w ważnych elementach wizualnych przegrywało. Ogólny odbiór, pewnie przez ten kauczuk nieszczęsny, zdecydowanie na korzyść GP. Miałem wrażenie jakby temu zegarkowi coś amputowano. Mając na odmianę/zmianę extra gumę byłoby mega, ale bazowo ta bransoleta musi być. Same koperty wykonane na remis. Natomiast tarcza zdecydowanie dla GP. Nie wiem czy to sprawa nowszych referencji niż to co ma Mazik, ale to chrono na bank nie miało strukturalnej tarczy tylko gładką. Skojarzyło mi się to z tarczami JLC. Szkoda, bo to mocno zubożyło ogolne wrażenie. Tylko mi tu nie pisac, że w Patku też jakiś heretyk narzekał na tarczę jak w Oriencie ;) nie o tym tu mowa.

Zatem stojąc przy ladzie z dylematem który z tych dwóch, bez wahania wziąłbym GP. A co ważne jakby dobrze ponegocjowac to może starczyoby na zadziornie spoglądającego z gabloty obok Bentleya Lightbody na b06 :wub:   :ph34r:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy to był sensowny zakup - przecież to najdroższy Citizen na planecie Ziemia! :D;)

 

A serio: KOSMOS. Gratuluję zegarka oraz gigantycznego awansu na liście osób, których nienawidzę za super zegarki <joke>. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje - zegarek super :)

Tez bralem ten model pod uwage (ta tarcza ladniejsza niz w nowym modelu), jednak u mnie przegral z RO, choc chrono bardziej sportowe  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako "miłośnik teoretyczny" (nic nie wskazuje, na razie, na to, żeby mnie kiedyś było stać na VC), powiem nieśmiało, że bardzo podoba mi się kampania reklamowa VC pod hasłem "One of not many", m.in. z udziałem Jamesa Bay - ale i kilku innych ludzi, którzy w swoich dziedzinach osiągnęli poziom wybitny. :)

 

41262318_10156774630322052_4452431684813

 

41239156_10156774630337052_4124456235355


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzzy, wielkie gratulacje! Już rozumiem w takim razie czemu GP nie zagrzał długo miejsca w Twojej kolekcji. Wyśmienity wybór!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki jeszcze raz chłopaki :)

 

Może rozruszamy trochę wątek i ujawnią sie inno szczęśliwi posiadacze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Michał, gratulacje, piękny zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem posiadaczem, chciałbym być. Regularnie spoglądam sobie na ten model. Piękny, gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzzy, piękna rzecz bez dwóch znań!

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro się podoba to jeszcze jedna porcja fotek bo trochę mi się dzisiaj nudzi :)

 

 

a08a0ed37d519.jpg

 

 

0eea509c3f877.jpg

 

4cd81c44fe607.jpg

 

9171dab676239.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz do niego kupował jakiś kauczuk ?.Bo chyba paski od Filipa odpadają w takim zegarku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bransoleta jest tak za***ista że nie będe nic kombinował.

 

Znalazłem jedną z deklem :

 

 

 

da0ce341e6fd7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powrót do gwiazdy wieczoru? :)

Ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem Muzzy, jak Ty ogarniasz noszenie tylu zegarków. :)

Ja aktualnie przy 6 już głupieję i nie wiem, który założyć, chyba zredukuję ilość do 4.

VC świetny!

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O reszcie zapominasz, a jak po kilku miesiącach przypadkowo się natkniesz, cieszysz się jak z nowego zakupu.

 

Świetny zegar!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ale ja tylko zartowalem ze zapomnialem o tym Overseasie. Az takiej ilosci zegarkow nie mam w kolekcji :) Dla mnie 6-7 sztuk to optymalna ilosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.