Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Nurasy - fan club :)

Rekomendowane odpowiedzi

Złoty a skromny :)

post-33375-0-66476100-1587295422_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego @LSE, wytłumacz mi proszę i już więcej nie będę pytał i umierał z ciekawości.

Dla czego uważasz, że jest to "nurek", albo "diver"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie wiesz, dlaczego, poczytaj o tym zegarku - w Internecie jest sporo informacji, praktycznie wszystkie znaczące, międzynarodowe portale i magazyny zamieściły jego recenzje, jest ich również wiele w formie wideo.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To według międzynarodowych portali to jest "nurek", hm, i tego będziesz się trzymał?

Powodzenia, ja odpuszczam, widać propaganda z każdej strony mózgi wypala, chociaż tutaj kitu byś nie wciskał.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje czy nie to reklama dźwignią handlu jest :D

I chyba nuras?  :)

Piotrek?  :D

1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Pasuje czy nie to reklama dźwignią handlu jest :D

Nachalna reklama w każdym możliwym wątku mi nie pasuje.

Ale ja z tym już od jakiegoś czasu nie mam problemu  ;)

 

Nuasy, inne, każde: proszę bardzo piękny kawalerze

 

post-105307-0-32135200-1587398247_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem w drugim wątku. Ale przeczytawszy to powyżej, żałuję, że w ogóle wdałem się w wymianę zdań z kimś takim. EOT.

 

 

Wiesz co? Ja to mocno liberalny jestem, ale też uważam, że toto koło nurasa to nawet nie leżało. Ludzie, jedzcie gówno... Miliony much nie mogą się mylić :D

Czasem się z Piotrem Piratem nie zgadzam, ale teraz to go popieram ręcyma i nogoma. A Ty, kolego powinieneś delikatnie zbastować z lokowaniem produktu, zwłaszcza przy pomocy zapożyczanych fotek, bo IMO nieco męczący się robisz i agresywną promocją potrafisz obrzydzić nawet całkiem fajne zegarki. Tak Cię od pewnego czasu odbieram.

 

I żeby nie na pusto potrupka w nowych gaciach od Gripena:

 

 

49797890071_8c4f2f690d_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Dokładnie, nie musimy się tu ze sobą wszyscy zawsze zgadzać. Jednak nic mnie tak nie denerwuje jak reklama udająca, że nie jest reklamą. Także wypad z tymi gmt tworami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiesz co? Ja to mocno liberalny jestem, ale też uważam, że toto koło nurasa to nawet nie leżało. Ludzie, jedzcie gówno... Miliony much nie mogą się mylić :D

Czasem się z Piotrem Piratem nie zgadzam, ale teraz to go popieram ręcyma i nogoma. A Ty, kolego powinieneś delikatnie zbastować z lokowaniem produktu, zwłaszcza przy pomocy zapożyczanych fotek, bo IMO nieco męczący się robisz i agresywną promocją potrafisz obrzydzić nawet całkiem fajne zegarki.

 

Skoro uważasz, że wiesz lepiej niż dziennikarze/recenzenci z Monochrome, Fratello, WatchReport, Worn&Wound, Hodinkee i wielu innych, jeżeli sądzisz, że to "muchy", które podążają za jakimś bełkotem, to pole do wymiany zdań mocno się zawęża.

 

"Lokowanie" produktu ;) na forum polega u mnie na tym, że płacę abonament i wystawiam ogłoszenia w odpowiednim dziale. W porównaniu do innych kanałów, chociażby FB, moja sprzedaż zegarków poprzez forum jest żadna. Ale, jak już kiedyś pisałem, ja lubię i noszę zegarki, które oferuję i... po prostu posiadam. Jak łatwo sprawdzić, wrzucam na forum zdjęcia MV, Boldr, Marloe, Chrisa Warda (którego nie sprzedaję), Longines (których nie sprzedaję) i paru innych, okazjonalnie (których również nie sprzedaję).

 

Zapożyczona fotka Meteoblack nieco wcześniej nie jest "zapożyczona" nie wiadomo skąd, ale z klubu marki. Wrzucam niekiedy takie zdjęcia, ponieważ wydają mi się po prostu fajne.

 

Myślę, że o wszystkim można rozmawiać spokojnie i bez chamskich epitetów, co, niestety, nie wszystkim się tutaj udaje. Na takie posty odpowiadać nie ma sensu, bo przypominają mierzenie przyrodzenia w męskiej toalecie, a jakoś nigdy nie byłem fanem takich zabaw (ta uwaga nie dotyczy Twojego posta).

 

Dla mnie to jakiś absurd, ale skoro uważacie, że zegarki POWSZECHNIE uznawane za i określane jako "GMT diver" albo "GMT dive watch" nie mogą się tutaj znajdywać, to ok - nie będę ich zdjęć tutaj zamieszczać.

 

Możecie też zgłosić u administracji postulat wprowadzenia zmiany w regulaminie, mówiącej, że pokątnym handlarzom wolno wrzucać co chcą, gdzie chcą i kiedy chcą, ale jeżeli komuś wyświetli się pod nickiem "SPRZEDAWCA PROFESJONALNY", to nie wolno mu zamieszczać jakichkolwiek zegarków którejkolwiek z oferowanych przez niego w sprzedaży marek w żadnym innym wątku niż profesjonalny bazarek. Dzięki temu na pewno wzrośnie liczba osób z radością opłacających forumowy abonament, a żaden wredny "SP" nie obłowi się na tym przynoszącym krocie forum. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz, że wiesz lepiej niż dziennikarze/recenzenci z Monochrome, Fratello, WatchReport, Worn&Wound, Hodinkee i wielu innych, jeżeli sądzisz, że to "muchy", które podążają za jakimś bełkotem, to pole do wymiany zdań mocno się zawęża.

 

"Lokowanie" produktu ;) na forum polega u mnie na tym, że płacę abonament i wystawiam ogłoszenia w odpowiednim dziale. W porównaniu do innych kanałów, chociażby FB, moja sprzedaż zegarków poprzez forum jest żadna. Ale, jak już kiedyś pisałem, ja lubię i noszę zegarki, które oferuję i... po prostu posiadam. Jak łatwo sprawdzić, wrzucam na forum zdjęcia MV, Boldr, Marloe, Chrisa Warda (którego nie sprzedaję), Longines (których nie sprzedaję) i paru innych, okazjonalnie (których również nie sprzedaję).

 

Zapożyczona fotka Meteoblack nieco wcześniej nie jest "zapożyczona" nie wiadomo skąd, ale z klubu marki. Wrzucam niekiedy takie zdjęcia, ponieważ wydają mi się po prostu fajne.

 

Myślę, że o wszystkim można rozmawiać spokojnie i bez chamskich epitetów, co, niestety, nie wszystkim się tutaj udaje. Na takie posty odpowiadać nie ma sensu, bo przypominają mierzenie przyrodzenia w męskiej toalecie, a jakoś nigdy nie byłem fanem takich zabaw (ta uwaga nie dotyczy Twojego posta).

 

Dla mnie to jakiś absurd, ale skoro uważacie, że zegarki POWSZECHNIE uznawane za i określane jako "GMT diver" albo "GMT dive watch" nie mogą się tutaj znajdywać, to ok - nie będę ich zdjęć tutaj zamieszczać.

 

Możecie też zgłosić u administracji postulat wprowadzenia zmiany w regulaminie, mówiącej, że pokątnym handlarzom wolno wrzucać co chcą, gdzie chcą i kiedy chcą, ale jeżeli komuś wyświetli się pod nickiem "SPRZEDAWCA PROFESJONALNY", to nie wolno mu zamieszczać jakichkolwiek zegarków którejkolwiek z oferowanych przez niego w sprzedaży marek w żadnym innym wątku niż profesjonalny bazarek. Dzięki temu na pewno wzrośnie liczba osób z radością opłacających forumowy abonament, a żaden wredny "SP" nie obłowi się na tym przynoszącym krocie forum. ;)

  Napisałem IMO. Pls, czytaj ze zrozumieniem. Nie interesują mnie dziennikarze, recenzenci i inne płatne ... (pióra) ... i ich opłacone teksty.

IMO Twoja reklama jest zbyt agresywna,  IMO!!! (pojmujesz?) Jak nie, t tłumaczę: WEDŁUG MNIE PRZESADZASZ Z LOKOWANIEM MAREK, KTÓRE ROZPROWADZASZ.

 

Może pozostałym forumowiczom odpowiada... Mnie nie, więc dzielę się swymi spostrzeżeniami, nie zgłaszam postów i takie tam. Kurde, stary, postrzegam Cię w tym momencie jako nachalnego handlarza, starającego się na siłę wcisnąć chłam każdemu przechodniowi, który się nawinie. Podejrzewam, że nie jestem odosobniony w odbiorze przekazu. Zastanów się, zbastuj, bądź bardziej przyjazny klientowi/forumowiczowi.

No i jak masz pod nickiem żeś profesjonalny łowca, to weź się staraj wabić na profesjonalne przynęty, jakieś realne rabaty, fajne gratisy, te sprawy, a zdaj sobie sprawę, że fotki z netu to my,  zegarkowe czuby, widzieliśmy już pierdyliard razy zanim Ty wpadłeś na pomysł, by nimi nęcić potencjalnych nabywców tu....

 

Mnie się wydaje, że inteligentny zrozumie. 5xy dyskutował będzie. 

HOWGH!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Amen. Dodatkowo trzeba mieć swoich klientów za wyjątkowych debili myśląc, że my tu nie zauważamy lokowania produktu. Także jak dla mnie Lincoln Six Echo to #januszbiznesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, najlepsza reklama to taka, która łatwo wpada do głowy i dodatkowo jest permanentna. Te kontrowersyjne łapią później najwięcej punktów naliczanych przez profesjonalne firmy zajmujące się badaniami marketingowymi i opinii publicznej. Dla przypomnienia Media Markt "Nie dla idiotów" czy Media Expert z Lisowską "Włączamy niskie ceny" - nachalne a jednocześnie przynoszące b. dobre efekty sprzedażowe. A nazywanie kogoś w związku z faktem lokowania (zupełnie legalnego) swoich produktów "Januszem biznesu" świadczy o tym, że ten rzucający inwektywami nic nie wie o profesjonalnym handlu, lub zabrakło mu po prostu argumentów do prowadzenia konstruktywnej dyskusji na poziomie...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

W pełni się zgadzam. Jestem na forum zegarkowym a nie forum marketingowo - reklamowym. Tutaj chciałbym dyskutować o zegarkach a nie widzieć ich lokowanie/reklamy jak zwał tak zwał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.