Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
dariusz chlastawa

Nowa inicjatywa KMZiZ - TARGI ZEGARKOWE

Recommended Posts

Świetna inicjatywa, proszę o więcej informacji na temat wystawców, planowanych wydarzeń dodatkowych ofert specjalnych firm wystawiających się.

Jestem za , czekam na pełniejsze informacje .

Świetne. Może uda mi się wpaść.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Ta impreza  jest w fazie finalnych  gorących przygotowań. Do czasu kiedy nie będziemy dysponowali kompletem dokumentów nie możemy mówić o szczegółach dotyczących firm. Jeszcze trochę cierpliwości :)  

Lista wystawców będzie zamknieta do 12 kwietnia ( trwają jeszcze rozmowy z kilkoma firmami np Movado :)

Proszę o zgłaszanie się Klubowiczów, którzy chcieliby zaprezentować swoje np kolekcje zegarków , pasków, zegarów , roczniaków etc) 

Na pewno będzię można obejrzeć pełną kolekcję zegarków Schsumburg w tym Moony :)

bl.jpgeclog.jpg

.................................................................
Emile Chouriet, Epos, Schaumburg Watch, NauticFish, Davosa, Jowissa,

"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau

czy impreza jest zaplanowana jako cykliczna ? Chętnie wpadnę na te pierwsze jako widz, a w przyszłym roku się przygotuję i zaprezentuję coś SPECIAL na targi.

Czy tylko ja mam wrażenie, że promocja tych targów rusza trochę za późno ?

Edited by QuadrifoglioVerde

super pomysł, jestem za - będą bilety? :]

Czas zmienia perspektywę

Wybieram się na WOS więc będę obecny i tutaj :) 

Na 99% będę na pierwszych targach zegarkowych w Wawie 13-14 Maja. Zachęcam więc do odwiedzin pięknej wystawy aut zabytkowych i porozmawiania ze mną na micro-stoisku :-) . Czasu nie ma dużo, ale postaram się przynieść kilka nigdy wcześniej nie pokazywanych samplów na targi. Chętnie wysłucham także waszych opinii i pomysłów.

Oczywiście stoisko tam będę miał nie tylko ja, ale także kilka szacowniejszych marek zegarkowych i paru chłopaków z działu zegarowego naszego forum.

Co bedziesz miał ze sobą?

bl.jpgeclog.jpg

Emile Chouriet, Epos, Schaumburg Watch, NauticFish, Davosa, Jowissa,

"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau

Co bedziesz miał ze sobą?

Siebie :D

Niestety za późno się dowiedziałem, więc przyniosę trochę "archiwalnych" projektów i jakieś tam części/sample do nowych projektów. Może uda się złożyć 2-3 pełnoprawne zegarki z nowych projektów.

Trwa wyścig z czasem ;-)

My w dziale roczniakowym też się przygotowujemy do pokazania najciekawszych i najstarszych egzemplarzy z różnych fabryk i manufaktur.  

Będą stare samochody i do kompletu stare zegary.  :)

Edit. Pokażemy również Atmosy i będzie można się dowiedzieć jak naprawiać i regenerować mieszki. 

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

My w dziale roczniakowym też się przygotowujemy do pokazania najciekawszych i najstarszych egzemplarzy z różnych fabryk i manufaktur.  

Będą stare samochody i do kompletu stare zegary.  :)

Edit. Pokażemy również Atmosy i będzie można się dowiedzieć jak naprawiać i regenerować mieszki. 

Tak się zastanawiałem czy jakoś uda mi sie wygospodarować czas ale po ostatnich zakupach mój mieszek jest pusty i chętnie sie dowiem jak go zregenerować  :D

A tak poważnie to wiele sobie obiecuję po stoisku z zegarami i po stoisku QV-VC  :)

Nie widzę narazie jak można nabyć bilety ale może bliżej maja cos więcej będzie wiadomo.

Chyba że za posrednictwem KMZiZ tez można nabyc  to poprosze o informację.

Pozdrawiam

Roman

Przydałaby się informacja dla pasjonatów, jak będzie zaaranżowana ta 50m2 strefa wypoczynku i swobodnej dyskusji. To tam mają prezentować swoje zegary chłopaki z działu zegarowego. Będą przygotowane jakieś stoliki czy pudła aby poustawiać zegary ? Czy każdy ma przyjechać z własnym stołem ;-) ?

Co do biletów - Darek już o tym powiedział tzn. precyzyjnie określił i napisał :

"Bilety będą do zakupienia na Warsaw Oldtimer Show https://warsawexpo.e...-zabytkowych-2/

Nasze targi są wewnątrz i nie są osobno biletowane "

Nie będzie żadnych pudeł ani innych takich sprzętów ! Wszystko będzie przygotowane przez organizatora. Roczniaki będą wystawione tak aby cieszyły "oko" wszystkich którzy zawitają do naszej klubowej strefy. Będzie estetycznie i z klasą  :)

Edited by Eugeniusz Szwed

Docierają do nas sygnały zniecierpliwienia ze strony Klubowiczów, że termin targów prawie za rogiem, a wieści o szczegółach prawie nie ma. Do końca tego tygodnia, a najdalej bezpośrednio po bardzo długim weekendzie :) wszystko stanie się jasne. Prawda jest taka, że do czasu uzyskania i skompletowania wszystkich dokumentów nie możemy  nic  oficjalnie mówić. 

Nasze targi będą się odbywały przy targach starych samochodów czyli nie będzie to impreza tylko i wyłącznie dla Klubowiczów. Nie będzie też żadnego zapisywania i listy. Będzie to impreza dla wszystkich. Klub jest organizatorem tylko części zegarkowej. Wszyscy nasi wystawcy zostaną w odpowiednim czasie poinformowani o szczegółach technicznych i organizacyjnych dotyczących wjazdu na teren itp. Natomiast Klubowicze mogą uczestniczyć w imprezie na warunkach obowiązujących wszystkich zwiedzających. 

W sobotę 13 maja po pierwszym dniu imprezy będzie zorganizowany specjalnie  dla wystawców i sponsorów uroczysty wieczór w którym Klubowicze będą mogli uczestniczyć, ale tylko odpłatnie i tylko w ograniczonym zakresie ilości wolnych miejsc. Ta informacja pewnie nie jest miła dla Was, ale lepiej szczerze o tym powiedzieć aby rozwiać wszelkie niepotrzebne  domysły. 

Edited by Eugeniusz Szwed

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By dariusz chlastawa
      Już w najbliższy weekend od 12 do 13 maja , zapraszamy wszystkich na targi Passion for Watches II edycja, które odbędą się wraz z imprezą Warsaw Oldtimer Show V edycja .
      Targi odbywają się na terenie Ptak Expo w Nadarzynie - jesteśmy w Hali F w sobotę i niedzielę od 10 do 18.

http://oldtimerwarsaw.com/passion-for-watches-ii/

mapki i harmonogram 

http://oldtimerwarsaw.com/wp-content/uploads/2018/05/Harmonogram-i-hali-WOS.pdf  

bilety ( zakup bilety na Warsaw Oldtimer ) na calość imprezy wraz z Passion for Watches 

http://oldtimerwarsaw.com/bilety/

dojazd   http://oldtimerwarsaw.com/bezplatny-dojazd/

• By swiss_made
      Wczoraj pojawił się temat nawiązujący do targów zegarkowych w Monachium i z tąd mój pomysł by założyć ten temat. Sam jestem kolekcjonerem i stale powiększam swoją kolekcje o nowe zegarki w związku, z czym chciałem zapytać forumowiczów o miejsca, czas odbywających się giełd czy innego rodzaju organizowanych spotkań gdzie można kupić coś dla siebie w Polsce jak i w Europie. Byłbym skłonny zorganizować taki wyjazd gdyby ktoś wyraził zainteresowanie. Warto byłoby poszerzyć krąg poszukiwań a nie ograniczać się tylko do allegro. Pochwalcie się, zatem gdzie nabywacie swoje zegareczki kupujac je osobiscie czy za posrednictwem Internetu. Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.