Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość norbie

Klub Miłośników Zegarków ZENITH

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, sviety napisał(-a):

Zapisuję się ;)

 

3011c.jpg

Piękny gratulacje. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2023 o 22:01, Minerael napisał(-a):

Serwus! 
 

nie ma to jak Zenith 😍


 

Zastanawiam się natomiast nad ciemnobrązowym paskiem 🤪

 

IMG_0708.jpeg

IMG_0707.jpeg

lubię ten model i mam do niego sentyment.

co do paska odsyłam do @eye_lip => jak dobierze i wykona pasek to Ci trzewiki spadną z wrażenia, a zegarek sporo zyska :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam nie wiem..., foto TRF. 

tapatalk_82576336.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dam nie wiem..., foto TRF. 

tapatalk_82576336.jpeg


Hmm 🤨 

tak jak lubię tą manufakturę to tutaj nie jestem pewien…. 
Z jednej strony niby można by do niego założyć szary garnitur i łososiową koszulę do tego połączyć z koniakowymi butami.zeby całość zagrała …. 
Ale sam nie wiem 🤷 mieszane uczucie. 

Chyba że dla Pań ten  Zenith pomyśleli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba ożywienia linii ? O Yoshida Limited Edition kiedyś już pisaliśmy, plus Hodinkee Aaron Rodgers:

 

Screenshot-2022-04-02-at-11.28.26-1024x312.png

Product image preview

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SPS napisał(-a):


Hmm 🤨 

tak jak lubię tą manufakturę to tutaj nie jestem pewien…. 
Z jednej strony niby można by do niego założyć szary garnitur i łososiową koszulę do tego połączyć z koniakowymi butami.zeby całość zagrała …. 
Ale sam nie wiem 🤷 mieszane uczucie. 

Chyba że dla Pań ten  Zenith pomyśleli 

Ale z drugiej strony kupować zegarek, który pasuje do jednej stylizacji? Jakbym miał 7 zenków to wtedy może 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zenith Chronomaster Revival Shadow i Chronomaster Sport... Takie luźne Zenithowe rozmyślania.. 😅

 

7d569fc0-96ad-4220-83c0-083ab941ec46_CHRONOMASTER-Shadow.thumb.jpg.b056a33dd99aa7ebdae21b0d28de15b6.jpgrevival.thumb.jpeg.88d7fe78acf2457a5ce24a7a5ea00102.jpeg01-12-20214748.thumb.jpg.d1942ef1466ab0816d15eba4d90659da.jpgZenith-Chronomaster-Sport-Image-11.thumb.jpg.1f9715e099050047af5fc89e5cdc1b5e.jpg

 

 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow jest piękny i chorowałem na niego dopóki nie zdałem sobie sprawy, że to chronograf bez podziałki sekundowej🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, alur napisał(-a):

Shadow jest piękny i chorowałem na niego dopóki nie zdałem sobie sprawy, że to chronograf bez podziałki sekundowej🫣

Mi to akurat nie przeszkadza. Piękny zegarek i cały czas do niego wracam.. Muszę koniecznie zobaczyć na żywo. 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

Mi to akurat nie przeszkadza. Piękny zegarek i cały czas do niego wracam.. Muszę koniecznie zobaczyć na żywo. 

Mierzyłem go kiedyś w Galmoku. Całkiem fajny, ale wtedy też miałem w ręku Chronomastera Original i to on ostatecznie wygrał (tylko w innej wersji kolorystycznej).

Z tych dwóch powyżej wybrałbym jednak Sporta, choć pospolitszy.

W dniu 19.05.2021 o 14:41, facecik napisał(-a):

Ja mierzyłem takiego. Bardzo mi się podobał. Szukam chronografu dla siebie i muszę bardzo starannie wybrać, bo jak nie przepadam za tą komplikacją, to chciałbym jednak mieć taki zegarek. Ten wygląda na duży, a wcale nie jest, bo jak to zwykle w nadgarstkowych, aparat przekłamuje:

IMG_20210511_1435152.thumb.jpg.75e0b8b8127927ea0fff3d94268dea7d.jpgIMG_20210511_1434353.thumb.jpg.521a46c201cedf99161a5cc2510a8bff.jpg

Proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.12.2023 o 23:35, lukebor napisał(-a):

Lubię drania…
497d4ca14a9f8b9397971eb35baf41e8.jpg

Piękny, można prosić o ref?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piękny, można prosić o ref?

Dziękuję.
Proszę: 03.3200.3600/21.C903

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, facecik napisał(-a):

Mierzyłem go kiedyś w Galmoku. Całkiem fajny, ale wtedy też miałem w ręku Chronomastera Original i to on ostatecznie wygrał (tylko w innej wersji kolorystycznej).

Z tych dwóch powyżej wybrałbym jednak Sporta, choć pospolitszy.

Proszę

Dzięki! Na pierwszym zdjęciu super Ci pasuje, na drugim.. za duży? Czy to tylko tak perspektywa wyszła? Wydawać by się mogło, że 37mm to nie będzie duży zegarek, ale jednak kwadratowa koperta może dać takie odczucia? Właśnie sprawdzam czy można go zamówić do Apartu w Galmoku w celu przymiarki. 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maluch. 

20210511_144117-01.jpeg

20210511_143702-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Maluch. 

20210511_144117-01.jpeg

20210511_143702-01.jpeg

Ty zdjęcia robisz głównie z bliska i dużo nie mówią jeśli rozmawiamy o rozmiarze właśnie, brakuje perspektywy  - ale wiadomo, najlepiej po prostu przymierzyć samemu. Mam też pewnie mniejszy nadgarstek od Ciebie. Chociaż swoją drogą to uważam, że obydwa tutaj super leżą i wcale nie są za małe, natomiast każdy ma swoje upodobania.


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Nomateus napisał(-a):

Ty zdjęcia robisz głównie z bliska i dużo nie mówią jeśli rozmawiamy o rozmiarze właśnie, brakuje perspektywy  - ale wiadomo, najlepiej po prostu przymierzyć samemu. Mam też pewnie mniejszy nadgarstek od Ciebie. Chociaż swoją drogą to uważam, że obydwa tutaj super leżą i wcale nie są za małe, natomiast każdy ma swoje upodobania.

Porównałbym gabarytowo te Zenki do Daytony. No, może są ociupinkę mniejsze. Ja ostatnio lubię mniejsze zegarki. Tu masz foto z dalszej perspektywy. Nadgarstek raczej okrągły niż płaski, około 19cm. 

20230903_144818-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Porównałbym gabarytowo te Zenki do Daytony. No, może są ociupinkę mniejsze. Ja ostatnio lubię mniejsze zegarki. Tu masz foto z dalszej perspektywy. Nadgarstek raczej okrągły niż płaski, około 19cm. 

20230903_144818-01.jpeg

Tutaj rozmiar idealnie! Zenitha Chronomaster Sport miałem na ręku i rozmiarowo mi pasował, bardziej zastanawiam się nad Revival Shadow. W tej zwykłej wersji bransoleta to nie jest mój design.. 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.