Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
zegarek_watch

BREITLING SUPEROCEAN HERITAGE vs TUDOR HERITAGE BLACK BAY

BREITLING SUPEROCEAN HERITAGE VS TUDOR HERITAGE BLACK BAY  

165 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Oddałem głos ma Tudora. Zegarek bez daty jest bardziej spójny, No i jakoś tak bardziej mi stylistycznie odpowiadają. W brajtku chyba za dużo tzw tu na forum blinku jest

Guest Brunetos

Witam,

tak jak na załączonych obrazkach design i image zegarka zmienia rodzaj paska/bransolety.

Breitling czarna koperta na bransolecie mesh to elegancja i klasa! Do koszuli idealnie lezy

oraz podkresla styl Własciciela. Natomiast jak widze indeksy "kropki" jak w Tudorze to dla Mnie

masakra, wizerunek "spada".....ale z drugiej strony kazdy ma inny gust....pozostawiam do refleksji.

Dzisiaj mierzyłem superocean zdecydowanie zyskuje na ręce. Pięknie wyglada zarówno w mniejszym jak i większym rozmiarze.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrawiam,

Janek

Superocean na meshu to taki elegancik.

BB bardziej uniwersalny.

SO 42 na ręce mniejszy niż BB 41

Guest Brunetos

Breitling Superocean Heritage II to dla mnie elegancja i klasa.

Zegarek w granicach 17tyś. - 20tyś., a na bransolecie typu mesh wygląda jak za 50tyś. zł

lub więcej i nie ustępuje np. eleganckim Omega:)

Gwarancja 5lat potwierdza jakość i rzetelność mechanizmu.

Przymierzam się do tego zegarka, ale szukam i rozpatruje możliwość zakupu używki w dobrym stanie

.....jakbyście Panowie mieli, Jestem chętny:)

Żartujący zdąrzył zgarnąć łopatę, odkopać temat, wystawić PO na bazarku i znikąć :)

Obejrzyj na żywo. Mi się strasznie obydwa podobały ale po przymiarce czas prysł.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Breitling bo jest to moja ulubiona marka, choć według mnie ten model pokazuję że jakość tej firmy zaczyna pozostawać w tyle za ceną.

Właśnie w tym tygodniu stałem przed tym samym wyborem i kupiłem Breitlinga. Idealnie nosi się także do koszuli i marynarki a zawsze miałem opór przed setupem diver plus koszula. Ładnie nawiązuje do starszego modelu, jakoś jest bardzo in plus a wygląd mnie zachwyca i cieszy oko. Rozmiar 42 wystarczy w zupełności.

Guest Swedro

Zdecydowanie Tudor.

A dlaczego Panowie Tudor? Jakieś wyjaśnienie popoprosimy :)

Czas zmienia perspektywę

Breitling to jest całościowo spójny projekt, wszystko jest z tej samej bajki.

U Tudora wskazówka godzinowa mnie przeraża, kto to mógł wymyślić?

Nawet chwili bym się nie zastanawiał - BREITLING

A teraz faktycznie w Superocean Heritage II jest mechanizm Tudora MT5612, ale w Tudorze za to jest chyba jakiś Breitlinga. Taka wymiana. 

Guest Eustachy

Breitling ma to coś.

Jak dla mnie  Breitling nawet żonie się podoba

Breitling za fajne nawiązanie do modelu z 1957 roku .Na żywo moim zdaniem wygląda jeszcze lepiej .

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By zegarek_watch
      Rozważam zakup zegarka typu pilot z kolorem tarczy jasno niebieskim. Pod uwagę na ten moment biorę IWC Pilot Le Petit Prince lub Breitling Navitimer. 

Jak uważacie, na który lepiej się zdecydować, a może macie jakieś inne propozycje.
      Wymagania:
      - zegarek typu pilot
      - kolor tarczy jasnoniebieski
      - koperta 40-44 mm
      - bransoleta zamiennie pasek w rozmiarze przy kopercie 20mm lub 22mm
      - model z historią

Zapraszam do głosowania w ankiecie i zamieszczania w postach uzasadnień wyboru, spostrzeżeń o zegarkach, propozycji, itp.
    • By pepepatryk
      Witam

Panie i Panowie, proszę o doradztwo w sprawie zakupu kobiecego zegarka. Chciałem zrobić niespodziankę Żonie i kupić jej jakiś fajny zegarek.
      Kryteria:
      - nowy
      - full set
      - cena max 2500 Euro
      - do codziennego użytku
      - wygodniejszy będzie kwarc (mniej obsługowy)

Żonie podobają się Hubloty i Rolexy, ale budżet nie ten. Póki co najbardziej przemawia do mnie Cartier Tan Solo, Tudory, może TH Carrera. Macie coś jeszcze na myśli? 

Dzięki z góry, Pepe
    • By RR_05
      Cześć,

Poszukuję zegarka z trochę wyższej półki, ale jednocześnie marki, która jest mniej znana.
      Moją uwagę przykuł ostatnio Tudor Prince Date + Day 36 mm z białą tarczą.

Jednak jak pewnie wiecie aktualnie nie jest on produkowany. Jako "następcę" tego modelu polecono mi Tudor Glamour Date + Day, już z 39 mm tarczą, która mi odpowiada.

https://wkruk.pl/zegarki/tudor/zegarek-tudor-glamour-date-day

Co myślicie o modelu Glamour? Czy warto rozważyć jego zakup?

Ewentualnie, czy możecie polecić inny zegarek, w podobnym stylu, za cenę nie wyższą niż wspomniany Tudor, z jasną tarczą 39-41 mm i co ważne marki mniej rozpoznawalnej na pierszy rzut oka?

Z góry dzięki!
    • Guest
      By Guest
      Witam. Czy ten zegarek to oryginał czy podróbka?

Pozdrawiam

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.