Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Ten typ tak ma. Mam identycznego...

Tak ? Nie wiedziałem.

Dzięki. Człowiek cały czas się uczy :)

a coś o tych? są jakieś "perełki" czy są raczej powszechne? :)

A to jakiś przekaz podprogowy ?

Pokażę fotki, może się rzucą do zakupu ?

Wszystkie warte zainteresowania, zależy, co kogo interesuje. Ale milionów na tym nie zrobisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dulu

Tak ? Nie wiedziałem.

Dzięki. Człowiek cały czas się uczy :)

A to jakiś przekaz podprogowy ?

Pokażę fotki, może się rzucą do zakupu ?

Wszystkie warte zainteresowania, zależy, co kogo interesuje. Ale milionów na tym nie zrobisz ;)

Nie chodzi mi o cenę, co miałem bardzo wartościowego już zdążyłem sprzedać. Chodzi mi bardziej o  to czy są to zegarki które można bardzo często ujrzeć na aukcjach, czy jednak rzadziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Nie chodzi mi o cenę, co miałem bardzo wartościowego już zdążyłem sprzedać. Chodzi mi bardziej o  to czy są to zegarki które można bardzo często ujrzeć na aukcjach, czy jednak rzadziej :)

Wystaw sobie na aukcję to otrzymasz odpowiedź.

Podrasowany opis + podrasowane fotki działają cuda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gonić takich z tego portalu, jesli gość w 2 poście pyta o więcej info na temat zegarka to wiadomo że sonduje. Likwidować konto w trybie natychmiastowym,


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gonić takich z tego portalu, jesli gość w 2 poście pyta o więcej info na temat zegarka to wiadomo że sonduje. Likwidować konto w trybie natychmiastowym,

Teraz nadaje się do "Nie przepłacajcie".

Edytowane przez jazzualdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy gościu odpali koledze @gregch -owi jakąś stówkę prowizji? :)

 

hmmm.... swoją drogą łosiu bezkrytycznie łyknął nieprecyzyjny wpis @Sebolski -go i  ze swojego ównianego cornavino-łucza zrobił ...pdl-a :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dulu

ciekawe czy gościu odpali koledze @gregch -owi jakąś stówkę prowizji? :)

 

hmmm.... swoją drogą łosiu bezkrytycznie łyknął nieprecyzyjny wpis @Sebolski -go i  ze swojego ównianego cornavino-łucza zrobił ...pdl-a :)

 

Nie wiem co ja miałem łyknąć, skoro wystawiłem ten zegarek ZANIM napisałem tutaj posta :D. Miałem w swojej kolekcji również poljota na 23 kamieniach, i on się niczym nie różnił od tego cornavina poza tarczą. Także nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym "bezkrytycznym łyknięciem".

Poza tym - cena jest wysoka, ponieważ nigdzie nie znalazłem tego egzemplarza poza jedną aukcją z 2013 roku i nie mam możliwości wyceny. W związku z tym, z czasem zniżam cenę aż znajdzie się chętny. Czy to naprawdę jest jakieś przestępstwo? Opis jest rzetelny i prawdziwy, nigdzie nie ma ubarwień. Nie rozumiem oburzenia. Przecież kupujący wie co chce kupić 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opis jest rzetelny i prawdziwy, nigdzie nie ma ubarwień. Nie rozumiem oburzenia.

Ja nie rozumiem, w którym miejscu #10259 wypływa moje "oburzenie" niby?

 

Fakt @dulu - napisałeś, że "podobny do pdl" oraz że "Na kopercie widnieje napis "22k g plated" ",  więc wybacz gruboskórność mojego wpisu!!!  Poza tym nie analizuję (porównuję) markerów czasu wpisów i aukcji... stąd przyszło mi do łba, że się tutaj zasugerowałeś poljotem deluxe (w tytule twojej aukcji)

 

Twój łucz-cornavin ma wiele podobieństw do kultowego pdl-a, ale  niestety to drugorzędna liga!

_ _ _ _ _ _

 

edit -> no i teraz szacun, że ta nasza gadka-szmatka nie poszła "na marne" tzn, że przynajmniej odrobinę skorygowałeś swoje oczekiwania :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dulu

Ja nie rozumiem, w którym miejscu #10259 wypływa moje "oburzenie" niby?

 

Fakt @dulu - napisałeś, że "podobny do pdl" oraz że "Na kopercie widnieje napis "22k g plated" ",  więc wybacz gruboskórność mojego wpisu!!!  Poza tym nie analizuję (porównuję) markerów czasu wpisów i aukcji... stąd przyszło mi do łba, że się tutaj zasugerowałeś poljotem deluxe (w tytule twojej aukcji)

 

Twój łucz-cornavin ma wiele podobieństw do kultowego pdl-a, ale  niestety to drugorzędna liga!

_ _ _ _ _ _

 

edit -> no i teraz szacun, że ta nasza gadka-szmatka nie poszła "na marne" tzn, że przynajmniej odrobinę skorygowałeś swoje oczekiwania :)

oburzenie - "usuńcie mu konto"

moja korekta - napisałem z góry że będe zaniżał cenę, a aukcje obserwują 3 osoby + jedna osoba z forum już się o niego pytała, więc zainteresowanie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś pod cytatem mojego wpisu, stąd pytanie.

A zainteresowanie jest, bo to ładny zegarek! ...tyle, że nie pdl :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oburzenie - "usuńcie mu konto"

moja korekta - napisałem z góry że będe zaniżał cenę, a aukcje obserwują 3 osoby + jedna osoba z forum już się o niego pytała, więc zainteresowanie jest...

sorry chłopie ale tacy jak Ty nic nie wnoszą do tego portalu. Jedyne co potraficie to pytać co, gdzie i za ile. Wielu takich jak Ty pojawia się tu tylko po to aby z lenistwa dostać garść informacji "na tacy" i za chwilę już ich nie ma. Jeśli liczyłeś że kogoś za to będę przepraszał to się mylisz. To jest moje zdanie i mogę je mieć a tym bardziej wyrażać.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega po prostu założył konto na chwilę aby rozeznać się co i jak. Tak się nie godzi. Mógł po prostu komuś z forum sprzedać po akceptowalnej cenie. Muszę to napisać , w Szczecinie jest w lombardzie w stanie lepszym za mniejsze pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dulu

sorry chłopie ale tacy jak Ty nic nie wnoszą do tego portalu. Jedyne co potraficie to pytać co, gdzie i za ile. Wielu takich jak Ty pojawia się tu tylko po to aby z lenistwa dostać garść informacji "na tacy" i za chwilę już ich nie ma. Jeśli liczyłeś że kogoś za to będę przepraszał to się mylisz. To jest moje zdanie i mogę je mieć a tym bardziej wyrażać.

Ja tu nie oczekuje żadnych przeprosin. Pytam o te zegarki bo o nich nie znalazłem nic ciekawszego poza tym że to "ruski na eksport". Fakt że je chce sprzedać, ale o dziwo wiem że na tym forum się nie wycenia. Na przykład o atlantikach dowiedziałem się właściwie wszystkiego, zaliczyłem nawet wizytę u zegarmistrza :) Do portalu z pewnością coś wniosę, kiedy zakupię sobie mojego wymarzonego Casio Edifice :P

 

Pisałeś pod cytatem mojego wpisu, stąd pytanie.

A zainteresowanie jest, bo to ładny zegarek! ...tyle, że nie pdl :)

muszę zapytać - co to jest pdl? :)

 

Kolega po prostu założył konto na chwilę aby rozeznać się co i jak. Tak się nie godzi. Mógł po prostu komuś z forum sprzedać po akceptowalnej cenie. Muszę to napisać , w Szczecinie jest w lombardzie w stanie lepszym za mniejsze pieniądze.

Jeżeli jest wart dużo mniej, to powoli zejdę do tej właśnie ceny - aż ktoś go kupi. Nic prostszego. Oddałem poljota w idealnym stanie z oryginalnym pudełkiem i papierami za 130zł, a z tego co widze na aukcjach to był jednak błąd którego nie chce drugi raz popełnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

 

 

 

muszę zapytać - co to jest pdl? :)

 

Po co pytasz skoro napisałeś o tym w opisie aukcji ?


.. Oddałem poljota w idealnym stanie z oryginalnym pudełkiem i papierami za 130zł, a z tego co widze na aukcjach to był jednak błąd którego nie chce drugi raz popełnić.

No i co w związku z tym ? Raz kupisz taniej, raz drożej, raz sprzedasz taniej, raz drożej. Życie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dulu

 

 

Po co pytasz skoro napisałeś o tym w opisie aukcji ?

No i co w związku z tym ? Raz kupisz taniej, raz drożej, raz sprzedasz taniej, raz drożej. Życie ;)

 

No na to to nawet biedny student nie ma argumentu :D

 

pdl - poljot de luxe? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pdl - poljot de luxe? xd

Myslił, myslił i wymyslił :)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Fachowo to się ekshumacja nazywa.

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie mogłem sobie odpuścić ;). Mój wygląda tak, trzymam go bo należał do babci, ale nawet nie szukałem nigdy żadnych informacji na jego temat. Ot taka radziecka damka - obstawiam lata 70'. Raczej dość popularny model.

post-74509-0-61252500-1474706520_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Rocznik 1972

Mechanizm i konfiguracja modeli wg numerków 4 i 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kolegom. :D
Mam pytanie o te bebechy, wziąłem ze względu na tarczę. Wśród linków do katalogów, które nie raz podawaliście, nie mogłem znaleźć tego z zegarkami z początków produkcji Poljotów z przełomu lat 60/70, a raczej na pewno to ten okres. Czy może ktoś mi pomóc zidentyfikować to znalezisko? Dziękuję z góry.

post-84140-0-50768700-1474708875_thumb.jpg

post-84140-0-24932300-1474709024_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.