krisu2 2221 #8651 Napisano 22 Września 2016 Jednak akwarium trochę taniej wychodzi 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piotr.a 5 #8652 Napisano 23 Września 2016 Oooo - i to się nazywa skromność. Astetyczny niemal zegarek. A tutaj ? Równie ascetycznie ? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mandaryn44 685 #8653 Napisano 23 Września 2016 To musi być wczesny model maybacha 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8658 #8654 Napisano 24 Września 2016 Edmund kibicujesz Toffies? Bardzo lubię ten klub. I jeszcze Aston Villa w Anglii, ale tu na sukcesy nie ma co liczyć. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jaroslaw Jerry Esowy 1756 #8655 Napisano 24 Września 2016 Bardzo lubię ten klub. I jeszcze Aston Villa w Anglii, ale tu na sukcesy nie ma co liczyć.Ja za nich 3mam kciuki od la 80-tych 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8658 #8656 Napisano 24 Września 2016 O, bardzo mi miło! Może zauważyłeś, że kilka razy pisałem tu, że moim zdaniem gdyby nie konsekwencje Heysel, to mieliby wtedy ze dwa Puchary Europy. Southall, Steven, Stevens, Lineker, Sheedy, Reid... Ależ to była paka! Howard Kendall fajnie to budował, finał PZP w Rotterdamie to powinno być tylko preludium do wielkich sukcesów międzynarodowych. Steaua, Porto czy PSV nie mieliby z nimi szans. A znasz "Golden Vision" Kena Loacha? Pozdrawiam! 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Michal911 7 #8657 Napisano 25 Września 2016 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88832 #8658 Napisano 25 Września 2016 Jason Flemyng, jeden z moich ulubionych brytyjskich aktorów. Dzisiaj ma urodziny. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91398 #8659 Napisano 25 Września 2016 Odważny zegarek do smokingu 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88832 #8660 Napisano 25 Września 2016 Mam jeszcze na kompie fotkę Flemynga w smokingu z Le Coultre - ale w jakimś dziwnym rozszerzeniu, którego forum nie chciało przyjąć. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Istvan 3241 #8661 Napisano 26 Września 2016 Gordon Ramsey - gotuje i dużo go w telewizji Yacht-Master w najdroższej opcji. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8658 #8662 Napisano 27 Września 2016 Jason Flemyng, jeden z moich ulubionych brytyjskich aktorów. Dzisiaj ma urodziny. W swej filmografii ma udział w "The Social Network" jako niewymieniony w napisach widz podczas regat. Poniżej cała ta mistrzowsko zrealizowana scena: I - chyba - pojawia się w 1:03 (w kapeluszu). 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88832 #8663 Napisano 27 Września 2016 Ja lubię go np. tutaj (sorry za robienie off topu filmowego!): 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paweł Bury. 5789 #8664 Napisano 27 Września 2016 (edytowane) Jason Flemyng, jeden z moich ulubionych brytyjskich aktorów. Dzisiaj ma urodziny. Zielony Tisell Jest na naszym bazarkuSorry za cytat ze zdjęciem ale jest konieczny Edytowane 28 Września 2016 przez DawPi Nie cytujemy zdjęć. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91398 #8665 Napisano 27 Września 2016 Zielony Tisell Jest na naszym bazarkuNa zdjęciu raczej homar Tisella 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
krisu2 2221 #8666 Napisano 27 Września 2016 Widać że bida wersja Tisela bo bez antyrefleksu 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88832 #8667 Napisano 27 Września 2016 Flemyng na pewno ma Tisella z AR, ignoranci! :D 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość #8668 Napisano 29 Września 2016 Arnold trzyma formę. A nosi chyba swoją linię, u nas dyskutowaną w osobnym wątku. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jurek89 0 #8669 Napisano 1 Października 2016 Coś na temat ale na wesoło 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Iceberg 23 #8670 Napisano 1 Października 2016 Statham i Panerai o temat znany, ale także m.in. Omega, IWC, Rolex i Patek https://monochrome-watches.com/watching-celeb-watches-jason-statham/ 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gvizdek 175 #8671 Napisano 1 Października 2016 wygląda jak Omega Speedmaster 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
hezio 251 #8672 Napisano 1 Października 2016 (edytowane) Ostatnio oglądałem jakiś kawałek koncertowy i byłem ciekaw Mark Knopfler http://www.fratellowatches.com/speedy-tuesday-mark-knopflers-choice/ Edytowane 1 Października 2016 przez hezio 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8658 #8673 Napisano 6 Października 2016 Wspomnienie lat 90. - Gullit przechodzi z Sampdorii do Chelsea, na ręku - jeśli dobrze rozpoznaję - chronograf IWC Schaffhausen: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mike S 247 #8674 Napisano 11 Października 2016 Przy okazji dzisiejszego meczu, co nosi Nawałka? Kamera często chwyta jego nadgarstek . 0 https://www.instagram.com/mike_sun85/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27850 #8675 Napisano 11 Października 2016 Rolex sub. 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach