sanka 0 #501 Napisano 3 Lipca 2007 dziennik poniedzialek 02,07,2007 strona 17 ... Siergiej Karaganow... kto wie? :?: 0 Transport lotniczy (in study process).Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Lew #502 Napisano 13 Lipca 2007 Czy ktoś oglada siatkówkę na polsacie?Jaki zegarek ma Raul losano? jakiś fajny 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dirty Harry 3375 #503 Napisano 14 Lipca 2007 Jaki zegarek ma Raul losano? A no właśnie! Już od dawna chciałem zadać to pytanie Kiedyś pokazali na dużym zbliżeniu jego rękę i miałem wrażenie, że to niebieski Bond na charakterystycznej "niebieskobondowej", pięciorzędowej bransolecie. 0 Omega Planet Ocean XL Gen1 2500D | Laco Stuttgart Pro 43 mm | Steinhart Ocean One Vintage Military 42 mm | Tag Heuer Carrera Drive Timer | Tissot Chemin des Tourelles Gen2 42 mm Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mabok 2 #504 Napisano 20 Lipca 2007 Ja nie wiem. Ktoś zgadnie? video: "Nie zgodzimy się na warunki PiS-u" http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,4327675.html 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jacus 1742 #505 Napisano 20 Lipca 2007 Ja nie wiem. Ktoś zgadnie? video: "Nie zgodzimy się na warunki PiS-u" http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,4327675.html zegarka prawie nie widać ale wiemy, że przewodniczący nosi Zenitha :wink: 0 JACEK Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość M_M #506 Napisano 20 Lipca 2007 Ja nie wiem. Ktoś zgadnie? video: "Nie zgodzimy się na warunki PiS-u" http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,4327675.html zegarka prawie nie widać ale wiemy, że przewodniczący nosi Zenitha :wink: No tak, mnie bardziej chodziło o prowadzącego rozmowę. W wideo, które się otwiera, go nie ma, ale w drugim "Nie zgodzimy się..." jest i zegarek widać całkiem nieźle. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
qoobson 0 #507 Napisano 21 Lipca 2007 Raul Lozano podobnie jak inni członkowie kadry otrzymal za udany wystep na MŚ bondowska omege 300 w wersji kwarcowej i od tego czasu jak mozna bylo zobserwowac w relacjach z LŚ zaklada ja na mecze 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rip 884 #508 Napisano 22 Lipca 2007 James May w swoim nowym programie "20th Century" 0 wojtek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rip 884 #509 Napisano 23 Lipca 2007 Snapshot z niedzieli: 0 wojtek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
doktor 0 #510 Napisano 25 Lipca 2007 Nie wiem czy było to juz ale napiszę to co ja zaobserwowałem, np. Serial niemiecki "Der Clown" - główny bohater nosi Certinę, nie wiem co to za model ale ma pręty metalowe na szkiełku takie jak Cascadeur ale to nie jest kaskader, dalej film"Speed1" - Keanu Reeves nosi casio G-shocka, tak samo Tom Cruise w Mission Impossible nosi G-Shocka tylko nowszy model. 0 Tissot V8(na pasku)// Tissot Seastar(na pasku)// Zenith 1900 Grand Prix Paris// Certina DS Podium Chrono-536.7129.42.16(branzoleta)// Certina Ds Blue Ribbon(guma)// Swatch Skybond//Orient Big Mako(branzoleta)// Festina-9473diver(branzoleta)// Citizen Chrono-6870-R30738-RC// Aquator (submariner)// Casio G-SHOCK DW-6100 //Casio G-Shock Riseman Gw-9200,Casio G-Shock Rangeman GW-9400, Casio G-Shock GWG-1000//Seiko Air Diver Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość M_M #511 Napisano 26 Lipca 2007 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27849 #512 Napisano 29 Lipca 2007 Na okładce aktualnej telewizyjnej Dżony: Na łapie jak na pirata przystało Corum Bubble Privateer. 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #513 Napisano 29 Lipca 2007 Zagadka historyczna tym razem. Co może mieć na ręku Indira Ghandi? Vacherona? Zdjęcie niewyraźne, bo robione na wystawie przez szybę. Trudno po tej fotce rozpoznać, ale skoro wspominasz o VC, to zegarki tej firmy noszą: KanYe West, Michael Mann, Colin Farell (nie wiem czy prywatnie, ale na pewno w "Miami Vice"). Od jakiegoś czasu właścicielem zegarka Vacheron Constantin jest też Tom Cruise, który otrzymał go od Katie Holmes w prezencie ślubnym. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD #514 Napisano 16 Sierpnia 2007 Tanya Streeter - TAG Heuer 2000 Aquagraphhttp://en.wikipedia.org/wiki/Tanya_Streeter - info/biohttp://www.redefineyourlimits.com/index.ht...c=9&id=9737 - więcej zdjęć 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Nagib 2 #515 Napisano 16 Sierpnia 2007 Jeden z najbardziej kultowych zegarków w kinie Nosili go: Christopher Walken - Kapitan Koons (w sobie) oraz Bruce Willis - Butch Coolidge hmm jaka to marka? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
b_mada 5 #516 Napisano 16 Sierpnia 2007 hmm jaka to marka? Chyba już było o tym na forum, ale nie jestem pewien i wydaje mi się że to był IWC (mogę się mylić). 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #517 Napisano 26 Sierpnia 2007 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27849 #518 Napisano 26 Sierpnia 2007 Seiko ze Spring Drivem. 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Klod100 48 #519 Napisano 26 Sierpnia 2007 ghttp://img214.imageshack.us/img214/7833/bradpittchicagoairport0ia0.th.jpg 0 _________Klaudiusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27849 #520 Napisano 26 Sierpnia 2007 Wygląda na to, że masz rację. 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
corten 22 #521 Napisano 30 Sierpnia 2007 witama Harrison Ford w "Firewall" nosi pieknego IWC.. mocne zblizenie na zegarek (product placement;)wkleje jak skadruje zdjecie w domupzdr 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lalus 0 #522 Napisano 1 Września 2007 0 ...Dominic_________________Tempus Fugit jak jasna cholera!_________________ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Kojiro 127 #523 Napisano 4 Września 2007 (edytowane) . Edytowane 7 Stycznia 2025 przez Kojiro 0 . Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Prof.Woland 0 #524 Napisano 4 Września 2007 A co ma na rączce Dodzia? 0 Si vis pacem, para bellum. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
DonDonov 1 #525 Napisano 4 Września 2007 Gonera miał wg mnie Navitimera, a Doda to z tego co kiedyś spojrzałem to Jacob & co. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach