Dorian06 44396 #12301 Napisano 14 Listopada 2020 A nie DD❓ 1 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27855 #12302 Napisano 14 Listopada 2020 6 godzin temu, Dorian06 napisał: A nie DD❓ Dd ma inną bransoletę. 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10078 #12303 Napisano 14 Listopada 2020 Chyba Sky-Dweller w stali. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #12304 Napisano 14 Listopada 2020 Niedawno był, ale co tam. Jeff Goldblum, znany aktor. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10078 #12305 Napisano 19 Listopada 2020 Na Netfliksie dostępna już jest czwarta seria "The Crown", więc pytanie co nosi na zamieszczonym zdjęciu Lady Diana? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #12306 Napisano 19 Listopada 2020 Gary Oldman, znany aktor. 1 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
memento mori 2999 #12307 Napisano 20 Listopada 2020 (edytowane) Nie ma tematu "o co się sądzą znani ludzie", więc zostawiam tu. Początkowo myślałem, że to artykuł z okazji 1 kwietnia, ale jednak nie. Widocznie granica między geniuszem a oderwaniem od rzeczywistości jest bardzo cienka. 🙂 https://www.dailymail.co.uk/news/article-8966063/Lewis-Hamilton-loses-three-year-legal-battle-ban-luxury-watchmakers-Hamilton-brand.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR3uhuY-OtAMsrsGX9nxI1_wDjXwYy2wJLKw2U_lOInno4lv4y2A4V-vOKo Edytowane 20 Listopada 2020 przez memento mori 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10078 #12308 Napisano 20 Listopada 2020 Keith Richards - przedstawiać chyba nie trzeba. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91441 #12309 Napisano 23 Listopada 2020 Rafał Majka pochwalił się nowym przychówkiem 👍 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mario1971 73912 #12310 Napisano 23 Listopada 2020 A na łapie Hublot King Power? 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan 19818 #12311 Napisano 24 Listopada 2020 Prezes z subem 0 📸@horo_logic_life Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #12312 Napisano 24 Listopada 2020 (edytowane) Niemal "urodzinowy" Mads Mikkelsen, jeden z moich ulubionych aktorów. Edytowane 24 Listopada 2020 przez Lincoln Six Echo 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pisar 4485 #12313 Napisano 24 Listopada 2020 Dj Steez, połówka duetu hip hopowego PRO8L3M, który jest w PL absolutnym TOP w tym gatunku. Co ma na ręku w najnowszym teledysku? Swoją droga polecam genialny teledysk i utwór z gościnnym udziałem Andrzeja Zauchy: 0 "Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pechagto 1087 #12314 Napisano 25 Listopada 2020 60 lat minęło, jak jeden dzień, tararara... R.I.P. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jaroslaw Jerry Esowy 1756 #12315 Napisano 25 Listopada 2020 Jutro kazdy fan p.noznej i zegarkow zaklada dwa na pamiatke Diego. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #12316 Napisano 25 Listopada 2020 33 minuty temu, pechagto napisał: R.I.P. Nie jestem aż tak dużo młodszy od Diego Maradony, więc można powiedzieć, że prawie równolegle dorastaliśmy, dlatego czasy Diego kojarzą mi się z, jak to się mówi, moimi najlepszymi czasami młodości. Może po części dlatego zawsze uważałem (i chyba już tak zostanie), że był on najlepszym piłkarzem w historii tego sportu. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10078 #12317 Napisano 25 Listopada 2020 Ja pamiętam mecz finałowy na mistrzostwach w Meksyku i niesamowite emocje towarzyszące mi wtedy jako dziecku. Dzisiaj np. w Neapolu wielki smutek. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #12318 Napisano 25 Listopada 2020 Wszędzie smutek - wszędzie, gdzie są ludzie, którzy kochają piłkę. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
agremi 12231 #12319 Napisano 25 Listopada 2020 W dniu 20.11.2020 o 11:15, memento mori napisał: Nie ma tematu "o co się sądzą znani ludzie", więc zostawiam tu. Początkowo myślałem, że to artykuł z okazji 1 kwietnia, ale jednak nie. Widocznie granica między geniuszem a oderwaniem od rzeczywistości jest bardzo cienka. 🙂 https://www.dailymail.co.uk/news/article-8966063/Lewis-Hamilton-loses-three-year-legal-battle-ban-luxury-watchmakers-Hamilton-brand.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR3uhuY-OtAMsrsGX9nxI1_wDjXwYy2wJLKw2U_lOInno4lv4y2A4V-vOKo No, niektórych sława i pieniądze to naprawdę odrywają od rzeczywistości. Szkoda dogłebniej komentować. Co do Diego - Wielkim piłkarzem był, jeśli nie największym, to jednym z. RIP Diego. 0 "Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10078 #12320 Napisano 25 Listopada 2020 22 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał: Wszędzie smutek - wszędzie, gdzie są ludzie, którzy kochają piłkę. O Neapolu napisałem dlatego, że Diego tam ma status półboga, po tym jak pomógł wywalczyć im mistrzostwo Włoch (2 razy). Od tamtgo czasu czekają na kolejne. No i słynny mecz półfinałowy mistrzostw świata w 1990 Argentyna-Włochy rozgrywany w Neapolu właśnie, podczas którego stadion bardziej dopingował Argentynie niż Włochom, głównie ze wzgldu na występ Diego. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #12321 Napisano 25 Listopada 2020 20 minut temu, beniowski napisał: O Neapolu napisałem dlatego, że Diego tam ma status półboga, po tym jak pomógł wywalczyć im mistrzostwo Włoch (2 razy). Od tamtgo czasu czekają na kolejne. No i słynny mecz półfinałowy mistrzostw świata w 1990 Argentyna-Włochy rozgrywany w Neapolu właśnie, podczas którego stadion bardziej dopingował Argentynie niż Włochom, głównie ze wzgldu na występ Diego. Tak, tak - zrozumiałem. Dopisałem tylko, że wszędzie, bo w piłce Diego był kimś takim, jak w rocku Jimi Hendrix. 1 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Chorwat 9560 #12322 Napisano 26 Listopada 2020 No spoko, ale serio tę koszulę musi mieć tak porwaną? To jakaś moda jest, żeby wyglądać jak dziad? 😬 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
renqien 3716 #12323 Napisano 26 Listopada 2020 Nie znacie się, to jest kwas z akumulatora. Też tak miałem, jak mi cela wylała i wytarłem łapy w spodnie 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #12324 Napisano 26 Listopada 2020 3 godziny temu, Chorwat napisał: No spoko, ale serio tę koszulę musi mieć tak porwaną? To jakaś moda jest, żeby wyglądać jak dziad? 😬 Było wleczone... wiarygodna ta reklama 21 godzin temu, nicon napisał: A to inny znany piłkarz, reprezentant Polski w reklamie alkomatów (xD), na nadgarstku 5-cyfrowy GMT-Master two-tone. Groteskowe zestawienie po Diego... 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88912 #12325 Napisano 26 Listopada 2020 5 minut temu, desmo napisał: Było wleczone... wiarygodna ta reklama Groteskowe zestawienie po Diego... Po przeczytaniu iluś tam komentarzy o otyłości Maradony, jego uzależnieniach, "wątpliwych moralnie" relacjach z Chavezem lub Castro, czy Escobarem, jego byciu człowiekiem rzekomo żałosnym, śmiesznym, itp., itd. oraz innych różnych "dojrzałych" tudzież "prześmiewczych" uwag na jego temat, jakoś tak przypomniała mi się ta scena : 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach