Gość markali #13176 Napisano 11 Listopada 2022 (edytowane) Tag Heuer Carrera i Patek Nautilus? Edytowane 11 Listopada 2022 przez markali 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ekskalibur 1018 #13177 Napisano 12 Listopada 2022 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88875 #13178 Napisano 12 Listopada 2022 Tom Brady, gwiazda NFL. 1 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91419 #13179 Napisano 12 Listopada 2022 1 godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a): Tom Brady, gwiazda NFL. IWC to już sam nie wie co zrobić z tym klasyczny pilotem. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
memento mori 2999 #13180 Napisano 12 Listopada 2022 (edytowane) 37 minut temu, sanik napisał(-a): IWC to już sam nie wie co zrobić z tym klasyczny pilotem. To jest klasyczny niemiecki pilot: to jest klasyczny pilot aliancki/angielski: a to są klasyczne piloty IWC: To co teraz IWC ma w ofercie jako Mark, Spitfire i Big Pilot to jedynie modele inspirowane klasykami. Zatem mogą sobie dokładać co i gdzie chcą, ponieważ od końca produkcji Mark XI nie mają nic z klasyków (oprócz nieprodukowanego już Pilot Mark XVIII tribute to mark XI). Wiadomo, że współczesne zrobienie reedycji 1 do 1 pilota w kopercie 55 mm nie ma sensu, ale chyba taka firma mogłaby zrobić swój historyczny model, który ma taka samą tarczę, wskazówki i mechanizm z naciągiem manualnym zamiast tego: Edytowane 12 Listopada 2022 przez memento mori 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Boogie 277 #13181 Napisano 12 Listopada 2022 26 minut temu, sanik napisał(-a): IWC to już sam nie wie co zrobić z tym klasyczny pilotem. tak samo uważam, IWC bardzo źle zarządza linia BP i pilotów, pietnaście wersji w najbardziej głupich kolorach, materiałach itp. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #13182 Napisano 12 Listopada 2022 No teraz kolory, materiały, paski, rozmiary rządzą w branży…diversity & inclusion. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
loco50 23931 #13183 Napisano 13 Listopada 2022 LGBTPCVABS+? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Remy 397 #13184 Napisano 14 Listopada 2022 W dniu 12.11.2022 o 22:13, sanik napisał(-a): IWC to już sam nie wie co zrobić z tym klasyczny pilotem. To się nazywa konsumpcjonizm... Gdyby były np. dwa modele to sprzedaż byłaby mniejsza. A tak to zapewne są i tacy (bogaci) co mają po kilka modeli Pilota, różniące się detalami. Jak działa konsumpcjonizm połączony z uzależnieniem można zobaczyć na forum, w temacie "Nóż". Ktoś ma np. 5 noży tego samego producenta różniących się okładzinami czy też materiałem ostrza. Analogicznie to działa w przypadku zegarków, tylko budże jest inny... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Valygaar 6706 #13185 Napisano 14 Listopada 2022 W dniu 12.11.2022 o 22:38, memento mori napisał(-a): To jest klasyczny niemiecki pilot: pozwolę sobie mieć inne zdanie, klasyczny niemiecki pilot wygląda tak: 8 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomcioMiki 77290 #13186 Napisano 15 Listopada 2022 16 godzin temu, Valygaar napisał(-a): pozwolę sobie mieć inne zdanie, klasyczny niemiecki pilot wygląda tak: Albo tak. Gerhard Barkhorn 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marak 9998 #13187 Napisano 15 Listopada 2022 Jeżeli już idziemy na chwilę w taki OT to może Erich Hartmann, rekordzista zestrzeleń wszechczasów, prawie wszystkie - radzieckie. 3 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Valygaar 6706 #13188 Napisano 15 Listopada 2022 Jeśli radzieckie, to pewnie połowa sama spadła... 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bugs 4772 #13189 Napisano 16 Listopada 2022 W dniu 15.11.2022 o 00:49, Valygaar napisał(-a): pozwolę sobie mieć inne zdanie, klasyczny niemiecki pilot wygląda tak: Ciekawe jaki zegarek nosił baron 0 Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mikas 8500 #13190 Napisano 16 Listopada 2022 Ktoś poznaje co u Jacka Bartosiaka? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość markali #13191 Napisano 16 Listopada 2022 Atlantic Worldmaster? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
łowca 368 #13192 Napisano 16 Listopada 2022 11 godzin temu, Bugs napisał(-a): Ciekawe jaki zegarek nosił baron Systeme Glashutte - kieszonkowy oczywiście. 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bugs 4772 #13193 Napisano 17 Listopada 2022 Systeme Glashutte - kieszonkowy oczywiście. Faktycznie, i to złotyhttps://sales.churchill-collector.com/pocket-watch-von-richthofen/ 0 Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88875 #13194 Napisano 17 Listopada 2022 Piotr Zieliński - piłkarz reprezentacji Polski i włoskiego Napoli. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91419 #13195 Napisano 18 Listopada 2022 12 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a): Piotr Zieliński - piłkarz reprezentacji Polski i włoskiego Napoli. Moja ulubiona wersja Daytony 😀 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maariusz 409 #13196 Napisano 19 Listopada 2022 Ciekawy jestem czy piłkarze kupują swoje zegarki od AD? Czy też czekają na nie miesiącami/latami? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kornel91 93849 #13197 Napisano 19 Listopada 2022 2 godziny temu, maariusz napisał(-a): Ciekawy jestem czy piłkarze kupują swoje zegarki od AD? Czy też czekają na nie miesiącami/latami? Sądzę, że tylko dniami jak AD nie ma akurat na stanie do wydania 😀 0 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
beniowski 10078 #13198 Napisano 19 Listopada 2022 2 godziny temu, maariusz napisał(-a): Ciekawy jestem czy piłkarze kupują swoje zegarki od AD? Czy też czekają na nie miesiącami/latami? Kupują często z drugiej ręki, bo nie chce im się czekać i mają środki żeby przepłacać. Znam dilera w Rzymie który sprzedaje dużo zegarków piłkarzom. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88875 #13199 Napisano 28 Listopada 2022 Wynajęci do kibicowania Brazylii randomowi Hindusi z Bangladeszu. Dwóch ma nawet zegarki z Tajlandii. 4 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Remy 397 #13200 Napisano 29 Listopada 2022 (edytowane) 9 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a): Wynajęci do kibicowania Brazylii randomowi Hindusi z Bangladeszu. Dwóch ma nawet zegarki z Tajlandii. Gdyby Brazylii szło słabo, mogliby wskoczyć na boisko i pomóc, tylko najpierw musieliby zrobić wagę 😉 Edytowane 29 Listopada 2022 przez Remy 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach