Bartosz 86 45 #3951 Napisano 17 Października 2012 Prezez PZPN powinien nosić jakiegoś dziurbilliona bo pasuje mi to do stadionu narodowego 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
@rtur 10 #3952 Napisano 17 Października 2012 Tak to właśnie wygląda! Dziurbillon czy nie daj ... 0 @rtur Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Buczo 2302 #3953 Napisano 21 Października 2012 (edytowane) A co nosi Prezes? Edytowane 21 Października 2012 przez buczo85 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ToruOgiwara 0 #3954 Napisano 21 Października 2012 Co ma na ręku Robert Gwiazdowski? Przepraszam, ale lepszego foto poza okładkowym nie znalazłem. Reszta albo mniejsza, albo pokazuje nic. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
krisp1 2815 #3955 Napisano 21 Października 2012 A co nosi Prezes? Coś zdjęcie nie bangla Jose Mourinho - trener piłkarski i jego FM 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lewandek 56 #3956 Napisano 21 Października 2012 Co ma na ręku Robert Gwiazdowski? Omegę PO Chrono? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dasiek7 16 #3957 Napisano 22 Października 2012 Czego by nie nosil jest stanowczo za duze 0 " tylko Seiko " Damian Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
vcore 19 #3958 Napisano 22 Października 2012 Prezes ma jakiegoś Longinesa 0 Lubię małe zegarki… Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla #3959 Napisano 22 Października 2012 (edytowane) Gwiazdowski nosi Omegę PO w chrono Edytowane 22 Października 2012 przez Konrad Wróblewski 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
radekglaz 55 #3960 Napisano 22 Października 2012 Jako, że zbliża się premiera nowego Bonda pozwolę sobie na wklejenie takiego oto zdjęcia : Eeech, szkoda że Bond nie porócił do SUBa. A tak by mu było do twarzy... RG 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rip 884 #3961 Napisano 24 Października 2012 (edytowane) Wczorajsza premiera Skyfall. Na ręku DC, Orbis Blue Hour Vision. Edytowane 24 Października 2012 przez rip 0 wojtek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
radekglaz 55 #3962 Napisano 24 Października 2012 Mam wrażenie, że trochę się przytyło Bondowi... RG 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość surovy77 #3963 Napisano 24 Października 2012 Powielę pytanie.Jaki zegarek nosi Mamed zaprezentowany na zdjęciu przez kolegę na stronie 181 tematu. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pablos_ 16 #3964 Napisano 25 Października 2012 Powielę pytanie.Jaki zegarek nosi Mamed zaprezentowany na zdjęciu przez kolegę na stronie 181 tematu. Kolego, daj linka do posta. Ja na razie mam 101 stron tego tematu. Wszystko zależy od ustawień. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość surovy77 #3965 Napisano 25 Października 2012 Zegarek Mameda link http://zegarkiclub.pl/forum/topic/41701-co-nosza-slawni-ludzie/page__st__3600 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pablos_ 16 #3966 Napisano 25 Października 2012 Tutaj lepsze zdjęcie, ale nie mam pojęcia co to. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość surovy77 #3967 Napisano 25 Października 2012 Po czym wnosisz, że to kwarc? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
krisp1 2815 #3968 Napisano 25 Października 2012 A kto powiedział ze to kwarc ? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ventur 0 #3969 Napisano 25 Października 2012 Pomieszała się koledze sygnaturka z treścią postu. :> 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
krisp1 2815 #3970 Napisano 25 Października 2012 Wlasnie zauważyłem sygnaturke kolegi 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
vcore 19 #3971 Napisano 25 Października 2012 Takie mocowania paska widziałem w kilku modelach Festiny, i przypuszczam że to właśnie taki zegarek - Festinę nosił również Pudzianowski, dostał ją przed którymś KSW. Mamed chyba też wtedy walczył więc przypuszczam że również mógł ją otrzymać 0 Lubię małe zegarki… Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #3972 Napisano 27 Października 2012 (edytowane) Bar Refaeli i Speedmaster https://www.youtube.com/watch?v=WnArX7ThiLI Edytowane 27 Października 2012 przez SphinX 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartek79 1704 #3973 Napisano 28 Października 2012 Gdzie Ty tam zegarek widzisz to ja nie wiem 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Robson01 3 #3974 Napisano 28 Października 2012 No faktycznie, można przeoczyć 0 Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #3975 Napisano 29 Października 2012 (edytowane) Chyba Corum Edytowane 29 Października 2012 przez QuadrifoglioVerde 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach