Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Powitoł

Heh, mając 10 czy 11 lat obejrzałem "Drugą prawdę": facet może być w rzeczywistości najmilszym człowiekiem na świecie ale nie wziąłbym od niego szklanki wody nawet jakbym umierał na pustyni z pragnienia... Dobry aktor :)

Zegarek: nie wiem... ;)

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

2 godziny temu, rafi87 napisał:

Luca Modric piłkarz Realu 

Poza kilkoma wyjątkami, to zegarkowe wybory sportowców to nuuuda. Patek/RM/AP/Rolex w wersjach jaskrawych albo wysadzanych kamieniami. 

Edited by Zaratsu

6 godzin temu, Zaratsu napisał:

zegarkowe wybory sportowców to nuuuda

Wiadomo, musisz mieć to co kumple z szatni albo to co najdroższe, polotu w tym mało

Wiadomo, musisz mieć to co kumple z szatni albo to co najdroższe, polotu w tym mało

albo przemyślana inwestycja ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

6 godzin temu, Slimturtle napisał:

albo przemyślana inwestycja

Przy ich zarobkach to trochę tak, jakbym ja kupował Timexa i sprawdzał wartość rezydualną każdego z modeli.

W dniu 20.09.2020 o 14:17, Zaratsu napisał:

Poza kilkoma wyjątkami, to zegarkowe wybory sportowców to nuuuda. Patek/RM/AP/Rolex w wersjach jaskrawych albo wysadzanych kamieniami. 

Wybierają topowe marki,  to samo z  autami  przewija się ferrari, lambo, mclaren .

1 minutę temu, rafi87 napisał:

Wybierają topowe marki,  to samo z  autami  przewija się ferrari, lambo, mclaren 

Topowymi markami są też VC, niestalowe PP i AP, Breguet, JLC, F.P. Journe i dziesiątki innych marek i manufaktur. Jak widzę na nadgarstkach sportowców dosłownie pięć-sześć modeli z wymienionych wcześniej marek, to mam wrażenie, że Ci goście nie mają za grosz oryginalności. 

3 minuty temu, Zaratsu napisał:

dosłownie pięć-sześć modeli z wymienionych wcześniej marek,

generalizujac (moco) wiekszość zegarków piłkarzy mozna sprowadzić do 3 modeli: nautilus, oak, aquanaut i ich wariacje

8 minut temu, Jan napisał:

generalizujac (moco) wiekszość zegarków piłkarzy mozna sprowadzić do 3 modeli: nautilus, oak, aquanaut i ich wariacje

+Submariner, Daytona, Richard Mille. Czasem Hublot.

Edited by Zaratsu

Co by nie mówić to top zegarków sportowych. Czyli dobrze wybierają. Wg. mnie oczywiście. 

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

10 minut temu, Dorian06 napisał:

Co by nie mówić to top zegarków sportowych. Czyli dobrze wybierają. Wg. mnie oczywiście. 

Royal Oak jest taki sportowy, że ma 50m WR. Jest tyle atrakcyjnych i interesujących topowych marek, np. HYT, De Bethune, Urwerk, MB&F, a jak widzę nadgarstki piłkarzy, bokserów, czy zawodników UFC, to chce mi się ziewać. Zero polotu.

Royal Oak jest taki sportowy, że ma 50m WR. Jest tyle atrakcyjnych i interesujących topowych marek, np. HYT, De Bethune, Urwerk, MB&F, a jak widzę nadgarstki piłkarzy, bokserów, czy zawodników UFC, to chce mi się ziewać. Zero polotu.
Życzę sobie abym miał zero polotu w postaci daytony czarnej na gumie, jakiegoś RM, royal oak w czarnej ceramice, nautilus i aquanaut mogę też przygarnąć. Obiecuję że nie będę na form tymi zegarkami zanudzał nikogo żebyście nie ziewali.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

1 minutę temu, lort napisał:

Życzę sobie abym miał zero polotu w postaci daytony czarnej na gumie, jakiegoś RM, royal oak w czarnej ceramice, nautilus i aquanaut mogę też przygarnąć. 

Lort a Ty też kupujesz tylko te modele, które podsunie Ci sprawny marketingowiec, zamiast wykazać się cieniem indywidualizmu? Ja nie mówię, że to złe zegarki. Ale gdyby każdy sąsiad na mojej ulicy jeździł srebrnym Golfem, to nawet gdyby był to najlepszy samochód świata, to i tak szukałabym alternatywy, żeby nie dostawać torsji od patrzenia wciąż na ten sam model samochodu.

Lort a Ty też kupujesz tylko te modele, które podsunie Ci sprawny marketingowiec, zamiast wykazać się cieniem indywidualizmu? Ja nie mówię, że to złe zegarki. Ale gdyby każdy sąsiad na mojej ulicy jeździł srebrnym Golfem, to nawet gdyby był to najlepszy samochód świata, to i tak szukałabym alternatywy, żeby nie dostawać torsji od patrzenia wciąż na ten sam model samochodu.
O mój indywidualizm nie musisz się martwić nie tylko w kontekście zegarkowych wyborów. Co do marketingowca od tzw. Wizerunku to pewnie mnie nie stać , ale co bardziej istotne zabierałby mi frajdę z podejmowania wyborów również tych błędnych, tym bardziej jeżeli chodzi o pasję, którą niewątpliwie są dla mnie zegarki.
Tak mówiąc szczerze i patrząc na własny zegarkowy okres dojrzewania to właśnie TO forum było dla mnie swego rodzaju "marketingowcem". Kilkanaście lat temu to forum trochę inaczej wyglądało ale wiem że kształtując i pogłębiając swoją wiedzę zegarkową równocześnie ewoluował mój gust.
Co do 'srebrnego golfa' to na swojej drodze nie spotkałem nikogo u kogo na nadgarstku gościły Patek, RM, czy AP RO - nawet, może na jakimś spotkaniu forumowym coś się trafiło . Wiec tym przyslowiowym golfem dla tych dysponujacych trochę większymi środkami jest pewnie omega, th, longines, FC, epos itp.
Oczywiscie ci pilkarze celebryci obracajacy się w swoim środowisku pewnie często widza te topowe marki.
Ja jednak dopuszczam sytuacje że są wśród tych sportowców świadome osoby, a nawet pasjonaci.
A jak ktoś założy coś innego niż Rolexa to mi się buzia uśmiecha i z ciekawością podglądam te zegarkowe wybory

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

2 minuty temu, lort napisał:

Co do 'srebrnego golfa' to na swojej drodze nie spotkałem nikogo u kogo na nadgarstku gościły Patek, RM, czy AP RO - nawet, może na jakimś spotkaniu forumowym coś się trafiło emoji6.png. Wiec tym przyslowiowym golfem dla tych dysponujacych trochę większymi środkami jest pewnie omega, th, longines, FC, epos itp.

"Srebrne Golfy" to nie tylko Nautilus, RO o Submarinery. W każdym przedziale cenowym znajdą się zegarki, których hype przewyższa nierzadko realną jakość. Takie SKX-y, Khaki Fieldy , Alpinisty, Aquisy, Black Baye i inne zegarki występujące w każdym filmie na YT zatytułowanym "best watches under ...$". Smutne, bo każda z tych marek ma w ofercie dziesiątki innych świetnych modeli, które klienci pomijają bo jakiś internetowy celebryta powtórzy po innym, że to hit.

2 godziny temu, Zaratsu napisał:

Kiedyś w Londynie ktoś założył komercyjny teatr; ktoś chciał być bardziej artystą niż tamten i założył off teatr. Jako że już zwykły teatr był fuj, off też komercja, to ktoś, mieniący się prawdziwym artystą, założył off off teatr. 

Trzymajc się tematu sportowców, jak wszyscy na twojej ulicy będą jeździć Ferrari czy Lamborghini, wtedy kupuj srebrnego Golfa - będziesz gość!!!!

Edited by beniowski

1 minutę temu, beniowski napisał:

Tzymajc się tematu sportowców, jak wszyscy na twojej ulicy będą jeździć Ferrari czy Lamborghini, wtedy kupuj srebrnego Golfa - będziesz gość!!!!

Albo kasztanowe BMW e9. Też będę gość, ale za ułamek ceny pokaże, że nie liczy się dla mnie tylko bling. I że można wydać 10x mniej i osiągnąć taki sam efekt, a przy tym pokazać dobry gust.

Vintage to już inna historia - ale tego bym już się po sportowcach nie spodziewał. Ale wierz mi, to też się trywializuje: mam znajomego co ma supersamochody (niestety, takie jak piłkarze, sorry 🤣)) a ostatnio kupił kilka modeli vintage bo.... znajomi też kupili. Ot, taki z niego oryginał 😁.

Pytanie jednak, czy chciałbyś się wyróżnić, czy naprawdę podobają ci się (w superlidze) zegarki inne niż PP Nautilus czy AP RO. Bo jeśli ci się naprawdę podobają F.P Journe czy MBF itp. to gratulacje. Gorzej jak podobają ci się te pierwsze ale na siłę nie chcesz być klasyfikowany jako ktoś kto zarabia duże pieniądze i kupuje to co koledzy - wtedy stajesz się także niewolnikiem schematów (w tym przypadku: muszę być inny i się wyróżniać), tylko uparcie starsz się pokazać innym że jesteś .... inny.

Edited by beniowski

No i właśnie taki jest ten Aquanaut. Zwykły, skromny, nie rzucający sie w oczy. W moim przekonaniu tylko osoba świadoma może wybrać taki model. Modric imo wygląda na taką osobę.