Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest chyba tylko w przypadku niektórych tańszych modeli. Ja kupiłem u bigbena zegarek za 775zł, który w TT kosztuje z rabatem 1251zł. Wątpię żeby TT dało jeszcze dodatkowo ponad 500zł zniżki.

Ja kupiłem Risemana taniej w TT niż u bigbena, a przecież kolega pytał dokładnie o niego a nie o inny model ;) Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Risemana taniej w TT niż u bigbena, a przecież kolega pytał dokładnie o niego a nie o inny model ;)

No tak, jeżeli o Risemana chodzi, to na pewno (nie ma dużej różnicy cen). Myślałem że kolega tak ogólnie pyta  :)

Edytowane przez turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiek mimo że będzie wycofywany ze sklepów to i tak pewnie wiele ludzi będzie o niego pytać, jednak uważam ze rangeman godnie i bez żadnych kompleksów przejmie pałeczkę pierwszeństwa wśród G. mam 9200, 9300 no i 9400 i muszę stwierdzić że jak dla mnie rangeman jest naprawdę doskonale dopracowanym i pomyślanym G B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysiek mimo że będzie wycofywany ze sklepów to i tak pewnie wiele ludzi będzie o niego pytać, jednak uważam ze rangeman godnie i bez żadnych kompleksów przejmie pałeczkę pierwszeństwa wśród G. mam 9200, 9300 no i 9400 i muszę stwierdzić że jak dla mnie rangeman jest naprawdę doskonale dopracowanym i pomyślanym G B)

Nie miałem jeszcze w rękach Rangemana   -_- ( wiem - wstyd!  :P ). Jeśli chodzi o zaprzestanie produkcji Risemana , to jest to policzek dla Nas, konsumentów. Część g-shockowców ma mniejsze nadgarstki ( tak jak ja ), taki rozmiar jest dla niektórych już maksymalny!. Model GW-9200 to ładna, sprawdzona i ceniona konstrukcja. Nie zgadzam się z stwierdzeniem iż już się przejadł , bo nadal jest zainteresowanie tym modelem. Jeśli chcą wypromować GW-9400 to najpierw niech spuszczą z ceny. Wolałbym aby Rysiek zdrożał aby wypromować Rangemana ale został w produkcji. Natomiast mam takie odczucie że model Risemana jeszcze powróci w formie kolekcjonerskiej - jubileuszowej.

A tak z ciekawości, Japończycy dbają głównie o swój rynek i USA - rozumiem łapkę Amerykańca po fast foodach  :D , ale Koledzy z kraju kwitnącej wiśni to raczej rozmiar "S"  :P  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się Rangeman rozpycha łokciami po salonach. Niech go kupują, bo jest duży.

 

Bo ja cichutko dodam, że znalazłem informację, iż Japończycy planują poszerzenie możliwości modułu wsadzanego do serii 5xxx. Nie wiem co to może być. Może detektor bomb przeciwlotniczych czy najbliższego kebaba? :D

 

Ale tak poważnie to jest ciekaw tej wiadomości, bo nie ukrywam, że nawet okrojony moduł od Risemana wsadzony w małą kopertę od 5xxx to byłby ideał, a w kopertę od GW-5000 to już byłby cud. ;)

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie produkcji Risemana jest też prawdopodobnie spowodowane tym, że produkują już tak dużo nowych modeli, że żeby dalej Riseman był robiony, to musieliby stworzyć nowe fabryki i zatrudnić więcej ludzi. Trzeba wziąć pod uwagę, że żeby coś produkować, to trzeba mieć gdzie to robić i kogoś kto będzie to robił. Ciekawy jestem, czy jest jakiś model starszy od Risemana, który jest obecnie produkowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem, czy jest jakiś model starszy od Risemana, który jest obecnie produkowany.

Jest ich trochę. Na szybko przychodzą mi do głowy DW-5600E, DW-6900, G-7700/7710, G-9000 czy G-9100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ich trochę. Na szybko przychodzą mi do głowy DW-5600E, DW-6900, G-7700/7710, G-9000 czy G-9100.

Można? ... a no można  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd takie info? Czy ktoś dysponuje w ogóle jakimiś linkami, do produkowanych po dziś dzień "G"? Byłem pewny, że do niedawna modele 9000 i 6900 były produkowane jedynie w niestandardowych wersjach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, taki staruszek i jeszcze żywy :) W sumie nic dziwnego, to jeden z najlepszych "G". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesienna pogoda skłoniła mnie do porządków w starych zdjęciach i zabaw PS-em. 8-)

 

63rw.jpg
al81.jpg
20b3.jpg
vltf.jpg
 
pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś styczność z GW-4000? Na zdjęciach wygląda jakoś tak "plastikowo". Chciałbym się dowiedzieć, czy on tylko na zdjęciach tak wygląda, czy jakościowo nie ustępuje GW-3000 i GW-3500?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytałem ten temat :)  Chciałbym wiedzieć, czy on tylko sprawia wrażenie gorszego jakościowo do swoich poprzedników, czy rzeczywiście taki jest. Gdyby tylko tak wyglądał to nie byłoby problemu, ale jeżeli znacznie odstaje jakościowo od swoich starszych braci, to daruję sobie jego zakup. Szkoda że w moim mieście jest tylko jeden sklep z "G" (całe 5 G-Shocków na półce) i nie mam zbytnio możliwości przyjrzeć się im przed zakupem. 

Edytowane przez turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawitał Gd-350 wibratorium kawał zegarka i dobrze leży mimo skrzydełek


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem nad tym wibratorkiem, ale skrzydełka mnie odstraszyły, nigdy nie miałem styczności ze skrzydełkowatymi "G".

 

Panowie - czy jakaś bransa pasowałaby do Ryśka? Próbował go już ktoś zabransolecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawitał Gd-350 wibratorium kawał zegarka i dobrze leży mimo skrzydełek

Opisz proszę moc wibracji. Czy wyrwie Cię z głębokiego snu? (np. ręka lata po łòżku :P)

Czy wibracja działa razem z sygnałem i czy można to rozdzielić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem nad tym wibratorkiem, ale skrzydełka mnie odstraszyły, nigdy nie miałem styczności ze skrzydełkowatymi "G".

 

Panowie - czy jakaś bransa pasowałaby do Ryśka? Próbował go już ktoś zabransolecić?

Skrzydełka to super sprawa :)

Miałem w G-7900 i były super, ładnie układał się na przegubie.

Najwygodniejsze rozwiązanie które zapobiega odstawaniu paska przy kopercie i obracającego się zegarka na ręce.

Dla mnie pasek w Risemanie jest ... cool :P

Sorki za post pod postem, uroki mobilne ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzydełka to super sprawa :)

Miałem w G-7900 i były super, ładnie układał się na przegubie.

Najwygodniejsze rozwiązanie które zapobiega odstawaniu paska przy kopercie i obracającego się zegarka na ręce.

Dla mnie pasek w Risemanie jest ... cool :P

Sorki za post pod postem, uroki mobilne ;)

Oczywiście że jest cool, ale gdyby można tak było kompozytówkę doczepić... :rolleyes:

 

G-7900 również chciałem nabyć kiedyś, ale ostatecznie zrezygnowałem, właśnie przez te skrzydełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest cool, ale gdyby można tak było kompozytówkę doczepić... :rolleyes:

 

G-7900 również chciałem nabyć kiedyś, ale ostatecznie zrezygnowałem, właśnie przez te skrzydełka.

... ale przymierzałeś G-7900?

Czy skrzydełka odstraszyły Cię bez sprawdzenia wygody noszenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale przymierzałeś G-7900?

Czy skrzydełka odstraszyły Cię bez sprawdzenia wygody noszenia :)

Nie miałem jeszcze przyjemności z zegarkiem ze skrzydełkami :) Zawsze mnie to jakoś odstraszało przy wyborze "G", ale skoro mówisz ze nie ma się czego bać, to nie omieszkam stestować :)

Edytowane przez turbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wibracje nie są za mocne, ale myślę, że z zegarkiem na ręku powinniśmy się obudzić. Skrzydełka jak ktoś ma kościstą chudą rękę mogą uwierać, a przy grubej łapie nie powinno być problemu ja mam 18cm w przegubie i kościstą łapę dlatego puszczam na delikatny luz i jest ok. Ogólnie bardzo czytelny (GD-350-8ER), Jeszcze nie jestem do końca pewien, ale chyba wibracje lub blysk i sygnał do wyboru

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.