Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj z kolegą rozmawiałem o Casio G shockach .Ponoć ma takiego z alarmem wibracyjnym i jest to g shock  tylko nie ma na nim napisane  g shock  bo takie wersje szły na rynek hiszpański.Pierwszy raz takie coś słyszałem no ale może czegoś nie wiem.Może tu koledzy coś tak niesamowitego słyszeli.Jutro ma go przynieść do pracy to cyknę zdjęcie i wkleję. W ogóle jest to możliwe? 

O takiego Casio chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takiego Casio chodziło.

To żaden g-shock tylko Casio W-736H-1AV - fajny zegarek ale WR100 no i do pralki bym go raczej nie wkładał - chyba że z wtyczka wyjętą z prądu :P 150 PLN w TT 

 

https://www.timetrend.pl/meskie-casio/15179-casio-collection-men-w-736h-1avef.html?utm_source=ceneo&utm_medium=pricewars2&utm_campaign=casio-collection-men-w-736h-1avef&?utm_source=ceneo&utm_medium=display&utm_campaign=ruch_w_abonamencie

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak przypuszczałem, że to może być W735H, dużo się nie pomyliłem  :lol:


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję G9300. Fajny zegarek też go nabyłem jakiś czas temu i też go bardzo lubię. No ale nie za taką cenę 405 zł super.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pikne Waldku jak zawsze :)

Ja już niestety nie mam mtg:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pikne Waldku jak zawsze :)

Ja już niestety nie mam mtg:(

Może gdzieś wypłynie i wróci do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem wersję stalową (srebrną), teraz mam czarnucha i cały czas dylemat, który mi bardziej pasował

 

beb206d6b06e543f19cb315ab3c903cb_orig.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czarny nie wygląda na swoją cenę, zarówno mtg jak i mrg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się chyba lepiej podobał srebrny, ale za to czarnuch praktycznie nie łapie rys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czarny nie wygląda na swoją cenę, zarówno mtg jak i mrg.

 

Nie zgodzę się z Tobą, moim zdaniem to właśnie czarny wygląda zdecydowanie lepiej - stalowy świetnie wychodzi na zdjęciach ale czarny  wygrywa na żywo, jakbym miał kiedyś wrócić do mtg, co jest bardzo mało prawdopodobne bo wolę mniejsze zegarki, to tylko wersja V wchodziła by w grę...

 

DSC07203.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, dobrze prawisz :) 

 

PSX_20180610_205638.jpg

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem oba i żaden nie wygląda za dobrze a dekiel na 4 śrubki to potwierdza :P

Tomek a ten Twój 6 na 9 to pewnie ma zakrętkę co? :D Jak miałeś, to nie narzekałeś :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam czarnego S1000BD i srebrny też mi się podoba a najlpiej G1000 z niebieskimi akcenatmi

 

 

ciach

q3Vw9Op.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek a ten Twój 6 na 9 to pewnie ma zakrętkę co? :D Jak miałeś, to nie narzekałeś :P

Nie ma ale nie kosztuje 2k. ;)

Jakbym nie narzekał to by został :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek a ten Twój 6 na 9 to pewnie ma zakrętkę co? :D Jak miałeś, to nie narzekałeś :P

Dokładnie :D

Zachwyceni wszyscy dopóki nie odkryli, że dla nich za duży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam czarnego S1000BD i srebrny też mi się podoba a najlpiej G1000 z niebieskimi akcenatmi

 

 

Miałem wszystkie 3 i najbardziej jednak srebrne mi podchodzą WE lub G z niebieskimi dodatkami :)

Szkoda, że już nie ma szans na nowe w takich cenach jak kupowałem :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj tak załatwiłem swojego po małym melanżube1f7d89fa675427009f88ca90f42cdc.jpg

2 ogniwa sobie wymieniłem na nowe z zapasu, ale być może będzie w przyszłości szedł na polerke

 

Poleci ktoś jakaś pastę polerska do rys, która coś by z tym zdziałała?

Edytowane przez kacprzak1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Poleci ktoś jakaś pastę polerska do rys, która coś by z tym zdziałała?

Podobnie bransa w moim Monsterze wyglądała. Jeśli nie ma głębokich rys to pasta K2 Tempo powinna dać radę. Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na imprezę trzeba było mudmana założyć.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasą polerską zrobisz lusterko... weź gąbkę do mycia naczyń, taką z zieloną włókniną i tą szorstką częścią zrobisz piękny nowy satin... tylko szoruj zgodnie.z.kierunkiem fabrycznego satinu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.