Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

przeciez Ty nie lubisz analogow :P

-a no tak,ten w sumie inaczej dziala :)

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie lubię ale zrobiłem wyjątek :D po czarnym giezie zaczęło mi z czasem brakować jakiegoś czarnego na kajdanie i padło na tego;)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy. ;)

 

No chyba że króliczek zdechł :D  U mnie "łapy wyciągnął" przy GW-5000 bo całkowicie mi przeszła "zajawka zegarkowa" - przynajmniej na razie :ph34r:

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoń za króliczkami zakończona

Trzeci na sterydach jest odpowiednikiem pierwszego ? Bo zatrzymałem się na tym, że seria GDF mimo, że bardzo fajna nigdy nie wyszła z TG i WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci na sterydach jest odpowiednikiem pierwszego ? Bo zatrzymałem się na tym, że seria GDF mimo, że bardzo fajna nigdy nie wyszła z TG i WC.

Trochę nie rozumiem pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci jest MUDMANem co ma wyraźnie napisane na szkle, pytam bo nie pamiętam czy GDF-100 to też seria MUDMAN ? (Tak czy siak jak widzę u kogoś GDF to zawsze zwraca mocno moją uwagę a Romki np są mi obojętne)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba że króliczek zdechł :D  U mnie "łapy wyciągnął" przy GW-5000 bo całkowicie mi przeszła "zajawka zegarkowa" - przynajmniej na razie :ph34r:

Ten kroliczek nie zdycha. Przechodzi w forme przetrwalnika i tak sobie czeka (nawet dluzszy czas) na odpowiedni moment do wybudzenia.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci jest MUDMANem co ma wyraźnie napisane na szkle, pytam bo nie pamiętam czy GDF-100 to też seria MUDMAN ? (Tak czy siak jak widzę u kogoś GDF to zawsze zwraca mocno moją uwagę a Romki np są mi obojętne)

Gdf nie jest z serii mudman ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdf nie jest z serii mudman ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To nic, gdzieś na FB wyczytałem że 9400 to mudresist :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to inaczej GDF przypisany jest do jakiejś serii, albo ma jakiś przydomek bo coś mi dzwoni, albo jakimś cudem pomyliłem go właśnie przez 9300 bo chyba oba maja twinsensor ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są ochraniacze na łączeniu paska z kopertą - przez brak takowych w Rangeman'ie zapewne pękają uszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są ochraniacze na łączeniu paska z kopertą - przez brak takowych w Rangeman'ie zapewne pękają uszy ;)

 

 

:lol:  no dzięki, nie spodziewałem się, że ktoś to tak odbierze i będzie tłumaczył do czego służą koła w samochodzie.


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że nieznana modyfikacja, więc z pełną powagą tłumaczę ;)

A koła w samochodzie, podobnie jak biegi, służą do zmieniania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to inaczej GDF przypisany jest do jakiejś serii, albo ma jakiś przydomek bo coś mi dzwoni, albo jakimś cudem pomyliłem go właśnie przez 9300 bo chyba oba maja twinsensor ?

GDF nie należy do żadnej linii z przydomkiem. To "zwykły" G-Shock.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie pasował pasek z GWG-1000 do GG-1000 ?

Czy jest jakaś znacząca różnica w wielkości i wygodzie noszenia między tymi zegarkami. Miałem możliwość przymierzenia GWG i  jest trochę ,,przydużawy''. Poza tym spora róznica w cenie (około 1 tys). Co do włąściwości , wytrzymałości i ilości funkcji oba mają chyba dość podobne. Czy się mylę?

Edytowane przez gruby2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.