Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Rafał ale to inny typ zegarka i z skrzydełkami na pokładzie nosi się jak 42 mm.  ;)

No ale wygląda na 57 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten frogman sam w sobie na żywo wygląda komicznie na nadgarstkach, chyba że ktoś ma 25cm i więcej w obwodzie, dołożenie do tego NATO nie polepszy tego stanu, zwłaszcza że NATO to raczej cienki pasek a cienkich pasków do wysokich zegarków raczej się nie zakłada, pewnie jakiś powód jest ;) Ale jeśli Ci się podoba i nosi się wygodnie to nie masz się czym przejmować.

 

Ogólnie jakoś nato mi się słabo widzi z "plastikami"  -_-


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to doceniam wszystkie głosy za i przeciw. Oczywiście biorę je pod uwagę i jutro popełnię zbiorowe .... harakiri. Choć przez chwilę myślałem o czymś innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym przerwaniu przygody z G czas na powrót i nowy nabytek 

 

 

oraz porównanie ze starszym bratem 

 

Fajna parka.

Jaka jest średnica tego zegarka?

Za duża Rafał :D

 

Rafał ale to inny typ zegarka i z skrzydełkami na pokładzie nosi się jak 42 mm.  ;)

I tak jest za duży :D:P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest ogromny. I nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie go nosił pod mankietem. To zegarek nurkowy. Ma być zapinany na piankę. Ale mimo rozmiarów układa się super na moim nadgarstku. Bałem się że będzie za duży wizualnie i będę wyglądał komicznie. Może tak jest ale miałem kilka dużych G i żaden nie leżał tak dobrze. Ja jestem zadowolony. I żeby pognębić zazdrośników myślę nad założeniem go na pasek velcro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Oczywiście że jest ogromny. I nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie go nosił pod mankietem. To zegarek nurkowy. Ma być zapinany na piankę. Ale mimo rozmiarów układa się super na moim nadgarstku. Bałem się że będzie za duży wizualnie i będę wyglądał komicznie. Może tak jest ale miałem kilka dużych G i żaden nie leżał tak dobrze. Ja jestem zadowolony. I żeby pognębić zazdrośników myślę nad założeniem go na pasek velcro

odkad ogarnalem, ze Ecizilla od Citizena przechodzi na moej małej łapie rozmiar mi nie straszny :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się te Rolexy spodobały, że kupiłem sobie jeszcze jednego. Tym razem w wersji "na bogato" ;)

 

40612627913_481b431a5c_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zegarek nurkowy. Ma być zapinany na piankę.

 

Oczywiście że tak - dlatego w sieci jest tak dużo zdjęć tego zegarka pod wodą na piankę zapinanego, a na forach nurkowych masę pochlebnych opinii o jego funkcjonalności można znaleźć... ;)

Rozumiem że nie nurkujesz ;):D

 

 

 I żeby pognębić zazdrośników myślę nad założeniem go na pasek velcro

 

Idź na całość - załóż różowy, niech nam szczeny poopadają z tej zazdrości  :)

Edytowane przez Kropla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość długo odpoczywałem od zegarkowych zakupów, więc czas to zmienić  :D

Mam jednak ogromny dylemat. Ponieważ na horyzoncie nie ma żadnych nowych, 
sensownych modeli, myślę nad zakupem Rangemana GPR-B1000.

 

Początkowo byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego modelu i zdecydowanie na NIE.

Miałem jednak okazję bliżej zaznajomić się z zegarkiem i moje pierwsze wrażenia, 

zdecydowanie poszły w niepamięć. Zegarek sporo zyskał w moich oczach.

 

Postanowiłem więc dokonać zakupu. Mam jednak dylemat, którą wersję kolorystyczną.

Edycję limitowaną wykluczam, ze względu na cenę.

 

Pod uwagę biorę dwie wersję :

 

g-shock-r_qspeaps.jpg

 

GPR-B1000_qspeapa.jpg

 

GPR-B1000_qspeapq.jpg

 

 

Na żywo miałem przyjemność oglądać wersję z czarnym paskiem. Modelu z zielonym paskiem nie widziałem.

Jak myślicie, który ładniejszy ? Nie mogę się jakoś zdecydować  :lol:


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie widziałem zielonego.

Oddaję głos na wersję z czerwonymi dodatkami :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, zdecydowanie czarny pasek i czerwone dodatki.

 

Mierzyłem go z zielonym paskiem i nie podobał mi się, ale to Tobie ma odpowiadać więc sprawdź samemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na żywo obie wersje i moim zdaniem "zielony" jest ciekawszy. Poza tym zdecydowanie rzadziej spotykany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem zielonego ale i tak jestem za czerwonymi dodatkami post-102581-1555065415,6613_thumb.jpg

I jeszcze z bratem dla porównania

post-102581-1555065483,5052_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakub a co to za różnica?
I tak trafi do pudełka ... zostanie zapomniany z innymi w szafie :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony  :wub:


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa mierzyłem i o ile ten model na żywo mnie nie zachwycił, to wersja z zielonym paskiem prezentuje się na ręce zdecydowanie lepiej.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Elixir

Masz teraz na Watchshop.pl całkiem przyzwoitą cenę wersji czarnej. Z kodem extra20 wychodzi około 2,7k. Na Watchia.com też coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W modelu GPR-B1000 wyświetlacz w każdej wersji jest taki sam czy się od siebie czymś różnią? Chodzi mi o kontrast tło i kolor cyfr/informacji wyświetlanych na wyświetlaczu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.