Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałeś do mnie. Nie pamiętasz? :)

Znalazłem Ty byku nie dojony :D

Luj leżał na dnie plecaka i synchro nie złapał ... może szafa za gruba scratch_one-s_head.gif

1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luj leżał na dnie plecaka i synchro nie złapał ... może szafa za gruba scratch_one-s_head.gif

 

Hmmm... trzymasz zegarki w plecakach???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... trzymasz zegarki w plecakach???

No a co w tym dziwnego?

Mam zegarki w szafie, na komodzie, kilka na barku i tkzw. awaryjne jakbym zapomniał założyć (co raczej mi się nie zdarza :D ), czyli jeden w pracy, jeden w plecaku i czasem jeden w aucie :P

A i jeszcze na parapecie też się coś znajdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czyli jesteś przygotowany na każdą okazję :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Rafał, Żona się śmieje że niedługo w zupie znajdzie :D

A przed chwilą się pytała czy te zegarki na balkonie mają tak leżeć a ja zapomniałem że Romki się opalały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co w tym dziwnego?

Mam zegarki w szafie, na komodzie, kilka na barku i tkzw. awaryjne jakbym zapomniał założyć (co raczej mi się nie zdarza :D ), czyli jeden w pracy, jeden w plecaku i czasem jeden w aucie :P

A i jeszcze na parapecie też się coś znajdzie ;)

 

Pozostałem miejsca - rozumiem, ale w plecaku??? Po co i jeszcze w szafie? Przecież zanim zabierzesz plecak to "miniesz się" z co najmniej kilkoma innymi to sobie przypomnisz że założyć trzeba. No chyba że się przygotowujesz do jakiejś szybkiej ewakuacji... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) i czasem jeden w aucie :P (...)

Powiedz jeszcze, że na desce rozdzielczej, w pełnym słońcu przy 40-sto stopniowym upale :P


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jeszcze, że na desce rozdzielczej, w pełnym słońcu przy 40-sto stopniowym upale :P

Raz się zdarzyło blush.gif

No ale dzięki temu już wiadomo jak lepszy kontrast złapać spiteful.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony.

Tomek, gdzie ja mam ten Twój adres :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają Romka, mam i ja ;)

 

32594377097_321ea95ecd_o.jpg

 

Wprawdzie nosiłem się ze sprzedażą, ale pod wpływem silnego trendu na forum zdecydowałem się zostawić. Przebiorę sobie go na lato na czerwono, a co ;)

Zresztą, śledząc zegarkowe zakupy forumowiczów odnoszę wrażenie, że Romka każdy miał, ma, lub mieć będzie, więc po co sprzedawać, jak zaraz będę chciał znowu kupić :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają Romka, mam i ja

 

Wprawdzie nosiłem się ze sprzedażą, ale pod wpływem silnego trendu na forum zdecydowałem się zostawić. Przebiorę sobie go na lato na czerwono, a co ;)

Zresztą, śledząc zegarkowe zakupy forumowiczów odnoszę wrażenie, że Romka każdy miał, ma, lub mieć będzie, więc po co sprzedawać, jak zaraz będę chciał znowu kupić :)

Słuszne rozumowanie.

A ponieważ we Wro przyszło lato i trochę się stęskniłem za żółtym, więc ...

 

1.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony.

Tomek, gdzie ja mam ten Twój adres :D

No ale wiesz że mam dużego psa  :D

Skubaniec wie kiedy wracam z pracy i Małżonka mówi że w tej godzinie co wracam to już w oknie wygląda a jak się spóźniam to piszczy i chodzi od okna do okna  :D

 

Wszyscy mają Romka, mam i ja ;)

Wprawdzie nosiłem się ze sprzedażą, ale pod wpływem silnego trendu na forum zdecydowałem się zostawić. Przebiorę sobie go na lato na czerwono, a co ;)

Zresztą, śledząc zegarkowe zakupy forumowiczów odnoszę wrażenie, że Romka każdy miał, ma, lub mieć będzie, więc po co sprzedawać, jak zaraz będę chciał znowu kupić :)

Nie ma co sprzedawać, zaraz będzie niedostępny jak Riseman swego czasu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz że mam dużego psa  :D

Yhmm słyszałem, zaczepno-obronny, pies zaczepia, a Ty go bronisz :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhmm słyszałem, zaczepno-obronny, pies zaczepia, a Ty go bronisz :D

Hehe

Raz się nawet tak zdarzyło ale spotkany pies był wielki jak koń i ten mój schował się za mnie jak go pogonił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nosiłem się ze sprzedażą, ale pod wpływem silnego trendu na forum zdecydowałem się zostawić.

 

Zresztą, śledząc zegarkowe zakupy forumowiczów odnoszę wrażenie, że Romka każdy miał, ma, lub mieć będzie, więc po co sprzedawać, jak zaraz będę chciał znowu kupić :)

Bo to zacny zegar jest. Myślę, że nie chodzi tu tylko o trend, choć ten faktycznie mógł się ujawnić w związku z informacją o rzekomym zakończeniu produkcji (swoją drogą na oficjalną deklarację producenta jeszcze nie natrafiłem).

 

Po prostu jest kilka modeli G-Shocków, które są lub będą za jakiś czas kultowe z różnych względów, zazwyczaj za zlepek cech w postaci funkcji, stosunkowo korzystnej ceny, czy ogólnego wzornictwa. Jest też kilka takich, które nigdy nie zyskają ogólnego poklasku i miłości fascynatów marki. Rangeman z pewnością należy do tych pierwszych.

 

Ktoś mi kiedyś powiedział, że są rzeczy które opłaca się mieć lub zrobić i takie, które warto. To dość głęboka refleksja, ale zaniżając ją do poziomu zegarków, to Rangemana po prostu warto mieć :)


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda że za późno się zorientowałem. Niby mi niepotrzebny ale w dobrych pieniądzach to chętnie bym go. Tak jak piszecie. Warto go mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.