Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Marcin, to jest dopiero kaszalot  :D

Spójrz w lustro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, który ładniejszy ? Nie mogę się jakoś zdecydować  :lol:

 

Zupełnym przypadkiem dziś oglądałem w sklepie wersję zieloną i limitowaną z czerwonym paskiem od spodu. Obydwie są ładne i zwracają na siebie uwagę. Ja również byłem na nie z tym modelem i choć nigdy go nie kupię (bo za duży i trzeba ładować, co kłóci się z moją filozofią zegarkową), trzeba mu przyznać, że robi bardzo pozytywne wrażenie.

Ja bym brał zielonego, ale to mój ulubiony kolor, więc nie jestem obiektywny ;)


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję wszystkim za opinie i pomoc  :)

 

Widzę, że większość wybrała wersję z zielonym paskiem.

Chyba więc zdecyduję się właśnie na tą kolorystykę,

tym bardziej, że od początku przyciągała moją uwagę.

 

Dodatkowo, dokupię czarny pasek. Zawsze to będzie jakaś odmiana.

 

 

@clusca, bardzo dziękuję za info !

 

@tomaliusz, na całe szczęście, ten zegarek będę nosił  :D

Ostatnio zmieniłem nieco podejście do zegarków.

Owszem, większość jest w pudełkach, ale od czasu do czasu wyciągam "szczęściarza" i użytkuję  :lol:

 


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Elixir

Masz teraz na Watchshop.pl całkiem przyzwoitą cenę wersji czarnej. Z kodem extra20 wychodzi około 2,7k. Na Watchia.com też coś w tym stylu.

Niestety kod extra20 nie działa na WatchShop.pl :(


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość długo odpoczywałem od zegarkowych zakupów, więc czas to zmienić  :D

Mam jednak ogromny dylemat. Ponieważ na horyzoncie nie ma żadnych nowych, 

sensownych modeli, myślę nad zakupem Rangemana GPR-B1000.

 

Początkowo byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego modelu i zdecydowanie na NIE.

Miałem jednak okazję bliżej zaznajomić się z zegarkiem i moje pierwsze wrażenia, 

zdecydowanie poszły w niepamięć. Zegarek sporo zyskał w moich oczach.

 

Postanowiłem więc dokonać zakupu. Mam jednak dylemat, którą wersję kolorystyczną.

Edycję limitowaną wykluczam, ze względu na cenę.

 

Pod uwagę biorę dwie wersję :

 

 

Na żywo miałem przyjemność oglądać wersję z czarnym paskiem. Modelu z zielonym paskiem nie widziałem.

Jak myślicie, który ładniejszy ? Nie mogę się jakoś zdecydować  :lol:

Uuuu Jakub, powrót z przytupem :) Mierzyłem z zielonym paskiem i oglądałem z czarnym. Ten z zielonym przypomina mi GWG w podobnej wersji, ale wybrałbym jednak z czarnym paskiem i czerwonymi dodatkami. Ale to tylko moje skromne zdanie.

 

Jakub a co to za różnica?

I tak trafi do pudełka ... zostanie zapomniany z innymi w szafie :D

O to to :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kod extra20 nie działa na WatchShop.pl :(

Kurczaki rzeczywiście, zazwyczaj kody działały na wszystkie wersje językowe. Niemniej jednak na Watchia jest za 565 funtów, więc podobnie jak na WS z działającym kodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu Jakub, powrót z przytupem :) Mierzyłem z zielonym paskiem i oglądałem z czarnym. Ten z zielonym przypomina mi GWG w podobnej wersji, ale wybrałbym jednak z czarnym paskiem i czerwonymi dodatkami. Ale to tylko moje skromne zdanie.

 

O to to :D

 

Tomek, Tobie również dziękuję za opinię :)

Zdecydowałem, że wezmę jednak tego z zielonym paskiem.

Większość ma wersję z czarnym paskiem, dlatego pójdę pod prąd.

Poza tym, te zestawienie kolorystyczne ma to "coś" w sobie ..

 

A tego sikora, rzeczywiście będę nosił. Nie pójdzie do pudełka. Słowo harcerza  :D

 

 

@clusca, udało mi się wynegocjować dobrą cenę z krajowej dystrybucji.

Dziękuję jednak raz jeszcze za namiary cenowe :)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią: ..."będzie Pan zadowolony"... :D

Gdyby nie był taki wielki, to pewnie też bym sobie go sprawił.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj bawię się nowa zabawką - GBD-800. Krokomierz to dla mnie najlepsza funkcja w smartwatchach, a jednak co G-Shock to G-Shock. Ustawianie wszystkiego przez aplikację też bdb. Zegarek na żywo wygląda znacznie lepiej niz na renderach. Bardzo zadowolony jestem.aaccd48f793fd91a402fada7d5303908.jpg

 

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak oto moje małe, przyziemne marzenie zostało spełnione!  :lol:

 

post-90102-0-91394900-1555145672_thumb.jpg

 

Cieszy, jak cholera!!!!!!!

 

 

I choć trochę obawiałem się go z racji całych 16 cm na nadgarstku, to stwierdzam (bardzo subiektywnie), że nie jest źle - chyba daje radę!

 

post-90102-0-34317400-1555145746_thumb.jpg

 

A teraz tylko po raz kolejny (sam już nie wiem który) muszę obejrzeć filmik Mateja o tym modelu, co by nie być "zielony" w zakresie obsługi Rangemana  ;)

 

 

 

 

W tym miejscu chciałbym także podziękować dwóm osobom:

Matej (za umiejętność przekazywania pasji, nieświadome namawianie na kolejne modele i ogólną pomoc we wszelkich "problemach")

Sol (Ty wiesz za co ;) )

 

 

 


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem daje radę, a pasek też się z czasem trochę układa.

Jeżeli za bardzo odstaje, to możesz go na noc zapinać ze dwie dziurki (jeżeli jeszcze są :P ) dalej.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili zapinam "na ciasno" na trzecie dziurki od końca. I jest dość optymalnie, gdyż końcówka paska nie wystaje jakoś specjalnie poza linię dolnej krawędzi koperty. Wiem, że paski z czasem stają się luźniejsze, ale nie sądzę żebym w tym przypadku zmienił kiedyś dziurki na kolejne, bo próbując teraz, nie daję rady zapiąć ciaśniej.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili zapinam "na ciasno" na trzecie dziurki od końca. I jest dość optymalnie, gdyż końcówka paska nie wystaje jakoś specjalnie poza linię dolnej krawędzi koperty. Wiem, że paski z czasem stają się luźniejsze, ale nie sądzę żebym w tym przypadku zmienił kiedyś dziurki na kolejne, bo próbując teraz, nie daję rady zapiąć ciaśniej.

 

Czyli jest nieźle i możesz zacząć zbierać kasę na nowe ubranko ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super fota Marcin, kradnę na tapetę :)

Dzięki, śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili zapinam "na ciasno" na trzecie dziurki od końca. I jest dość optymalnie

 

Sądząc po zdjęciu to jest to trzecia dziurka od strony koperty, czyli od "początku" paska - koniec paska jest z drugiej strony ;)

Jeśli nie odczuwasz dyskomfortu i jest Ci z tym wygodnie to O.K. - ale moim zdaniem zdjęcie do reklamy pod tytułem "zegarek dla każdego" zdecydowanie się nie nadaje i nie chodzi tu o jakość jego wykonania tylko o treść jaką przekazuje, z tym że to tylko moje zdanie wiec się nim nie przejmuj ;)

 Niech się dobrze nosi :)

 

Edit: Zdjęcie z ludzikiem i 5000 świetne też kradnę, jeśli można ;)

Edytowane przez Kropla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po zdjęciu to jest to trzecia dziurka od strony koperty, czyli od "początku" paska - koniec paska jest z drugiej strony ;)

 

Racja :)

 

 

Jeśli nie odczuwasz dyskomfortu i jest Ci z tym wygodnie to O.K. - ale moim zdaniem zdjęcie do reklamy pod tytułem "zegarek dla każdego" zdecydowanie się nie nadaje i nie chodzi tu o jakość jego wykonania tylko o treść jaką przekazuje, z tym że to tylko moje zdanie wiec się nim nie przejmuj ;)

 

Spoko, zdaję sobie sprawę, że każdy zegarek ma swoich fanów i przeciwników. Ja o takim marzyłem i był moim celem na ten rok. Co prawda niekoniecznie już teraz, ale się trafił, więc się nie zastanawiałem. Liczę się też z tym, że niektórzy powiedzą, że za duży, że taki, czy owaki, ale w tym akurat przypadku będę ignorował wszelkie negatywne opinie. Bo chcę go mieć i już ;)

 

 

Niech się dobrze nosi :)

Dzięki.

 

 

Czyli jest nieźle i możesz zacząć zbierać kasę na nowe ubranko ;)

Hehe... W pierwszej kolejności chodzi mi po głowie przebranie innych modeli. Ten póki co zostanie w oryginale :)

Edytowane przez Flaming

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Doradźcie czy i gdzie mogę kupić uszczelki do dw5600c.Czyli trza by było do przycisków i dekla.Czy to są jakieś uniwersalne uszczelki jak do współczesnych kostek?Jakby kto miał to kupię bo bym mój zegarek odświeżył żeby jeszcze posłużył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.