Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Wziął i zauroczył...

 

Yema.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yema Superman French Air Force - jeden z naprawdę nielicznych zegarków które mega mnie rozczarowały swoją jakością wykonania. Po zakupie nawet nie ściągnąłem folii z bransolety i poleciał odrazu na bazar. Zapięcie bransolety z puszki po piwie. A ten charakterystyczny dzynks na koronce i bezelu wycinany był chyba obcinaczkami do paznokci(zapewne z tej samej puszki co zapięcie 😆

Pozostałe elementy wykonane poprawnie. Tylko poprawnie. Spodziewałem się dużo więcej po tej firmie. 
Ja nie polecam 🤷‍♂️

3EBCA785-2D70-43A6-86B4-A0D536ED1CCE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że tak z jakością w Yema tak kiepsko. Zegarki mają naprawdę bardzo ciekawe, z historią i ze swoim DNA. 

Po prostu szkoda, że taki potencjał jest w tak głupi sposób marnowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To już nawet na zdjęciach widać, że jakość tych zegarków jest daleka od ceny, którą trzeba zapłacić, a szkoda, bo design jest na prawdę świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Yemy na Kickstarterze

https://kickstarter.yema.com/

 

Image

Image

ASE
- 37mm brushed Stainless Steel 316L
- 48mm lug-to-lug
- 12mm thickness

MOVEMENT
- YEMA 2000 Automatic In-house Caliber

CRYSTAL
- Double Dome Hesalite Plexi Crystal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :)

Jak to jest z tym YEMA2000? 

Sprawdza się? Odchyłki w normie? Bezproblemowy?

 

Ten nowy projekt mnie dość mocno zainteresował. 

Yema-Wristmaster-Traveller-Review-Kickst

 

Zintegrowana bransoleta, fajny rozmiar i przede wszystkim wspomniany francuski mechanizm w francuskim zegarku. Bardzo mi się to podoba.

 

Trochę jestem jednak podejrzliwy co do formuły owej premiery. Po co Kickstarter? Marka z ugruntowaną pozycją korzysta z zewnętrznej platformy na której mnóstwo jest dopiero co startujących zegarkowych firm... 🤔


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mojego raz sprawdziłem  jak mi przyszedł.tak+/- wyszło że do przodu szedł ok 15sek.na dobe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2021 o 19:45, mirek 1969 napisał(-a):

Ja tam mojego raz sprawdziłem  jak mi przyszedł.tak+/- wyszło że do przodu szedł ok 15sek.na dobe. 

Szału nie ma, ale i dramatu też nie. 

 

Do 15 listopada mam czas na zastanowienie się, czy zamawiać czy nie... 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, evilym napisał(-a):

Szału nie ma, ale i dramatu też nie. 

 

Do 15 listopada mam czas na zastanowienie się, czy zamawiać czy nie... 

Na razie go nie nosze bo mam w domu konkretny remont.Ale jak skończe i zaczne wychodzić z domu to powinien wyrównać oddech.Na razie tylko arbaj i do castoramy więc szkoda mi go zakładać.A chronometer to też nie ma

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Skąd wy bierzecie te wszystkie nowości, na internetowej stronie Yemy nic z tego nie ma?

Kolega @StaryWilk postował w innym temacie. Dzięki temu się zainteresowałem tym zegarkiem. 

 

Jego zapytaj :)

Ale dziwne, że na głównej stronie nie ma żadnych szczegółów. Może dlatego że to Kickstarter? 

 

2 godziny temu, mirek 1969 napisał(-a):

Na razie go nie nosze bo mam w domu konkretny remont.Ale jak skończe i zaczne wychodzić z domu to powinien wyrównać oddech.Na razie tylko arbaj i do castoramy więc szkoda mi go zakładać.A chronometer to też nie ma

Ok. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Skąd wy bierzecie te wszystkie nowości, na internetowej stronie Yemy nic z tego nie ma?

 

od czasu do czasu przegląda się internetowe portale branżowe - tam się prześcigają w nowościach np. monochrome watches, hodinkee, fratellowatches, czy nasz ch24.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na dostawę.

_20211115_173509.thumb.JPG.a2023314f8a89527650afdbd062d5093.JPG

 

Moja pierwsza styczność z Kickstarterem... Mam nadzieję, że z racji tego iż Yema jest już normalnie pracującym producentem, nie będzie żadnych przykrych niespodzianek 🙄

 

Bardzo jestem ciekaw zegarka, bransolety oraz tego pseudo francuskiego mechanizmu.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odważny krok - ja po sparzeniu się podziękuję za crowdfunding. Tu się dziwie, bo skoro firma właśnie istnieje od dawna to czemu musi się kredytować na KS?
 

Trzymam kciuki aby było bez problemów i wrzucaj fotki jak dotrze :)

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę to dziwne, ale z tego co kojarzę nie pierwsza taka akcja dla Yemy. 

 

Na pewno się pochwalę jak przyleci 🙂


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpiegowskie zdjęcia modeli wchodzących JUTRO do sprzedaży

Image

Image

This new 2022 collection consists of two automatic GMT models proposed as a limited series of 500 exclusive timepieces each, two meca-quartz chronographs with UTC functionality, as well as the very first French Air Force military watch exclusively designed for ladies. All models are available to the French military and the general public.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał mojego supermana to moge go sprzedać.Aczkolwiek nie do końca jestem przekonany ale mam pomysła.Na PW w razie pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.