Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
pawelb29

ZELOS WATCHES

Recommended Posts

Niecałe 24h od startu - wszystkie modele wyprzedane. Dzisiaj jeszcze były dostępne biały i niebieski (ten jako ostatni się sprzedał). Ciekawe po ile szt. tych "launch special" robią...

Zelos robi świetne zegarki ale ceny bardzo szybko rosną. Polecam zerknąc na stronę Richard LeGrand. Premierę ma nową odyssea mark 4. Naprawdę warto.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Cześć, czy ktoś juz dostał informację o wysyłce SF40?  Już mi się odechciało czekać na ten zegarek  :-)

Cześć, czy ktoś juz dostał informację o wysyłce SF40?  Już mi się odechciało czekać na ten zegarek  :-)
Chętnie przyjmę od Ciebie ten kłopot, proszę o cesję i numer konta

A na którego czekasz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4 minuty temu, Pysioslaw napisał(-a):

A na którego czekasz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na stalowego burgundy 

Z tego co doczytałem, wysyłka za trzy tygodnie.

Wysyłka stalowych SF40 już trwa. Dzisiaj Elshan pisał na grupie na fb że może potrwać to ok 2 tygodnie ale zrobi co może żeby się wyrobić w przyszłym tygodniu.

Jeśli ktoś jest ciekawy jak wygląda nowy pokrowiec Zelosa to są już pierwsze recenzje na yt:

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

6 godzin temu, Rikimaru75 napisał(-a):

U mnie informacja o wysyłce pojawiała się dziś. Wysyłka DHL, zamówiłem wersję MOP, planowana dostawa w najbliższy wtorek.

npa0EJW.jpg?1

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Wczoraj dotarł Swordfish Frost ze styczniowego wypustu :) jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania i wyglądem - to mój pierwszy zegarek z tarczą typu full lume. Nawet NH35 ma póki co zadatki na przyzwoitą dokładność. Co ciekawe, pomimo covida podróż zegarka z Singapuru do Warszawy trwała tylko 2 dni (wysłany we wtorek, odebrany wczoraj kilka godzin po zapłaceniu opłat w DHL). Widać od razu, że zdecydowanie woli paski :) przy bransolecie jakoś gubi się kontrast między białą tarczą a czarnym bezelem.

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Teraz to sobie dopiero w brodę pluję, że się zbyt długo wahałem z Frostem w koszyku. @Michelangelo gdyby jednak się opatrzył albo zaczął parzyć w nadgarstek, to zapisuję się w kolejce...

Kalendarz nowości na dalszą część roku - źródło - FB Elshana Tanga

April: Hammerhead 300m SS

End April/May: Mirage 8 Days (Previously known as 'Halo2')

June: Mako V3 Titanium, Skyraider special editions

July: SF40 Titanium

Oct: New pilot chrono 'Starfighter'

Nov: Planning for a diver GMT

Mako V3 bronze burgund - od wczoraj razem. To naprawdę sympatyczny, kompaktowy brąziak jest :)

IMG_20210319_100733.jpg

IMG_20210319_100818.jpg

IMG_20210319_100857.jpg

Małżeństwo i zegarki.

Dotarł pierwszy Zelos.

Całkiem sympatyczny, ale jakoś nie powalił...

20210402_145548.thumb.jpg.aa2b0b6c9bfb93228c630fd14d62912c.jpg

9 minut temu, Tommen napisał(-a):

Dotarł pierwszy Zelos.

Całkiem sympatyczny, ale jakoś nie powalił...

a jaki rozmiar ?

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

26 minut temu, abir napisał(-a):

a jaki rozmiar ?

Ten ostatni wypust Swordfish-a, 40mm. Kurcze, albo specjalnie produkują tego mało, albo ludzie rzucają się jak szaleni. Ten wariant sprzedał się w niecałe 10 minut

Teraz, Tommen napisał(-a):

Ten ostatni wypust Swordfish-a, 40mm. Kurcze, albo specjalnie produkują tego mało, albo ludzie rzucają się jak szaleni. Ten wariant sprzedał się w niecałe 10 minut

pierwsza wersja 42mm zadowoliłaby Ciebie. Jest różnica.

nazwałbym to owczym pędem bez refleksji. Oczywiście części kupujących się podoba. 

Czasem wydaje mi się, że Zelos obecnie to religia. Czego nie wypuści to sprzedaje się w 10 minut 😁 Nawet jeśli jest to to samo co wcześniej

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

1 minutę temu, abir napisał(-a):

pierwsza wersja 42mm zadowoliłaby Ciebie. Jest różnica.

nazwałbym to owczym pędem bez refleksji. Oczywiście części kupujących się podoba. 

Czasem wydaje mi się, że Zelos obecnie to religia. Czego nie wypuści to sprzedaje się w 10 minut 😁 Nawet jeśli jest to to samo co wcześniej

Tzn? 

Właśnie o 40 mm mi chodziło - nadgarstek 16,5 cm., chciałem spróbować mniejszego divera, brąz też mi po głowie chodził. 

Ogólnie zegarek to niezła kombinacja - brąz + meteoryt + ceramika :)