Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bronzo
6 minut temu, Krystian napisał(-a):

Przecież od początku było wiadomo, że modele zalegające wcześniej w salonach wrócą do tego stanu.
Natomiast nie liczcie, że GMT, lub Daytona będą za chwilę poniżej retail.

 

Sporo w tym prawdy, chociaż ostatnio ceny nieźle lecą w dół, również jeśli chodzi o GMT i poniekąd Daytonę. 

 

Wracając do księżycowych historii i powrotu na srebrny glob to czytałem gdzieś, że pierwszy Speedy Buzza Aldrina został w module księżycowym, więc jeśli ktoś tam wróci i zabierze ten zegarek na ziemię to istnieje szansa, że przebije wszelkie rekordy sprzedaży na aukcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Sporo w tym prawdy, chociaż ostatnio ceny nieźle lecą w dół, również jeśli chodzi o GMT i poniekąd Daytonę. 


Pytanie co zaliczasz „w dół”, bo od cen gdzie przechu… Air-King był w szczycie to fakt, ale zarówno Pepsi jak i Daytona są mocno ponad retail cały czas. Od tych kosmicznych cen może i spadły, ale nadal są ponad poziomem cen w porównaniu do wcześniejszych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Bronzo napisał(-a):

 

Sporo w tym prawdy, chociaż ostatnio ceny nieźle lecą w dół, również jeśli chodzi o GMT i poniekąd Daytonę. 

 

Wracając do księżycowych historii i powrotu na srebrny glob to czytałem gdzieś, że pierwszy Speedy Buzza Aldrina został w module księżycowym, więc jeśli ktoś tam wróci i zabierze ten zegarek na ziemię to istnieje szansa, że przebije wszelkie rekordy sprzedaży na aukcji. 

Koszt takiej misji chyba przebije jakiekolwiek ceny możliwe do uzyskania na aukcji za ten zegarek🤣. Poza tym, zegarek Buzza to bardziej już legenda. Ja zaś czytałem, że Aldrin wrócił z nim na ziemię i zegarek podobno został zagubiony pod drodze (lub na miejscu) gdy Aldrin wysłał go do muzeum. Musiałby sam Buzz potwierdzić autentyczność tego modelu, gdyby kiedyś wypłynął. Tylko czy to możliwe? Może tak być, że po śmierci Aldrina ów model "cudownie" się odnajdzie.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał(-a):

Mam nadzieję że przy przenosinach listy klientów im nie poginęły 😉

 

 

Jestem dobrej myśli, personel ten sam, więc listy pewnie też :D  Jedyne co się zmieniło to ochroniarz w białej koszuli, wcześniej nie mieli ochrony.

Swoją drogą wydaje mi się, że wykreślenia z listy to raczej rzadkość?  Zdarzają się ale jednak rzadko. Prędzej ktoś nie odbierze Rolexa.  :) 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, SPS napisał(-a):

Swoją drogą wydaje mi się, że wykreślenia z listy to raczej rzadkość?  Zdarzają się ale jednak rzadko. Prędzej ktoś nie odbierze Rolexa.  :) 

Myślisz, że nie będą wykreślać z Dayton, GMT czy OP bombla️ Bo Suba w tym okienku chyba nie było. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, SPS napisał(-a):

 

Jestem dobrej myśli, personel ten sam, więc listy pewnie też :D  Jedyne co się zmieniło to ochroniarz w białej koszuli, wcześniej nie mieli ochrony.

Swoją drogą wydaje mi się, że wykreślenia z listy to raczej rzadkość?  Zdarzają się ale jednak rzadko. Prędzej ktoś nie odbierze Rolexa.  :) 

Mnie wykreślono rok temu z zielonego DJ i teraz z czarnej Daytony. Patrząc na forum, to w tym roku chyba jestem jedynym, który dostał odmowę :D :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

 

Myślisz, że nie będą wykreślać z Dayton, GMT czy OP bombla️ Bo Suba w tym okienku chyba nie było. 

 

Wiesz nie byłem w środku, może zaglądnę w tym tygodniu co tam mają , mieli przynajmniej 2 Daytony dzisiaj, GMT, Explorery 1 i 2, może jakiś SUB leży w środku, 

Trudno powiedzieć co będzie, na tym forum ktoś odbierał po ponad 4 latach Daytonę, kogoś wykreślili ... jednak w Kato sypnęło segarkami to kto wie :D 

 

7 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Mnie wykreślono rok temu z zielonego DJ i teraz z czarnej Daytony. Patrząc na forum, to w tym roku chyba jestem jedynym, który dostał odmowę :D :D 

 

Przykra sprawa. ale widzisz dzisiaj 2 Daytony sobie leżakują na eskpozycji :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, SPS napisał(-a):

dzisiaj 2 Daytony sobie leżakują na eskpozycji :) 

Nowe referencje


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

 

Nowe referencje

 

Jedna taka. druga ta którą ma Mariusz :) 

 

cf1879d9-a6ad-4793-b192-a5ec63596ebe.thumb.jpg.f44d2b2e007bd63f042eb0beea753f7e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

 

Nowe referencje

Z nowych to na razie pojawiły się chyba tylko GMT.

Nie widziałem jeszcze realnych zdjęć ani ogłoszeń sprzedażowych nowych Dayton, tytanowego Yachta ani Bombelka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wpadnę do Silesii, podpytam co z moim Pamem (bo nie odpisują) to sobie coś przymierzę - jak szaleć, to szaleć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bugs napisał(-a):

Z nowych to na razie pojawiły się chyba tylko GMT.

Nie widziałem jeszcze realnych zdjęć ani ogłoszeń sprzedażowych nowych Dayton, tytanowego Yachta ani Bombelka. 

Jest na chrono zielony SD za 295 tys zl🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

 

Myślisz, że nie będą wykreślać z Dayton, GMT czy OP bomblaBo Suba w tym okienku chyba nie było

Był ...Kermit.

 

27 minut temu, Bugs napisał(-a):

Z nowych to na razie pojawiły się chyba tylko GMT.

Nie widziałem jeszcze realnych zdjęć ani ogłoszeń sprzedażowych nowych Dayton, tytanowego Yachta ani Bombelka. 

Nie wiem czy w Polsce ale na pewno są w USA Kermity z jaśniejszym? zielonym bezelem. Ale nie wiem czy klasyfikować jako nowość ;)

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minutes ago, Nuter said:

to sobie coś przymierzę


Chyba przez szybę ;) rezerwacji nie dają do przymiarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytanowego Yacht nie ma jeszcze nigdzie,

na całym chrono ani jednej sztuki, na YT żadnego filmiku poza tymi z targów, wygląda na to, że Rolex ma jakieś problemy z jego produkowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przez szybę  rezerwacji nie dają do przymiarki…

To już każda jedna sztuka w salonie ma swoje miejsce na liście? Przecież musi być jakaś możliwość żeby zobaczyć jak to się prezentuje na łapie.
No nic. Będę próbował. I wpisuje się ba tę słynną listę, a co tam. W końcu ktoś to kupuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
Godzinę temu, Nuter napisał(-a):


To już każda jedna sztuka w salonie ma swoje miejsce na liście? Przecież musi być jakaś możliwość żeby zobaczyć jak to się prezentuje na łapie.
No nic. Będę próbował. I wpisuje się ba tę słynną listę, a co tam. W końcu ktoś to kupuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma możliwości przymiarki „z ulicy”. Jak odbierasz swój to pozwolą Ci przymierzyć inne egzemplarze z salonu. 
Na co chcesz się zapisać jak większość list jest pozamykana? 

Edytowane przez Bronzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Boogie napisał(-a):

Tytanowego Yacht nie ma jeszcze nigdzie,

na całym chrono ani jednej sztuki, na YT żadnego filmiku poza tymi z targów, wygląda na to, że Rolex ma jakieś problemy z jego produkowaniem

nie wiem ile w tym prawdy ale ten youtuber ma takie dane co do nowości Rolexa. Od 10 min o tym mówi.

 

 

Edytowane przez pixa_ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Bronzo napisał(-a):

Nie ma możliwości przymiarki „z ulicy”. Jak odbierasz swój to pozwolą Ci przymierzyć inne egzemplarze z salonu. 
Na co chcesz się zapisać jak większość list jest pozamykana? 

Kermit, albo czarny. Z datą. Mam u nich Panerai w serwisie, więc już prawie jestem klientem 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
49 minut temu, Nuter napisał(-a):

Kermit, albo czarny. Z datą. Mam u nich Panerai w serwisie, więc już prawie jestem klientem 🙂 

Nie chciałbym studzić Twoich nadziei, ale obawiam się, że listy na te zegarki są zamknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem sobie suba z białego złota z niebieskim bezelem. Innych się nie dało.
Listy zamknięte.

 

edit: rozpiszę się nieco, bo w sumie warto, a to powyżej, to na szybko pisałem po wyjściu.

 

No salon, to jest teraz duuuża elegancja. Serio. Chciałbym mieć tę przyjemność kupowania zegarka w tak miłych okolicznościach.

Ten mały (byłem w sumie raz) też był spoko, ale sprawiał wrażenie takiego mikro-ekskluzywnego sklepiku. No, a teraz jest niewątpliwa przestrzeń. 

Od wejścia jesteśmy witani poprzez otwarcie drzwi, przez pana z ochrony, pełna elegancja.

Rolex na lewo, a reszta po prawej.  

Zagadałem co tam z moim panerai, a później zarzuciłem temat Rolka. 

20 sekund później siedziałem z Subem z białego złota (ech..) na łapie, muszę przyznać konkretnie onieśmielony wartością.

Było bardzo sympatycznie, ale też jednocześnie smutno.. Bo te listy. I horyzont czasowy nieznany..

Ale miła i sympatyczna pani z obsługi zachęciła do częstego kontaktu, "proszę dzwonić, wpadać, teraz więcej zaczęło przychodzić zegarków, to może będzie lepiej".

Poprosiłem o sprawdzenie dostępności paska do Panerai i już był telefon o dostępności. Miło.

Ekspirjens naprawdę fajny, choć jak mówię, nieco to było onieśmielające, ale to raczej zdecydowanie "ja", a nie miejsce czy też ludzie którzy tam pracują.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Nuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać na listy kolejkowe Rolexa, tu historia, jaka patologia wydarzyła się z kupnem PP.
https://www.siliconvalley.com/2023/06/13/bay-area-jeweler-made-man-spend-220000-so-he-could-buy-109000-watch-he-never-got-lawsuit/?fbclid=IwAR1ryFISYjIJynxeK_708Y2NIBQkGcN2dVfzJfRxl2wgVw-vtOPj1DmG6fw_aem_th_AddZGFaKm4zDJCzamNEV-oGWcs447h1BQ89W4BPQfobjOGb2RE_quoJHTyI0RJG5bgE
W skrócie, jak się komuś nie chce czytać - gość w US chciał w 2020r kupić PP za 109kUSD u znanego retailera. Obiecano mu zegarek pod warunkiem, że zbuduje historię zakupową, więc kupił 3 inne modele PP plus biżuterię, łacznie za ponad 220kUSD, po czym, po prawie 3 latach od pierwszej rozmowy usłyszał coś w stylu "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?".
Klient się wkurzył i pozwał AD do sądu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, ASTRAL napisał(-a):

Nie ma co narzekać na listy kolejkowe Rolexa, tu historia, jaka patologia wydarzyła się z kupnem PP.
https://www.siliconvalley.com/2023/06/13/bay-area-jeweler-made-man-spend-220000-so-he-could-buy-109000-watch-he-never-got-lawsuit/?fbclid=IwAR1ryFISYjIJynxeK_708Y2NIBQkGcN2dVfzJfRxl2wgVw-vtOPj1DmG6fw_aem_th_AddZGFaKm4zDJCzamNEV-oGWcs447h1BQ89W4BPQfobjOGb2RE_quoJHTyI0RJG5bgE
W skrócie, jak się komuś nie chce czytać - gość w US chciał w 2020r kupić PP za 109kUSD u znanego retailera. Obiecano mu zegarek pod warunkiem, że zbuduje historię zakupową, więc kupił 3 inne modele PP plus biżuterię, łacznie za ponad 220kUSD, po czym, po prawie 3 latach od pierwszej rozmowy usłyszał coś w stylu "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?".
Klient się wkurzył i pozwał AD do sądu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ciekawe czy coś ugra na bazie tych zapewne niczym nieudokumentowanych w żaden sposób obietnic. W USA wszystko możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.