Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodolej
1 minutę temu, artme napisał(-a):

W kwestii formalnej - watek zostal wydzielony z dzialu milosnikow i tam tez zaczely sie juz dawno (jeszcze przed problemami kolejkowymi) takie "wycieczki" 😔

Sytuacja kolejkowa Rolexa wydzielona z działu miłośników Rolexa nie jest już częścią działu miłośników, gdyż została z niego wydzielona. Nie musimy jednak  wzajemnie się przekonywać co do swoich racji, gdyż obiektywnie rzecz biorąc i tak rację mam ja 🙂

Niemniej miłego końca weekendu życzę Tobie, miłośnikom i nienawistnikom też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2021 o 22:03, desmo napisał(-a):

Ty się kolego nie odzywaj…masz lewacki awatar, nick i opisy w obcych językach i w dodatku świecisz po oczach Daytoną…ja bym Cię zlustrował ;-)

To bedziesz mial okazje jak sie za tydzien spotkamy na podstoliku 😂

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, artme napisał(-a):

To bedziesz mial okazje jak sie za tydzien spotkamy na podstoliku 😂

mnie nikt nie zaprosił, pewnie to spotkanie milionerów...


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

mnie nikt nie zaprosił, pewnie to spotkanie milionerów...

Tylko bez takich plisss... 😉

Spotkanie dotyczylo 2 osob i mialo byc spontaniczne i kolezenskie oraz kameralne ze wzgledu na czas (wszystkich swietych). Okazalo sie jednak, ze rozwinelo sie totalnym przypadkiem do kilkunastu osob i to byl zwyczajny przypadek. Ale jesli Poznan nie jest Ci daleki i mialbys ochote wpasc w sobote, to nie ma problemu - daj tylko znaka na PM 😎

 

ps

spora czesc jak myslelismy i tak nie moze przyjsc ze wzgledu na okres swieta, jednak nigdy nikt "normalny" na tym forum nie wyrzuci Kolegow chetnych na spotkanie 😎👍

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Mogę już przestać ? 

 

Byłoby wskazane.

 

16 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Gdzie wysłać kwiaty i czekoladki ? 


Do salonu Kruka, w którym karygodnie Cię potraktowali w ramach nadstawienia drugiego policzka  😂

 

16 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Pozwól, że sam zdecyduje jaki zegarek jest dla mnie dobry i jak leży. 

 

Jakbyś nie decydował to 38.6 jest mniejsze od 40 i 42. Matematyki nie oszukasz, a tym przypadku dodatkowo na niekorzyść twojej pokrętnej "logiki" działa profil koperty Daytony.

 

16 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Wy się tu nie możecie pogodzic z tym, że daliście się ogolić cwaniakom. 

 

😆

 

16 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

A jak wchodziłeś do Kruka to zdjales czapkę ?

 

Nie sądź innych swoją miarą 😉

 

16 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Bezproduktywna ta dyskusja, normalna rozmowa, pytania i przemyślenia, ale widać niezbyt godny jestem wśród jasniepanow. Zdumiewające. Sądziłem, że o tym ten temat.

 

Temat jest o sytuacji kolejkowej. Zapytałeś o Daytonę dostałeś odpowiedź, że się nie zapiszesz. Koniec kropka. Dalsze gorzkie żale i fakt jak bardzo Cię obrazili w salonie Kruka mogłeś zachować dla siebie lub opisać na forum onetu zamiast tu dalej trollować co Ty byś chciał, jak Ty się czujesz upodlony przez sprzedawcę w Kruku, kim są kupujący Rolexy i na co Cię stać. 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memento mori robisz to samo co On, nie potrafisz przestac. Wiec pewnie sie w koncu dogadacie😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem informację od Kruka, że przestali podawać miejsce w kolejce. Skandal! Podobno od wrzesnia już nie udzielają takich informacji. 

Jestem zapisany na GMT Pepsi i miałem ~45 miejsce w kolejce w sierpniu 2021 (przesunąłem się z miejsca 115 od września 2020). Jedyne co chcą powiedziec, to że teraz realizują zamówienia złożone w 2019 i estymowany czas oczekiwania to 2 lata. Już nie wiem czy sytuacja jest tak zła i nie mają wcale dostaw od producenta, czy wpychają do kolejki swoich kolesi i chcą to robić nietransparentnie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Phoenix1989 napisał(-a):

Właśnie dostałem informację od Kruka, że przestali podawać miejsce w kolejce. Skandal! Podobno od wrzesnia już nie udzielają takich informacji. 

Jestem zapisany na GMT Pepsi i miałem ~45 miejsce w kolejce w sierpniu 2021 (przesunąłem się z miejsca 115 od września 2020). Jedyne co chcą powiedziec, to że teraz realizują zamówienia złożone w 2019 i estymowany czas oczekiwania to 2 lata. Już nie wiem czy sytuacja jest tak zła i nie mają wcale dostaw od producenta, czy wpychają do kolejki swoich kolesi i chcą to robić nietransparentnie ;).

Nie wiem jak ten system wygląda, ale są koledzy, którzy odebrali pepsi na oyster zamówione w kwietniu.

Może rodzaj bransy ma znaczenie, przy dostarczanych sztukach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, sanik napisał(-a):

Nie wiem jak ten system wygląda, ale są koledzy, którzy odebrali pepsi na oyster zamówione w kwietniu.

Może rodzaj bransy ma znaczenie, przy dostarczanych sztukach.

 

No tak, pewnie dostają w obu wersjach, więc siła rzeczy na Oyster odbierają z tego roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenix1989 napisał(-a):

Właśnie dostałem informację od Kruka, że przestali podawać miejsce w kolejce. Skandal! Podobno od wrzesnia już nie udzielają takich informacji. 

Jestem zapisany na GMT Pepsi i miałem ~45 miejsce w kolejce w sierpniu 2021 (przesunąłem się z miejsca 115 od września 2020). Jedyne co chcą powiedziec, to że teraz realizują zamówienia złożone w 2019 i estymowany czas oczekiwania to 2 lata. Już nie wiem czy sytuacja jest tak zła i nie mają wcale dostaw od producenta, czy wpychają do kolejki swoich kolesi i chcą to robić nietransparentnie ;).

Tej informacji nie udzielaja juz od dawna - dziwne, ze w ogole podali Ci miejsce w kolejce w 2020r.

 

Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Nie wiem jak ten system wygląda, ale są koledzy, którzy odebrali pepsi na oyster zamówione w kwietniu.

Może rodzaj bransy ma znaczenie, przy dostarczanych sztukach.

Mozesz miec racje, bo wielokrotnie jak bywalem w Kruku (czekajac na swoje Pepsi) tylko raz trafilem na przybyly model, ktory czekal na odbior (jubilee) a juz 2 miesiace po premierze moglem zobaczyc nowe na oysterze i w zeszlym tyg. jak odbieralem Daytone 2 ludzi odbieralo Pepsi na oysterze.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, artme napisał(-a):

Tej informacji nie udzielaja juz od dawna - dziwne, ze w ogole podali Ci miejsce w kolejce w 2020r.

 

Mozesz miec racje, bo wielokrotnie jak bywalem w Kruku (czekajac na swoje Pepsi) tylko raz trafilem na przybyly model, ktory czekal na odbior (jubilee) a juz 2 miesiace po premierze moglem zobaczyc nowe na oysterze i w zeszlym tyg. jak odbieralem Daytone 2 ludzi odbieralo Pepsi na oysterze.

 

Ostatni raz podali mi w sierpniu 2021 i podobno zaprzestali zgodnie z nową polityką od września 2021. Ja zamówiłem na jubilee, więc rzeczywiście to inna historia niż rzut, który pojawił się na oyster w tym roku. Tak czy siak, podejście do obsługi klienta jest dla mnie skandaliczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie raz o tym bylo pisane - rowniez uwazam, ze najmniej zrozumialym jest brak podawania miejsca w kolejce. Przy tak dlugich okresach oczekiwania (po 3-4 lata a nawet i dluzej) niemoznosc sprawdzenia i dowiedzenia sie o swoim miejscu jest niefajne... 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, artme napisał(-a):

Juz nie raz o tym bylo pisane - rowniez uwazam, ze najmniej zrozumialym jest brak podawania miejsca w kolejce. Przy tak dlugich okresach oczekiwania (po 3-4 lata a nawet i dluzej) niemoznosc sprawdzenia i dowiedzenia sie o swoim miejscu jest niefajne... 😔

Ale jaka radocha, jak po tych 4 latach w końcu zadzwonią! A Ty, obsikany ze szczęścia powtarzasz sobie, nie zapomnieli o mnie, nie zapomnieli! :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radochę już można było mieć po przejściu weryfikacji po złożeniu deklaracji, że Kruk nie zadzwonił z tekstem jak do tej pani ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Ale jaka radocha, jak po tych 4 latach w końcu zadzwonią! A Ty, obsikany ze szczęścia powtarzasz sobie, nie zapomnieli o mnie, nie zapomnieli! :lol:

Tak rozumujac, to po 10 latach radocha jeszcze wieksza 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie chcę Rolexa ale powinienem go kupić jako inwestycję bo sprzedam drożej… a to nie dlatego mamy bańkę i dzikie przebicie na grey’u? 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupy inwestycyjne nie zawsze kończą się happy endem. Pamiętam, jak bodajże w 2007 roku wykupiłem dla dzieciaków fundusze inwestycyjne Aviva. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Zakupy inwestycyjne nie zawsze kończą się happy endem. Pamiętam, jak bodajże w 2007 roku wykupiłem dla dzieciaków fundusze inwestycyjne Aviva. :)

Trzeba było Dayton nakupować  😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałem informację od Kruka, że przestali podawać miejsce w kolejce. Skandal! Podobno od wrzesnia już nie udzielają takich informacji. 
Jestem zapisany na GMT Pepsi i miałem ~45 miejsce w kolejce w sierpniu 2021 (przesunąłem się z miejsca 115 od września 2020). Jedyne co chcą powiedziec, to że teraz realizują zamówienia złożone w 2019 i estymowany czas oczekiwania to 2 lata. Już nie wiem czy sytuacja jest tak zła i nie mają wcale dostaw od producenta, czy wpychają do kolejki swoich kolesi i chcą to robić nietransparentnie .
Dlatego ja w Polsce Rolexa już nigdy nie zamówię. Nawet jak sytuacja na rynku się zmieni. W innych krajach to naprawdę wygląda lepiej.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, warloard napisał(-a):

...W innych krajach to naprawdę wygląda lepiej.

Rozwiniesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, warloard napisał(-a):

Dlatego ja w Polsce Rolexa już nigdy nie zamówię. Nawet jak sytuacja na rynku się zmieni. W innych krajach to naprawdę wygląda lepiej.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

to chyba nie masz niestety pojęcia jak to wygląda w innych krajach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2021 o 18:59, mario1971 napisał(-a):

Ale jaka radocha, jak po tych 4 latach w końcu zadzwonią! A Ty, obsikany ze szczęścia powtarzasz sobie, nie zapomnieli o mnie, nie zapomnieli! :lol:

Na bezludnej wyspie wyladowalo po zatonięciu statku małżeństwo. Znikąd żadnej nadziei ratunku. Pełni beznadziej siedzą na plaży nad turkusową wodą i w końcu żona pyta:

- ratę za samochód zapłaciłeś ? 
- tak, zapłaciłem .....

- a rachunek za prąd ?

- zapłaciłem ...

- czynsz za mieszkanie ?

- też zapłaciłem ...

- a na Roleksa w Kruku zapisałeś się ?

- tak ....

- hurrraaaa, w takim razie znajdą nas skur ... syny, znajdą nas 🤪

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie masz niestety pojęcia jak to wygląda w innych krajach 
Tak się składa, że mam. Niedawno odebrałem jedną sztukę. Czekam jeszcze na 4 i najprawdopodobniej prędzej czy później się doczekam.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

to chyba nie masz niestety pojęcia jak to wygląda w innych krajach 

Np. we Włoszech żadnych deklaracji się nie wypełnia. Jak cię wpiszą, to cię wpiszą i nic nie musisz wypełniać ani deklarować. Znajomy zamówił Suba dla syna i odebrał po 4 miesiącach. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.