Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

13 minut temu, cuora napisał(-a):

Hej. Ten formularz zapisowy to nic innego jak wstepniak do tej 8mio dniowej weryfikacji?

Tak 😀

2 godziny temu, sanik napisał(-a):

W formularzu zapisowym na Rolexa też są punkty o kupowaniu w celach niezarobkowych.

A jak to jest weryfikowane? Podpisujesz się krwią że nie sprzedasz drogocennego dobra w przeciągu, powiedzmy, 36 miesięcy🤣?

Posted (edited)
10 minut temu, beniowski napisał(-a):

A jak to jest weryfikowane? Podpisujesz się krwią że nie sprzedasz drogocennego dobra w przeciągu, powiedzmy, 36 miesięcy🤣?

To już tajemnica Kruka 😀

Ale jest też punkt w formularzu, że to może być powodem odmowy sprzedaży, więc może mają jakąś czarną listę.

Poniżej treść warunków z formularza zgłoszenia akcesu do kolejki.

IMG_20210505_095253.jpg

IMG_20210505_095338.jpg

Edited by sanik

Fascynujące - chcesz kupić konkretny model firmy na R, a my, drogi kliencie, możemy ci zagwarantować, że możesz coś kupić, ale nie wiemy kiedy, nie wiemy za ile i nie wiemy nawet czy ci dostarczymy model który chcesz kupić, czy może jednak inny. Ale nie martw się, drogi kliencie, bo możemy cię też z kolejki wyrzucić i też nie dowiesz się dlaczego🤣.

15 minut temu, beniowski napisał(-a):

Fascynujące - chcesz kupić konkretny model firmy na R, a my, drogi kliencie, możemy ci zagwarantować, że możesz coś kupić, ale nie wiemy kiedy, nie wiemy za ile i nie wiemy nawet czy ci dostarczymy model który chcesz kupić, czy może jednak inny. Ale nie martw się, drogi kliencie, bo możemy cię też z kolejki wyrzucić i też nie dowiesz się dlaczego🤣.

I dalej bedziesz chciał go mieć ;)...

Nie ma co bić piany o to samo ciągle. Kolejka jest za darmo obecnie, kiedyś dostanie się swój model to świetnie. Nie to trudno, co prawda to hobby, ale ciągle to tylko zegarki. Mnóstwo innych marek jest.

20 minut temu, beniowski napisał(-a):

4 minuty temu, cuora napisał(-a):

Teraz, tbn napisał(-a):

Nie ma co bić piany o to samo ciągle. Kolejka jest za darmo obecnie, kiedyś dostanie się swój model to świetnie. Nie to trudno, co prawda to hobby, ale ciągle to tylko zegarki. Mnóstwo innych marek jest.

Tak mi się jakoś skojarzyło :)

tenor-1.gif

Że Rolex jest jak religia trochę i trzeba śpiewać chwaląc swojego bożka? ;)

7 minut temu, nicon napisał(-a):

Oddajesz swojego pierworodnego syna, i po 36 miesiącach przychodzisz się pokazać z zegarkiem.

Ten punkt przypomina trochę te z formularza wizowego do USA 😬

Ja kiedyś wpisałem w formularz wizowy do USA, kiedy tam jechałem po raz pierwszy jako student, że nie wiem czy nie będę uprawiać prostytucji tam czy nie wstąpię do organizacji terrorystycznej (bo bo skąd mogłem wiedzieć co będę robić w przyszłości🤣). Dopiero miły pan obok mnie w kolejce powiedział mi żebym sobie jaj nie robił, bo mnie nie tylko wtedy nie wpuszczą ale już nigdy potem. No to grzecznie wszędzie wpisałem NIE😀

19 minut temu, cuora napisał(-a):

Ja (na razie) już nie chcę.

11 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ja (na razie) już nie chcę.

I to też jest zdrowe podejście ! Najważniejsze, aby mieć swoj cel :)

Posted (edited)

Czesc,

Mam do was zapytanie, bo ostatniego rolka kupiłem z 8 lat temu.

Jak to teraz jest z dostępnością i cenami?

Chce zwykłego oystera perpetuala, mial być taki w Poznaniu, ale 10min po rozmowie Pani dzwoni ze jednak nie ma... Dowiedziałem się ze cena to 29k a na stronie wychodzi niecałe 25. Ma ktoś doświadczenie z AD w PL jeśli chodzić o negocjacje? Jest choć możliwy zakup po cenie metkowej?

Edited by Bony

Przyglądam się...

1 godzinę temu, Bony napisał(-a):

Czesc,

Mam do was zapytanie, bo ostatniego rolka kupiłem z 8 lat temu.

Jak to teraz jest z dostępnością i cenami?

Chce zwykłego oystera perpetuala, mial być taki w Poznaniu, ale 10min po rozmowie Pani dzwoni ze jednak nie ma... Dowiedziałem się ze cena to 29k a na stronie wychodzi niecałe 25. Ma ktoś doświadczenie z AD w PL jeśli chodzić o negocjacje? Jest choć możliwy zakup po cenie metkowej?

Więc tak - ok 26 500 zł i 12 miesięcy czekania - wczoraj zamawiałem. Kolor 41 tylko srebrny czarny i żółty 

6 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Myślę, że to nie jest "problem" Kruka.

Obstawiam raczej Rolexa, który ma w pompie swoich AD.

Co wyprodukuje to śle do AD sam decydując ile i komu. 

Teraz postaw się w roli Kruka...jak Ty rozwiązałbyś problem kolejek i zapisów jak nie wiesz co, ile oraz kiedy Ci przyśle Rolex? Myślę, że już byś takim kozakiem nie był gdybyś czytał takie jak Twoja opinie :) 

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Posted (edited)
4 minuty temu, pisar napisał(-a):

Myślę, że to nie jest "problem" Kruka.

Obstawiam raczej Rolexa, który ma w pompie swoich AD.

Co wyprodukuje to śle do AD sam decydując ile i komu. 

Teraz postaw się w roli Kruka...jak Ty rozwiązałbyś problem kolejek i zapisów jak nie wiesz co, ile oraz kiedy Ci przyśle Rolex? Myślę, że już byś takim kozakiem nie był gdybyś czytał takie jak Twoja opinie :) 

Ale czy ja napisałem że to problem Kruka? Na całym świecie są problemy z kupnem stalowych modeli Rolexa, niemniej wydaje mi się że takich cudacznych wytworów prawnych nie stosują wszędzie. Zresztą, zapytam u siebie, a niech się koledzy z innych krajów niż Polska wypowiedzą także co u nich AD oferują tym oczekującym.

Edited by beniowski

3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Ale czy ja napisałem że to problem Kruka? Na całym świecie są problemy z kupnem stalowych modeli Rolexa, niemniej wydaje mi się że takich cudacznych wytworów prawnych nie stosują wszędzie. Zresztą, zapytam u siebie, a niech się koledzy z innych krajów niż Polska wypowiedzą także co u nich AD oferują tym oczekującym.

na całym świecie jest to samo z dostępnością Rolex

30 minut temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

na całym świecie jest to samo z dostępnością Rolex

Mnie chodzi o to czy podobne twory prawne dają klientom do podpisania w świecie. 

Mnie chodzi o to czy podobne twory prawne dają klientom do podpisania w świecie. 

Jedyne konkrety w tym formularzu to to że obowiązuje cena z dnia odbioru, nie zapiszą Cię na więcej niż jedną sztukę i jak nie odbierzesz w ciągu 7 dni to przepada. Poza tym nic - dadzą co chcą, komu chcą i kiedy chcą a Ty nie wiesz który jesteś na liście i kiedy i czy w ogóle coś dostaniesz. O tyle dobrze że już nie trzeba udzielać AD nieoprocentowanej pożyczki, znaczy zaliczki, tylko podpisujesz, zapominasz i może kiedyś jest miła niespodzianka.

2 minuty temu, Franka napisał(-a):

Dzis jest ten dzień: 3 lata po zamówieniu...

Dzisiaj jest 17-tego? ;)

W dniu 6.05.2021 o 11:52, Bugs napisał(-a):

Jedyne konkrety w tym formularzu to to że obowiązuje cena z dnia odbioru, nie zapiszą Cię na więcej niż jedną sztukę i jak nie odbierzesz w ciągu 7 dni to przepada. Poza tym nic - dadzą co chcą, komu chcą i kiedy chcą a Ty nie wiesz który jesteś na liście i kiedy i czy w ogóle coś dostaniesz. O tyle dobrze że już nie trzeba udzielać AD nieoprocentowanej pożyczki, znaczy zaliczki, tylko podpisujesz, zapominasz i może kiedyś jest miła niespodzianka.

Ja zapłaciłem zaliczkę na daytonę w 2019r. Nic nie wiem i się nie dowiem kiedy co i jak...

Posted (edited)
26 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dzisiaj jest 17-tego? ;)

na gorąco było robione.

ręce sie trzęsły z wrażenia o dacie nie myślałem. 🙂

Edited by Franka

Teraz, Franka napisał(-a):

na gorąco było robione.

NO dobra - wierzę Ci!

Gratuluję zatem pięknego Roleksa!!!

13 minut temu, Franka napisał(-a):

na gorąco było robione.

ręce sie trzęsły z wrażenia o dacie nie myślałem. 🙂

Zaraz ci koledzy powiedzą że musi być zdjęcie z gazetą z danego dnia, inaczej się nie liczy😁.