Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

8 godzin temu, beniowski napisał(-a):

I jak tu żyć w świecie gdzie takie rzeczy Rolex ludziom robi? Ano po prostu kupić zegarek innej firmy. Tylko tyle i aż tyle.

Po cholerę mi zegarek innej firmy jak chce mieć Rolka 

Tam gdzie kasa, tam brak skrupułów - czyli tradycyjnie 😃

Wszyscy happy(roli, ad, greje) - każdy realizuje swoje cele.

Jedyne co możemy zrobić to nie kupować suba, gmt pepsi i batman i daytony stalowej z rynku wtórnego.

Można zawsze pójść w tt lub inne modele np seadweller, dj, expy, jakiś rootbeer. Na rolku świat się nie kończy, chociaż sam nie będę ukrywać, że to moja ulubiona marka i najbardziej rozkłada na łopatki czas oczekiwania...

Ja osobiście grejom nie dam się orżnąć na podwójną marżę=)

39 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Tam gdzie kasa, tam brak skrupułów - czyli tradycyjnie 😃

Wszyscy happy(roli, ad, greje) - każdy realizuje swoje cele.

Jedyne co możemy zrobić to nie kupować suba, gmt pepsi i batman i daytony stalowej z rynku wtórnego.

Można zawsze pójść w tt lub inne modele np seadweller, dj, expy, jakiś rootbeer. Na rolku świat się nie kończy, chociaż sam nie będę ukrywać, że to moja ulubiona marka i najbardziej rozkłada na łopatki czas oczekiwania...

Ja osobiście grejom nie dam się orżnąć na podwójną marżę=)

Taaa, poczekaj jeszcze trochę to i o rootbeerach, expach, TT i innych dostępnych niejako „od ręki” będziesz mógł pomarzyć.  Ty to już zacznij na wersje wysadzane diamentami odkładać, za niedługo tylko takie będą dostępne w salonach🤣

Edited by beniowski

Z ciekawostek - w ciągu ostatnich 5 miesięcy moja pozycja na liście oczekujących na Pepsi przesunęła się z około 120 miejsca na około 60. Jestem ciekawy czy ludzie porezygnowali w związku z gorszą sytuacją ekonomiczną czy było tak dużo dostaw.

1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

Myślę, że to Kruk zrezygnował z udzielania rzetelnych informacji co do miejsca w kolejce. 😉 

Może tak być. To już sam nie wiem ile przyjdzie mi czekać :D 

Był okres, że udzielali takich informacji, później przez min. rok już nie i wiele osób tu potwierdzało, że Kruk przestał udzielać takich informacji. Teraz skoro Ci tak powiedzieli to wygląda na to, że znowu ich udzielają. Trzeba być cierpliwym i spokojnie czekać lub mieć to w nosie i zmienić markę i/lub model 😉 U tego AD Rolexa w 5 miesięcy przeskoczysz teoretycznie o 60 miejsc, ale równie dobrze możesz utknąć na rok, przesuwając się o 20 miejsc. Tam się dzieją magiczne rzeczy... 😄

Edited by memento mori

Myślę, że to Kruk zrezygnował z udzielania rzetelnych informacji co do miejsca w kolejce. 😉 

To miejsce na  liście to jedna wielka ściema. Mój przyjaciel, który zapisał się na samym początku od lipca zeszłego roku niby jest pierwszy w kolejce do odbioru pepsi w Posnani. I usilnie go cały czas przekonują, że nie  dostali ani sztuki od tego czasu 

A przez telefon miła pani informuje, że co 2-3 tygodnie przychodzi kilka subów, jakiś batman, jakieś pepsi i dużo DJ :D

Fajnie, że powstał taki temat i można tu wylewać swoje żale. A i niejeden kolega pozwoli wytrzeć mokry nos w swoją koszulę ;)

4 godziny temu, Michal93 napisał(-a):

A przez telefon miła pani informuje, że co 2-3 tygodnie przychodzi kilka subów, jakiś batman, jakieś pepsi i dużo DJ :D

🤣

5 godzin temu, Phoenix1989 napisał(-a):

Z ciekawostek - w ciągu ostatnich 5 miesięcy moja pozycja na liście oczekujących na Pepsi przesunęła się z około 120 miejsca na około 60. Jestem ciekawy czy ludzie porezygnowali w związku z gorszą sytuacją ekonomiczną czy było tak dużo dostaw.

Z info z Kruka, to podobno wyrzucili wiele osób z listy ( centralne działania) a czy tak naprawdę jest ? Kto to wie :) 

Z tego co wiem, dzwonili do każdego kogo usuwali z „listy”.
Choć nadal twierdzę, że te „listy” nie mają stabilnej kolejności ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Czytam, porównuje, wyciagam wnioski- listy Kruka z d*py wzięte- że niektorym kolegom chce sie sie tak upokarzać  i wierzyć w rw głupoty dla przedszkolaków.... lista, prestiż, kolejka.... do sądu z krukiem 😁

16 minut temu, pawel007 napisał(-a):

Czytam, porównuje, wyciagam wnioski- listy Kruka z d*py wzięte- że niektorym kolegom chce sie sie tak upokarzać  i wierzyć w rw głupoty dla przedszkolaków.... lista, prestiż, kolejka.... do sądu z krukiem 😁

Myśle że większość ma tutaj bekę z list czy bajek sprzedawców. Ale też rozumiem tych którzy chcieliby sobie coś z listy kupić a mętna woda ich zwyczajnie drażni.

Natomiast nie ma co panikować tyko czekać aż zegarki znowu pojawią się w butikach.

Jest też oczywiste że większość chciałoby mieć w kolekcji coś od króla. Tak jest i było od wielu dekad. Nic w tym chyba złego🤩

Edited by Maserati

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

16 minut temu, pawel007 napisał(-a):

IMO lepszy samosąd. Nie nakłaniam, tylko wyrażam opinię. 😈

To może inaczej: dopóki pobierali zaliczki, w momencie wejścia nowych modeli zawsze było „przetasowanie” wśród osób, które w ogóle mogły „zapisać się” na dany model. Tym, którym „dziękowali” po prostu zwracali zaliczkę, ew. przepisywali ją na inny model.
Natomiast zasad ustawiania „w kolejności” tych, co dostąpili zaszczytu znalezienia się na „liście”, raczej żadnych ustalonych nie ma.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

2 godziny temu, Andrzej1 napisał(-a):

Z info z Kruka, to podobno wyrzucili wiele osób z listy ( centralne działania) a czy tak naprawdę jest ? Kto to wie :) 

Tak było. Dotyczyło to także osób z forum. Czasami można było zauważyć nawet korelację między fejkowymi ofertami kupna z mnożących się nowych  kont a późniejszymi decyzjami dystrybutora.

20 godzin temu, desmo napisał(-a):

Tak było. Dotyczyło to także osób z forum. Czasami można było zauważyć nawet korelację między fejkowymi ofertami kupna z mnożących się nowych  kont a późniejszymi decyzjami dystrybutora.

A nie masz wrażenia, że trochę więcej stalowych ostatnimi czasy pojawiło się wśród forumowców. Może się mylę ale mam takie subiektywne odczucie, że trochę mniej trafiło do drugiego obiegu a trochę więcej nowych nabytków pokazują koledzy.

W dniu 17.02.2021 o 14:58, Phoenix1989 napisał(-a):

nie ma żadnych miejsc ani kolejności, jest zbiór czekających, nie lista, bo lista ma jakąś kolejność, porządek.

Kolega ze mną poszedł się zapisać na GMT (daaawno temu), razem byliśmy w salonie, on zegarek dostał w Październiku, ja do tej pory nie.