Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

4 minuty temu, danieldanielos napisał(-a):

witajcie,

czy ktoś ma aktualną informacje ile trzeba czekać na suba two tone blue dial? zastanawiam sie czy nie zamienić go na swojego no date. 

czy cena jest na sztywno z metki czy na two tone dają jakieś rabaty bo wiem ze na stalowe bez szans nawet na zapisy co dopiero na % :)

1. Czas - do pół roku Ci ogarną.

2. Rabat - możesz próbować, na pmy można coś ugrać, więc może na tt też.

witajcie,
czy ktoś ma aktualną informacje ile trzeba czekać na suba two tone blue dial? zastanawiam sie czy nie zamienić go na swojego no date. 
czy cena jest na sztywno z metki czy na two tone dają jakieś rabaty bo wiem ze na stalowe bez szans nawet na zapisy co dopiero na %

Jak zamówisz , wątpię byś coś dostał. Jak by leżał w gablocie , była by szansa. Tak myśle , przynajmniej tak jest z mojego doświadczenia.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9 godzin temu, danieldanielos napisał(-a):

witajcie,

czy cena jest na sztywno z metki czy na two tone dają jakieś rabaty bo wiem ze na stalowe bez szans nawet na zapisy co dopiero na % :)

Z historią zakupową max 3 % na TT, na całego złotego 8%

A jak wygląda sytuacja z Sky Dwellerem. Chodzi mi o two tona lub całego w goldzie. Czy ktoś wie, orientuje się, interesował się czy też już są mało dostępne :), czy trzeba się zapisywać i jak długo czekać ? Czy przychodzą i kto pierwszy ten lepszy - ma ktoś jakąś wiedzę, będę wdzięczny, dzięki

Z moja nieduża historia dostałem taka propozycje: 

Cellini

Day-Date

Sea-Dweller (126603)

Yacht-Master II (116680, 116681)

Yacht-Master 40 (126621, 126655)

Yacht-Master 37 (268622, 268621)

Sky-Dweller (326935, 326235, 326938, 326238)

Submariner Date (126613LN, 126613LB, 126618LN, 126618LB, 126619LB)

Datejust (28,31 i stål, samt 36 og 41 i Rolesor (stål-gult gull/stål-everose) eller helgull alternativer) 
Co prawda nie jestem godzien modeli w stali ale każde z listy mogę mieć. Najciekawszy jest nowy Sub w białym złocie ale obecnie mam ważniejsze wydatki i to chyba jeszcze nie moj level. Oczekiwanie najdłużej na Suby od 6-12 miesięcy,  pozostałe do 4-6 miesięcy. Ktoś coś potrzebuje? :) 

19 minut temu, Majk2 napisał(-a):

Z moja nieduża historia dostałem taka propozycje: 

Cellini

Day-Date

Sea-Dweller (126603)

Yacht-Master II (116680, 116681)

Yacht-Master 40 (126621, 126655)

Yacht-Master 37 (268622, 268621)

Sky-Dweller (326935, 326235, 326938, 326238)

Submariner Date (126613LN, 126613LB, 126618LN, 126618LB, 126619LB)

Datejust (28,31 i stål, samt 36 og 41 i Rolesor (stål-gult gull/stål-everose) eller helgull alternativer) 
Co prawda nie jestem godzien modeli w stali ale każde z listy mogę mieć. Najciekawszy jest nowy Sub w białym złocie ale obecnie mam ważniejsze wydatki i to chyba jeszcze nie moj level. Oczekiwanie najdłużej na Suby od 6-12 miesięcy,  pozostałe do 4-6 miesięcy. Ktoś coś potrzebuje? :) 

Dzięki, Sky D. w pełnym  Au widzę a nie proponowali, nic nie mówili o Sky d. TT ?

Nic innego nie pytałem ale udali mi się zamówić zegarek, który chciałem a nie jest na liście wiec może i Sky D TT by się udało. 

Jakiś odzew ze strony Kruka u kolegów którzy zapisali się przez e-mail? 

Pozdrawiam :)

2 minuty temu, deviles napisał(-a):

Zgłosiłem się przez tel, zapisałem przez maila. Jest zegarek - jest OK.

Mówisz o tegorocznych premierach? 🙂

Hej. Wlasnie czy ktos mial oddzew po zgloszeniach telefonicznych??? Zglosilem sie w dniu premiery przez telefon i nic... zero. Czy to oznacza sie to juz;) i jesli dotychczas nikt sie nie odezwal to nici z listy???

Pozdrawiam

@cuora WYDAJE MI SIĘ że podczas rozmowy telefonicznej powiedzieli, że najpierw musimy podpisać w salonie, żeby mogli przetwarzać nasze dane (RODO). Pewnie po tym będą dzwonili.

A nie prościej wam będzie zadzwonić tam gdzie się zapisywaliście i zapytać?

Zależy od koloru. Z doświadczenia powiem, że nie jest źle - im szybciej się zapiszesz tym szybciej dostaniesz - zaliczek nie biorą więc na co czekać.

Cześć wszystkim. Mam pyatnie czy ktos ma moze jakies informacje jak długo moze wynosic czas oczekiwania na nowe oysterowe Batmany i Pepsi?

Dzieki

Cześć wszystkim. Mam pyatnie czy ktos ma moze jakies informacje jak długo moze wynosic czas oczekiwania na nowe oysterowe Batmany i Pepsi?

Dzieki

Zadał bym chyba pytanie , czy można się na nie zapisać
Chyba , że już jesteś zapisany , to raczej AD odpowie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 godzinę temu, cuora napisał(-a):

Dzieki

Nie masz możliwości zapisania się - listy są zamknięte

pozdrawiam

Może udało mu się zapisać w butiku przy premierze. A czas to podawali w salonie przecież : „nie wiadomo”. ;) Z doświadczeń na forum może być za miesiąc albo co bardziej prawdopodobne pare lat, albo nigdy. To drugi najbardziej poszukiwany model po Daytonie, a są przecież jeszcze ludzie co zapisali się na GMT na jubilee.

11 godzin temu, Michal93 napisał(-a):

Ja słyszałem 2-3 lata :)

Chyba  za tyle otworzą  dopiero listy 🤪

Kumpel zapisał się 3 lata temu na złotą Daytonę z zieloną tarczą ( oczywiście z zaliczką, obecnie lista na ten model zamknięta dla normalnego śmiertelnika  ). Miał  czekać  2 lata. Ostatnio usłyszał, że jest już blisko :)