Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Rekomendowane odpowiedzi

VC jak postępy w projektowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robi się.

Super, dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wracam po długiej nieobecności na forum i widzę taki projekt ???? - super inicjatywa, świetne już pomysły, kibicuję z całych sił, a ta wersja 16-18 jest dla mnie logiczna.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja mam takie przyziemne pytanie .Kiedy zapisy na zegarek , bo na "bazarku" jest oferta sprzedaży zegarka ,który nie daje mi spokoju. A budżet musi mi się dopiąć i jakoś przed żoną muszę schować :ph34r:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy termin majowy jest realny? Ułatwiłoby to znacznie poszukiwanie prezentu urodzinowego dla mnie w tym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest i już wiem, że biała wersja będzie moją pierwszą wratką. Natomiast moje uwagi pod ewentualne zmiany:

- wstawił bym Bar jako pomiar ciśnienia,

- przydałyby się 2 mini śróbki mocujące tarczę - fajnie podkreśliło by to inżynieryjny charakter zegarka,

- brakuje mi jakiegoś minimalnego pokazania godziny 5 - podejrzewam, że ciężko będzie określić godzinę z dokładnością do 15 minut między 4.30 a 5.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem przypadkiem na wątek, nie wiem jak mogłem go przeoczyć. Nie zgadzam się, że projekt uznany jako finalny jest niespójny techniczne, wersja z czerwoym polem pomiędzy 6-8 jest tak samo zasadna jak 16-18 gdzyż może wskazywać na zakres ciśnienia minimalnego poniżej którego instalacja (właściciel) nie powinna pracować. Biorąc pod uwagę codzienność, oba zakresy są krytyczne. Dobrze, że nie zdążyłem zrobić noworocznych zakupów, budżet na ten zakup zarezerwowany.

 

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mało wpisów ostatnio w tym temacie a szkoda bo projekt zacny. Ten majowy termin jest nadal aktualny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mało wpisów ostatnio w tym temacie a szkoda bo projekt zacny. Ten majowy termin jest nadal aktualny?

Co tu pisać, czekamy na pierwsze informacje z produkcji :)

Do terminu nie przywiązywałbym się za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z finansami krucho. Projekt jesli bedzie realizowany to w przyszłym roku.

Kiepska wiadomość :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał być prezent na urodziny :/ a przynajmniej na to się napaliłem

Edytowane przez Nocny duch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał być prezent na urodziny :/ a przynajmniej na to się napaliłem

Może będzie na kolejne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z finansami krucho. Projekt jesli bedzie realizowany to w przyszłym roku.

 

A nie myślałeś o jakimś crowdfundingu? To fajny projekt, może warto byłoby spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie kiepska wiadomość, mam nadzieję, że nie zostanie całkowicie porzucony, bo to fajny "branżowy" gadżet dla wielu profesji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o jakimś crowdfundingu? To fajny projekt, może warto byłoby spróbować.

Patrząc na projekty zegarkowe na Kickstarterze - monowskazówkowiec bez trudu powinien się przebić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na projekty zegarkowe na Kickstarterze - monowskazówkowiec bez trudu powinien się przebić

 

Pod warunkiem mega akcji PRowskiej na zagranicznych portalach i forach zegarkowych. A VC z zewętrznego marketingu nie słynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież spora grupa osób stąd ma konta na innych forach. To może wygenerować całkiem spore zasięgi. Do tego FB z setkami znajomych. LinkedIn tak samo. Ja bym to spróbował skalkulować. O jakim w ogóle budżecie mówimy? Bo pojęcia nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze QV rozważysz powrót do przedpłat na ten model skoro się przyblokowałes z płynnością.

Powiedz nam ile osób musiałoby się zdecydować, podaj dla siebie bardzo bezpieczny termin i zobaczymy czy w forum siła i czy uzbiera się szybko wymagana ilość.

Takie rozważania ale szkoda czekać rok na ten projekt.

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja biorę jasny, mogę weksel na to podpisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realia, codzienność, normalna rzecz, ale może jednak coś na "Zrzutka" uruchomić, sam przedpłaciłem na książkę, wiem, że wydrukują. Szkoda projekt odkładać, za rok może też się nie zrealizować.

Ps. wiem, młody stażem jestem na Forum, nie znam się, ale... na tyle stary, że już poważny i pieniądze wpłacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.