Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Eugeniusz Szwed

W tym roku nie będzie Baselworld

Recommended Posts

Raczej bez większego zaskoczenia,los olimpiady też niepewny,impreza w spodku odwołana praktycznie w dniu rozpoczęcia.

Edited by Hydro

No to ciekawe, jaki teraz będzie harmonogram prezentowania nowości w poszczególnych firmach.

Coz - szkoda - teraz trzeba bedzie sledzic strony producentow i ciekaw jestem z jakim rozrzutem czasowym beda prezentowac nowosci...

Coz - szkoda - teraz trzeba bedzie sledzic strony producentow i ciekaw jestem z jakim rozrzutem czasowym beda prezentowac nowosci...

Z pewnością wykorzystają sytuację do optymalizacji sprzedaży co niekoniecznie wyjdzie nam bokiem. W końcu modele mają już po okresie przygotowania.

Posted (edited)

Ale co Rolex i Tudor mają wspólnego z Haute Horlogerie, to naprawdę nie wiem :)

Edited by poiuyt

Niestety to koniec legendarnej zegarkowej imprezy. Szkoda, Zarząd Baselworld może być z siebie "zadowolony". Przypomina mi to trochę obecną sytuację w mojej Barcelonie, w której Bartomeu zachowuje się jak socjopata.  :unsure:

spacer.png- "Trying to be all things to everyone is a pretty good way to ensure that you won’t be something special to anyone".

Niestety to koniec legendarnej zegarkowej imprezy. Szkoda, Zarząd Baselworld może być z siebie "zadowolony". 

Czas pokaże, czy targi przetrwają. Tu jak w starym powiedzeniu - sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą. Podejrzewam, że zarząd podejmując decyzję o formie rozliczania zaliczek na Basel 2020, brał pod uwagę sytuację finansową grupy. Jak wyczytałem w sprawozdaniu grupy za 2018 (za 2019 nie jest jeszcze dostępne), łączna strata wyniosła 300 mln CHF. Może nie mieli wyjścia, a zwrot zaliczek mógł skutkować brakiem kasy na organizację targów w 2021.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.