Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Londek napisał(-a):

Doberek😊 

 

Trochę czasu minęło zanim w końcu podjąłem decyzję o zakupie, największą obawą był rozmiar zegarka i samej tarczy… wszystkie te długie przemyślenia stały się historią po otworzeniu pudełka!  

Sztos… Sztos… Sztos!

Co za świetny projekt, jestem naprawdę pod wrażeniem i bardzo pozytywnie zaskoczony. 
Pierwsza doba za mami z wynikiem 0spd 🔥

We wciąż zmieniającej się zegarkowej kolekcji przewinęło się koło trzystu zegarków, ale takiego paskowego KOTA to jeszcze nie miałem. 

Ta tarcza, te wskazówki 😍 oj będzie jednym z nadgarstkowych faworytów.  
 

Z góry przepraszam za zdjęciowy spam, ale nie mogłem powstrzymać się od pokazania tego potwora w kilku paskowych wydaniach. 
 

F831F34E-95DD-4FDC-894B-9343FA5787EC.jpeg

F0399BC4-9094-4AB3-B04E-CA802729C2B8.jpeg

75367184-C80F-4285-81E5-6EBB1FB687DE.jpeg

Gratuluję zakupu. 

Fajne to maleństwo. Niech się nosi. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości, ile jest tu posiadaczy Seriki GMT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT chyba jeszcze się tu nikt nie chwalił. Sam zastanawiam się nad nim, ale chyba jednak zdecyduje się na 5303-3 (niebieska) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Edge_88 napisał(-a):

GMT chyba jeszcze się tu nikt nie chwalił. Sam zastanawiam się nad nim, ale chyba jednak zdecyduje się na 5303-3 (niebieska) 

 

 

Ja mam i noszę go 3/4 czasu w pracy plus każdy weekend

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Krzysiek_W napisał(-a):

 

Ja mam i noszę go 3/4 czasu w pracy plus każdy weekend

 

Gratulacje, koniecznie pochwal się jakimiś zdjęciami, to zawsze lepiej oddaje charakter zegarka niż wymuskane zdjęcia katalogowe 

 

ja dzisiaj też z Seriką na łapie 

 

IMG_3798.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.03.2023 o 19:52, Krzysiek_W napisał(-a):

Szukałem pretekstu do przypomnienia sobie doskonałego smaku dictadora, więc założyłem Serikę aby wypić toast za ten zegarek 😆

IMG_20230301_194337_995.jpg

 

W dniu 30.01.2023 o 08:37, Krzysiek_W napisał(-a):

IMG_20230130_083312_691.jpg

 

Fotki już były 🙂 czekam na dostawę różowego paska do niego jeszcze 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Letni zestaw 

IMG_20230725_074748_695.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4512 w obecnej formie właśnie wyszedł z produkcji. Następca ma automat i COSC, cieńszą koperta (bardzo widoczne - lepsze proporcje), w sprzedaży za około miesiąc w cenie ciut poniżej 1.000€. Tarcza California zostaje (ale wszystkie nadruki w lumie) plus dwie nowe tarcze, fajnie nawiązujące do serii 5303 i GMT. 
 

Widziałem i nowe tarcze i poskładany prototyp, z oczywistych względów zdjeć nie było - powiem tylko, że jest dobrze :)
 

Stay tuned :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serica 6190. Automat (chronometr) Soprod M100. Delikatnie przemodelowana koperta i bransoleta. Premiera dziś ok 10.

--- Edit: cena 990 EUR + 10 EUR wysyłka.

Już są na stronie. Wersja Denali ciekawa, taki mix Explorera z Railmasterem 😉

 

Screenshot_20231010_001804_Chrome.jpg

Edytowane przez TomASH
Nowe detale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy on urósł rozmiarowo?

Edytowane przez agremi
Ort. 😊

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, agremi napisał(-a):

Czy on urusł rozmiarowo?

Nie, jest teraz nawet 1mm cieńszy :) Dalej ma 37,7mm średnicy i 46,5mm L2L

Dla mnie przejście na automat i 40% wyższa cena powodują, że stracił na atrakcyjności ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy mogę prosić użytkowników o opinie na temat modelu 5303?- chodzi o znane problemy z mechanizmem, po prześledzeniu wątku, widzę, że dotknął on m.in Hersha i zegarek finalnie został zwrócony. Mnie również model 5303 bardzo się spodobał, kolejna seria ma być dostępną w grudniu b.r, natomiast przy takich problemach zastanawiam się, czy nie lepiej zdecydować się na markę o bardziej ugruntowanej jakości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwosc rzucenia okiem na najnowsze wcielenie modelu www - teraz 6190:

 

 

Ja jestem zakochany bez pamieci, mialem juz nie kupowac zegarkow i co?

W przyszlym roku wiem, co chce na urodziny - Denali albo California :)

 

 

 

17 godzin temu, nav napisał(-a):

Panowie, czy mogę prosić użytkowników o opinie na temat modelu 5303?- chodzi o znane problemy z mechanizmem, po prześledzeniu wątku, widzę, że dotknął on m.in Hersha i zegarek finalnie został zwrócony. Mnie również model 5303 bardzo się spodobał, kolejna seria ma być dostępną w grudniu b.r, natomiast przy takich problemach zastanawiam się, czy nie lepiej zdecydować się na markę o bardziej ugruntowanej jakości...

 

Problemy miewala (choc byly na biezaco rozwiazywane przez producenta) 5303 na mechanizmie Soprod Newton.

Najnowsze wcielenie modelu 5303 ma mechanizm Soprod M100 - cienszy od Newtona zeby sie klatka antymagnetyczna zmiescila.

 

https://reference.grail-watch.com/?s=soprod+m100

 

6L35-SJE073P4_1024x1024.jpg

 

image-70.png

 

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Mozliwosc rzucenia okiem na najnowsze wcielenie modelu www - teraz 6190:

 

 

Problemy miewala (choc byly na biezaco rozwiazywane przez producenta) 5303 na mechanizmie Soprod Newton.

Najnowsze wcielenie modelu 5303 ma mechanizm Soprod M100 - cienszy od Newtona zeby sie klatka antymagnetyczna zmiescila.

 

https://reference.grail-watch.com/?s=soprod+m100

 

 

Przejrzałem wątek dotyczący modelu 5303 na WUS, poza problemami z mechanizmem były jeszcze niedoróbki związane z lumą, ogólnie, pomimo że model bardzo mi się podoba, na razie ostudziło to moje chęci zakupowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, nav napisał(-a):

Przejrzałem wątek dotyczący modelu 5303 na WUS, poza problemami z mechanizmem były jeszcze niedoróbki związane z lumą, ogólnie, pomimo że model bardzo mi się podoba, na razie ostudziło to moje chęci zakupowe.

 

Cokolwiek bylo nie tak - obsluga klienta reagowala bez pudla. Niedawno bylem w showroomie Serica w Paryzu, wszystko co mialem w rekach bylo fenomenalnie wykonane. Ja polecam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.11.2023 o 21:03, Sierżant Julian napisał(-a):

Idąc w tym kierunku w końcu jednak zrobią 6190 z białą tarczą i będę miał dilemmę.

Dołączam się do stada w takim razie. Co patrzę sobię na Denali, to puszcza do mnie oko. Ale jakby wyszła biała czy srebrna wersja, to nie wiem, chyba trzeba byłoby rozważyć zakupy hurtowe :)

 

Czekam jeszcze na więcej live pics'ów i recenzji filmowych, żeby się na niego napatrzeć, ale wciąż posucha. Może wyjdzie więcej, jak w końcu dostarczą pierwsze sztuki do "zwykłych" ludzi w styczniu.

 

Pierwsi szczęśliwcy proszeni o dzielenie się zdjęciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.