Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eddi87

Obywatel Automat

Rekomendowane odpowiedzi

Podziękował.

Miałem okazję przymiarkę zrobić ostatnio, niestety tylko wersję brązową, która najmniej mi się podoba. Niemniej zegarek jak za takie pieniądze wart grzechu.

spacer.png

Tutaj wersję chyba w tej samej kopercie.

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja niebieska jest jeszcze dostępna. Tarcza jest stonowana w ładnym odcieniu i nie ma tu miejsca na wizualną taniochę. Do tego pełny, prosty dekiel, no rewelacja po prostu. Nie rozumiem mody eksponowania surowych bądź słabo zdobionych mechanizmów. Czarny, połyskliwy pasek wygląda tak sobie, zamiast niego  powinien być jakiś w odcieniu granatu. Ale na razie nie zmieniam. Brak stop sekundy też jestem w stanie przeboleć ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na rozruszanie tematu.

Nie wierzę, że tak mało jest automatów od Obywatela.

Na zdjęciu mój Citek NB-1050 na pasku.

Generalnie bardzo fajny zegarek i bardzo wygodny.

Pewnie przez pewien czas będzie mi często towarzyszył.

 

1701092382292.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen Automatic Classic NH8391-51EE.

 

Przecudowny zegarek 😍. Hołd dla Citizen C7 z lat 60-tych. Jakosć wykonania genialna. Szyk i elegancja oraz uniwersalny wymiar 40,8 mm. Dokupię jeszcze z zieloną tarczą.

IMG_20231217_092740324_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2023 o 09:35, Perkoz1959 napisał(-a):

Citizen Automatic Classic NH8391-51EE.

 

Przecudowny zegarek 😍. Hołd dla Citizen C7 z lat 60-tych. Jakosć wykonania genialna. Szyk i elegancja oraz uniwersalny wymiar 40,8 mm. Dokupię jeszcze z zieloną tarczą.

IMG_20231217_092740324_HDR.jpg

Bardzo fajny zegarek. Za mną chodzi też ten model z zieloną tarczą a bez zastanowienia kupiłbym NB1050 z zieloną tarczą, jeśli kiedykolwiek Citizen wypuści takie cudeńko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, mario_113 napisał(-a):

Bardzo fajny zegarek. Za mną chodzi też ten model z zieloną tarczą a bez zastanowienia kupiłbym NB1050 z zieloną tarczą, jeśli kiedykolwiek Citizen wypuści takie cudeńko.

😁 Jeszcze mam plan na czerwoną tarczę ( dolne zdjęcie ) ale muszę pokombinować z rynku azjatyckiego bo Citizen tylko tam go puscił na rynek.

Swoją drogą to przepiękne zegarki, rewelacyjnie wykonane i niesamowicie punktualne ( jeden i drugi łapią max + 5 sek/doba 👍).

IMG_20231221_110511486_HDR.jpg

th-11134207-7qukz-lizr5tqvytg15e.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wyglądają. Masz więcej zdjęć zielonego? Jedyny minus jak dla mnie to mineralne szkiełko. Ale w sumie za te pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taki automat wpadł na dobry początek roku 🙂 Na żywo jest przepiękny!

 

 

20240112_172755.jpg

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 21.12.2023 o 11:26, Perkoz1959 napisał(-a):

😁 Jeszcze mam plan na czerwoną tarczę ( dolne zdjęcie ) ale muszę pokombinować z rynku azjatyckiego bo Citizen tylko tam go puscił na rynek.

Swoją drogą to przepiękne zegarki, rewelacyjnie wykonane i niesamowicie punktualne ( jeden i drugi łapią max + 5 sek/doba 👍).

IMG_20231221_110511486_HDR.jpg

th-11134207-7qukz-lizr5tqvytg15e.jpeg

Pełna zgoda. Jestem zaskoczona punktualnością.(a czasem leży sobie odłożony)

Jakość i przyjemność z używania też zaskoczyła mnie niesamowicie. (A trochę tych czasomierzy mam...) Zmiana paska wiele daje.

IMG_20240130_141945096.jpg

Edytowane przez lejdipik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.