Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bos_kg

Czy mężczyzna może nosić małe zegarki..

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, evilym napisał(-a):

A teraz poproszę przykłady z tego tysiąclecia 😛

 

Proszę bardzo. Piaget Polo 7131 o szerokości zaledwie 25mm na nadgarstku włosko-amerykańskiego gangstera Joeya Merlino czyli szefa rodziny mafijnej Filadelfii :)

 

Prosecutors: Mob boss Joey Merlino orchestrated insurance fraud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szerokość 25mm to nic małego;) 

Jakby to była średnica 25 to co innego. 

 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Ale szerokość 25mm to nic małego;) 

Jakby to była średnica 25 to co innego. 

 

Też tak uważam, ale większość w tym wątku na pewno twierdzi inaczej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wielkości tarczy i proporcji. 

 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominany casio ma 23 mm czyli mniejszy jest niż 25mm a to chyba różnica  jest..

Edytowane przez bos_kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bos_kg napisał(-a):

jakiej wielkości jest twój  Genéve..

Trafiła się okazja żeby wyciągnąć suwmiarkę i dokonać pomiarów ⏱

Wyszło 35 mm :unsure:

50BAC161-8843-4A4C-9C5C-BD194BD888ED.jpeg

1 godzinę temu, Masu napisał(-a):

 

Proszę bardzo. Piaget Polo 7131 o szerokości zaledwie 25mm na nadgarstku włosko-amerykańskiego gangstera Joeya Merlino czyli szefa rodziny mafijnej Filadelfii :)

 

Prosecutors: Mob boss Joey Merlino orchestrated insurance fraud

Teraz panowie noszą jeszcze węższe tzw. opaski, aczkolwiek nie wiem czy takowe zasługują na miano zegarka. :huh:

BTW elegancki ten gangster, żadnych karków, złotych łańcuchów, roleksow i dziar :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Trafiła się okazja żeby wyciągnąć suwmiarkę i dokonać pomiarów ⏱

Wyszło 35 mm :unsure:

50BAC161-8843-4A4C-9C5C-BD194BD888ED.jpeg

 

To moim zdaniem standardowa to jest wielkość zegarka te 35mm, poniżej filmik pokazuje jaki on malutki..

 

Edytowane przez bos_kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często i bynajmniej nie do garnituru noszę garniturowego RW o szerokości 26 mm ale mam małą łapę. Z tym, że lubię go nosić. Jeśli temat rozrósł się do 3 stron i wchodzimy w pokazywanie filmów to moim zdaniem sam - wewnętrznie czujesz problem z tym rozmiarem zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje

20 minut temu, sparta31 napisał(-a):

Ja często i bynajmniej nie do garnituru noszę garniturowego RW o szerokości 26 mm ale mam małą łapę. Z tym, że lubię go nosić. Jeśli temat rozrósł się do 3 stron i wchodzimy w pokazywanie filmów to moim zdaniem sam - wewnętrznie czujesz problem z tym rozmiarem zegarka.

 

Nie że czuje taki dylemat problem a, temat powstał bo są tematy męski zegarek dla kobiet i chciałem poznać was a opinie jak z małymi zegarkami dla mężczyzn. Sam mam poljot quartz w kopercie srebrnej z miałeś tarczą na pasku pasuje on do garnituru itp a zdarza się że go nałożę do codziennego stroju, temat się rozruszał bo fajnie poznać wasze opinie kilku z was poleciło fajne marki modele zegarków i inne cenne informacje  a ktoś kto tu trafi pozna wiele punktów cennych jesczę mam mały dylemat bo paski przy częstym noszeniu są krótkotrwale. Jak mnie oczaruje to napewno wpadnie jak 14mm trafię i nie zwężany ku zapięciu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja noszę TYLKO małe zegarki, max. 40 mm średnicy. Do tego 35 mm (Conquest Heritage od Longiesa), 36 mm (Tudor BB36), 37,3 mm (Rado Captain Cook) i 38,5 mm (Sinn 556). I ...bardzo mi z tym dobrze 😉

IMG_20211013_111216-01.jpeg

IMG_20210925_083227-02.jpeg

IMG_20210916_074532-01.jpeg

IMG_20210912_135129-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]zegarkowo_rowerowo [/mention] fajne, wszystkie cztery mógłbym nosić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafi napisał(-a):

[mention]zegarkowo_rowerowo [/mention] fajne, wszystkie cztery mógłbym nosić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dzięki 👊 Dziś, nie licząc Balla (ten ma 40 mm średnicy, choć przy okazji przyjazny L2L), w zasadzie wyczerpują całą moją kolekcję zegarków mechanicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Ja noszę TYLKO małe zegarki, max. 40 mm średnicy. Do tego 35 mm (Conquest Heritage od Longiesa), 36 mm (Tudor BB36), 37,3 mm (Rado Captain Cook) i 38,5 mm (Sinn 556). I ...bardzo mi z tym dobrze 😉

IMG_20211013_111216-01.jpeg

IMG_20210925_083227-02.jpeg

IMG_20210916_074532-01.jpeg

IMG_20210912_135129-01.jpeg

 

To nie małe zegarki po niżej 30mm to małe ale ale kto co lubi ja bym tak dużego nie ubrał..

Edytowane przez bos_kg
Poprawa błędu wpisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bos_kg napisał(-a):

 

To nie małe zegarki po niżej 30mm to małe ale ale kto co lubi ja bym tak dużego nie ubrała..

 

A ja myślałem, że to temat o mężczyznach i noszeniu przez nich małych zegarków 😉 I w tym kontekście nadal uważam, że jak na męskie standardy (zegarkowe oczywiście), to te moje jednak są małe 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

A ja myślałem, że to temat o mężczyznach i noszeniu przez nich małych zegarków 😉 I w tym kontekście nadal uważam, że jak na męskie standardy (zegarkowe oczywiście), to te moje jednak są małe 😁

 

Może masz racje małe może dla ciebie dl dla mnie to za dusze są ale kto co lubi wspomniany mój to sporo mniejszy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Twój to kostka, a tu się patrzy inaczej. Koledzy to już kilkukrotnie wyjaśnili.
Kostka (prostokąt) o szerokości 23-25 mm to w dużym uproszczeniu odpowiednik okrągłej tarczy o średnicy w okolicy 33-35mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, rafi napisał(-a):

Bo Twój to kostka, a tu się patrzy inaczej. Koledzy to już kilkukrotnie wyjaśnili.
Kostka (prostokąt) o szerokości 23-25 mm to w dużym uproszczeniu odpowiednik okrągłej tarczy o średnicy w okolicy 33-35mm.

 

Wiem może źle mnie zrozumiałe ja nawiązałem do tych 4 co podał zegarkowo_rowerowo  i stąd taka ma odpowiedz możne źle tu opisana jak coś zle zrozumiałem to sorry..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bos_kg napisał(-a):

 

To nie małe zegarki po niżej 30mm to małe ale ale kto co lubi ja bym tak dużego nie ubrała..

Jesteś kobietą?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bos_kg napisał(-a):

 

Nie no tak to nie jest, a mnie przed założeniem tego posta takie artykuły zainspirowały mnie i stąd tak pytam a wcześniej dostałem wspomniany casio. To wspomniany artykuł .. https://fabrykazegarkow.pl/blog/meski-zegarek-dla-kobiety

Ok. :) Bo pisałeś chwilę wcześniej tak: To nie małe zegarki po niżej 30mm to małe ale ale kto co lubi ja bym tak dużego nie ubrała..


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Ok. :) Bo pisałeś chwilę wcześniej tak: To nie małe zegarki po niżej 30mm to małe ale ale kto co lubi ja bym tak dużego nie ubrała..

 

Moja pomyłka przyznaje się bez bicia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie graniczny dolny rozmiar okrągłej koperty wynosi 34 mm. Nieco inaczej oceniam kanciaki - obliczam przekątną i jeśli ma około 35 mm to jest ok. Najważniejszy jest jednak dla mnie rozmiar paska, nie schodzę poniżej 18 mm. Więc jeśli między uszami jest 18, to jest to dla mnie zegarek męski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.10.2021 o 06:29, rknas napisał(-a):

Dla mnie graniczny dolny rozmiar okrągłej koperty wynosi 34 mm. Nieco inaczej oceniam kanciaki - obliczam przekątną i jeśli ma około 35 mm to jest ok. Najważniejszy jest jednak dla mnie rozmiar paska, nie schodzę poniżej 18 mm. Więc jeśli między uszami jest 18, to jest to dla mnie zegarek męski.

 

Rozumiem ale nie wiedza osoby która go mi kupiła taki a wiem bo mam na bransolecie poljot srebrny  18mm na bransolecie fajnie jak bym złoty trafił co jakiś czas aukcje przeglądam puki co mam ten z tego wątku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszenie przez mężczyznę małego zegarka to jeszcze nie jest noszenie spódnicy. Nie przesadzajmy.  Nikt normalny nie będzie powątpiewał w naszą męskość tylko dlatego, że mamy na nadgarstku zegarek o średnicy 35 mm. Pojawia się coraz więcej zegarków unisex i bardzo fajnie. Świetnym przykładem jest tu Cartier Tank Must z tego roku, który z przyjemnością bym widział jako wspólny zegarek dla mnie i dla mojej żony. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mylof napisał(-a):

Noszenie przez mężczyznę małego zegarka to jeszcze nie jest noszenie spódnicy. Nie przesadzajmy.  Nikt normalny nie będzie powątpiewał w naszą męskość tylko dlatego, że mamy na nadgarstku zegarek o średnicy 35 mm. Pojawia się coraz więcej zegarków unisex i bardzo fajnie. Świetnym przykładem jest tu Cartier Tank Must z tego roku, który z przyjemnością bym widział jako wspólny zegarek dla mnie i dla mojej żony. 

 

Racja ładny zegarek ale według sieci on jest damski w dodatku cena zabija nigdy nie będzie mnie stać a i tez świetny jest Cartier Tank Solo / Large Quartz W5200004 ale cena powala puki co muszę obejść się smakiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.