Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę uprzejmie o dopisanie na dwa opłacone biurkowe. 🙂


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo proszę przysyłajcie adresy do wysyłki ! - im. nazwisko, adres i nick klubowy. Nie będzie wtedy żadnych problemów z wysyłką. Przy wpłatach proszę wpisujcie tytułem - na rzecz klubu kalendarz. 

 

 

Stan na   01 -12 - 2022r. 

 

Biurkowe - 35     Ścienne - 21

 

"+"   oznacza zrealizowany przelew :)

 

1. @AK&AK - biurkowy - 1szt.                                                              +

2. Zaman - biurkowy - 1szt                                                                   +

3. Hecke - biurkowy - 2 szt.,                           ścienny - 2 szt.           +

4. zasadas -                                                      ścienny = 1 szt.           +

5. Remy - biurkowy - 1szt                               ścienny - 1 szt.

6. watchtaker - biurkowy - 1 szt.,                   ścienny - 1 szt.          +

7. Bart123 - biurkowy 2 szt.                                                                  +

8. Marrone - biurkowy - 2 szt                                                               +

9. Misiu7 - biurkowy 4 szt.                                                                    +

10. andrzejp1242 -                                          ścienny = 1 szt.           +

11. stalowy -                                                     ścienny - 1 szt.           +

12. dodge66 - biurkowy - 1 szt.,                   ścienny - 1 szt.

13. plu -                                                           ścienny - 1 szt.             +

14. Wahnik - biurkowy - 1 szt                                                               +

15. Eugeniusz Szwed - biurkowe - 2 szt.,    ścienny - 1szt.             +

16. consul -                                                     ścienny - 1 szt.             +

17. Lamela -                                                    ścienny - 1 szt.                                                            +

18. pływak_wodnik - biurkowy - 1 szt.,       ścienny - 1 szt.              +
19. Lukebor - biurkowy - 1 szt.                                                              +

20. disaster3 - biurkowy - 1 szt.,                 ścienny - 1 szt.              +

21. Masu - biurkowy - 1 szt,                              ścienny - 1 szt.                 +

22. aryb -                                                              ścienny - 1 szt.

23. Cobretti - biurkowy -2 szt.

24. tommly - biurkowy - 1 szt.                                                               +

25. seb - biurkowy - 2 szt.                                                                      +

26. mmaniek - biurkowy - 1 szt.,                 ścienny - 1 szt.              +

27. kot- biurkowy - 1 szt.,                            ścienny - 1 szt.

28. agremi - biurkowy - 2 szt.

29. Okrutus - biurkowy - 1 szt.,                   ścienny - 1 szt.

30. matiatv - biurkowy - 1 szt.,                    ścienny - 1 szt.

31. Randy Pan the Goatboy - biurkowy - 1 szt.

32. RegnarPL - biurkowy -1 szt.                  ścienny = 1 szt.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarze są już w drodze z drukarni do Przemka ! Czyli już niebawem zacznie się ich rozsyłanie do Was. Jeśli ktoś jeszcze nie zamówił kalendarza i czeka ... 😜 To niech przestanie czekać i zrobi sobie albo też swoim znajomym miły prezent !

Proszę zamawiajcie dopóki jeszcze są !:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ścienny bym domówił, więc podsumowując:

Remy - biurkowy - 1szt ścienny 1 szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Remy"

Już jest naniesiona korekta Twojego zamówienia.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Proszę Was o podawanie adresów do wysyłki  i przelewy na rach. klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kalendarze są już  wydrukowane !

Przemek odebrał przesyłkę z kalendarzami i zacznie je sukcesywnie  wysyłać do Was. Jeśli ktoś jeszcze jest chętny, proszę o dopisywanie się do listy, zrobienie przelewu i podanie adresu do wysyłki.

 

 

IMG_0567.thumb.jpeg.bb0a15c0430ea7e3b81b2c8446a9ecd2.jpeg

 

 

IMG_0568.thumb.jpeg.f4087755c7840c084eeed0642a216ed1.jpeg

 

 

 

Bardzo proszę przysyłajcie adresy do wysyłki ! - im. nazwisko, adres i nick klubowy. Nie będzie wtedy żadnych problemów z wysyłką. Przy wpłatach proszę wpisujcie tytułem - na rzecz klubu kalendarz. 

 

Stan na   06 -12 - 2022r. 

 

Biurkowe - 39     Ścienne - 23

 

"+"   oznacza zrealizowany przelew        "a" oznacza dostarczony adres do wysyłki 

 

1. @AK&AK - biurkowy - 1szt.                                                              +

2. Zaman - biurkowy - 1szt                                                                   +

3. Hecke - biurkowy - 2 szt.,                           ścienny - 2 szt.           +          a

4. zasadas -                                                      ścienny = 1 szt.           +

5. Remy - biurkowy - 1szt                               ścienny - 1 szt.            +

6. watchtaker - biurkowy - 1 szt.,                   ścienny - 1 szt.          +

7. Bart123 - biurkowy 2 szt.                                                                  +         a

8. Marrone - biurkowy - 2 szt                                                               +          a

9. Misiu7 - biurkowy - 4 szt.                                                                    +

10. andrzejp1242 -                                          ścienny = 1 szt.           +        a

11. stalowy -                                                     ścienny - 1 szt.           +

12. dodge66 - biurkowy - 1 szt.,                   ścienny - 1 szt.

13. plu -                                                           ścienny - 1 szt.             +

14. Wahnik - biurkowy - 1 szt                                                               +

15. Eugeniusz Szwed - biurkowe - 4 szt.,    ścienny - 1szt.             +         a

16. consul -                                                     ścienny - 1 szt.             +         a

17. Lamela -                                                    ścienny - 1 szt.             +          a

18. pływak_wodnik - biurkowy - 1 szt.,       ścienny - 1 szt.              +         a
19. Lukebor - biurkowy - 1 szt.                                                              +        a

20. disaster3 - biurkowy - 1 szt.,                 ścienny - 1 szt.              +         a

21. Masu - biurkowy - 1 szt,                              ścienny - 1 szt.                 +          a

22. aryb -                                                              ścienny - 1 szt.

23. Cobretti - biurkowy -2 szt.                                                                         a

24. tommly - biurkowy - 1 szt.                                                              +         a

25. seb - biurkowy - 2 szt.                                                                      +         a

26. mmaniek - biurkowy - 1 szt.,                 ścienny - 1 szt.              +        a

27. kot- biurkowy - 1 szt.,                            ścienny - 1 szt.                         a

28. agremi - biurkowy - 2 szt.                                                               +          a

29. Okrutus - biurkowy - 1 szt.,                   ścienny - 1 szt.              +        a

30. matiatv - biurkowy - 1 szt.,                    ścienny - 1 szt.                       a

31. Randy Pan the Goatboy - biurkowy - 1 szt.                                           a

32. RegnarPL - biurkowy -1 szt.                  ścienny - 1 szt.                       a

33. lysolek007 - biurkowy - 1 szt.,              ścienny - 1 szt.                       a

34. scoob - biurkowy - 1 szt.                                                                +        a

35. alleck                                                        ścienny -1 szt.                          a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lysolek007 

1 biurkowy 1 ścienny, przelew wykonany 

 

 

 

===================================================

 

zostałeś dopisany do listy :)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !

Wysyłka kalendarzy rusza dopiero po tym gdy dostajemy adres i gdy jest zrealizowany przelew. Pierwszy pakiet kalendarzy  jest już w drodze do Was. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Wysłałem adres 4 listopada w mailu na adres zarządu, a mimo to przy moim nicku na liście nie ma "a"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zaman napisał(-a):

Hej,

 

Wysłałem adres 4 listopada w mailu na adres zarządu, a mimo to przy moim nicku na liście nie ma "a"....

Przesyłki dla kolegów:

Zaman

Zasadas

Wahnik

są już gotowe do wysyłki. Czekam tylko za namiarami :) 

 

Jedna ważna sprawa. Kilka czynników złożyło się na to, że w tym roku wysyłkę Pocztą Polską mam utrudnioną, bo po pierwsze, wysyłam będąc w delegacji, a tutaj wszędzie daleko. Pracuje do 17:00, a poczta do 16:00. Jola, znajoma pracująca na poczcie, która ogarniała mi przez ostatnie lata większość wysyłek, rezyduje teraz w lokalu zastępczym, bardzo małym, bo jakieś 3x3 metry minus biurko i meble, więc wychodzi bardzo mało miejsca. Nie chcę jej zarzucać kartonami z kalendarzami, bo byłoby to nie humanitarne :) 

 

Mam małą prośbę. Przysyłajcie numery paczkomatów, bo paczkomatem jest mi łatwiej wysłać.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TML02M

Może być tam wyslane

Mateusz Wójcik 

697 485 032 

Edytowane przez matiatv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na liście nie mam ,,a". Adres do wysyłki wysłałem mailem 8.11.2022. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie wysłałem dane do wysyłki w czwartek (1.12.22)


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane adresowe do wysyłki wysłałem 06 listopada. Proszę o aktualizację listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, matiatv napisał(-a):

TML02M

Może być tam wyslane

Do matiatv poszła dziś przesyłka z kalendarzami i do kolegi kot również. To pamiętam.

 

Ogólnie poszło dziś 3 przesyłki  paczkomatem 

oraz 8 przesyłek Envelo.

 

Wczoraj poszło 8 paczkomatem. Powinniście dostać powiadomienie.

 

Jeśli komuś bardzo zależy na tym czy przesyłka do Niego wyszła to proszę pisać na priw. W miarę możliwości będę sprawdzał i dam znać.

 

Proszę o trochę wyrozumiałości. My ten projekt organizujemy po godzinach. Każdy z nas spędza w pracy dużą część dnia. Ja nie mogę drukować etykiet po 22:00 i przed 6:00, bo nie jestem u siebie tylko w wynajętym przez firmę, w której pracuję, mieszkaniu. Drukarka, jak każdy wie, jest hałaśliwa 😊 Myślę, że dzień czy nawet dwa opóźnienia nie robi różnicy.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę - 1 sztuka, ścienny. Przelew zrobiony, dane do wysyłki w mailu (preferowany nr paczkomatu podałem w mailu).

Dziękuję

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością wszyscy którzy dokonali wpłaty i przysłali adres do wysyłki  otrzymają swoje zamówione kalendarze :)

 

Bardzo proszę o wpisywanie w przelewie również swój klubowy nick !  inaczej to się wszystko zaczyna niestety rozjeżdżać, a musi się zgadzać nick z listy forumowej z nazwiskiem z wpłaty bankowej i jeszcze adresem do wysyłki. Wszystko to jest w trzech miejscach: lista na  forum, adres w poczcie email i wpłata na rachunku bankowym. Czyli są momenty bólu głowy 😱

 

Np. jeśli ktoś z Was wpisuje  jako adres do doręczenia przesyłki tylko nr paczkomatu bez nr. tel. i adresu email, to niestety inpost nie pozwala na wypełnienie  etykiety nadania przesyłki.  Przemek zaczyna ustalać pozostałe dane, a czas leci ... 😜

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz proszę, przysyłajcie numer paczkomatu i meila lub numer telefonu. Tak jest mi łatwiej wysyłać.

 

Ktoś z Was przysłał wczoraj adres pocztowy. Ja mogę wysyłać pocztą tylko w poniedziałki, bo tylko w poniedziałki poczta czynna do 20:00. Do miasta mam 15 km i nie mam się tam czym dostać.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klubowicze, którzy są zakreśleni, kalendarze już do nich idą. Jest kilka osób, którzy przysłali adres czy numer paczkomatu, a nie można ich zidentyfikować, bo nie ma ich nicków. Mamy RODO, więc nie mogę tutaj podawać nazwisk. Wysłałem wiadomości prywatne do tych osób. Sprawdźcie proszę skrzynki. Potwierdzajcie swoją tożsamość :) Teraz znikam z forum, bo jestem mega zmęczony.

 

1. @AK&AK - biurkowy - 1szt.                                                              +

2. Zaman - biurkowy - 1szt                                                                   +

3. Hecke - biurkowy - 2 szt.,                           ścienny - 2 szt.           +          a

4. zasadas -                                                      ścienny = 1 szt.           +

5. Remy - biurkowy - 1szt                               ścienny - 1 szt.            +

6. watchtaker - biurkowy - 1 szt.,                   ścienny - 1 szt.          +

7. Bart123 - biurkowy 2 szt.                                                                  +         a

8. Marrone - biurkowy - 2 szt                                                               +          a

9. Misiu7 - biurkowy - 4 szt.                                                                    +

10. andrzejp1242 -                                          ścienny = 1 szt.           +        a

11. stalowy -                                                     ścienny - 1 szt.           +

12. dodge66 - biurkowy - 1 szt.,                   ścienny - 1 szt.

13. plu -                                                           ścienny - 1 szt.             +

14. Wahnik - biurkowy - 1 szt                                                               +

15. Eugeniusz Szwed - biurkowe - 4 szt.,    ścienny - 1szt.             +         a

16. consul -                                                     ścienny - 1 szt.             +         a

17. Lamela -                                                    ścienny - 1 szt.             +          a

18. pływak_wodnik - biurkowy - 1 szt.,       ścienny - 1 szt.              +         a
19. Lukebor - biurkowy - 1 szt.                                                              +        a

20. disaster3 - biurkowy - 1 szt.,                 ścienny - 1 szt.              +         a

21. Masu - biurkowy - 1 szt,                              ścienny - 1 szt.                 +          a

22. aryb -                                                              ścienny - 1 szt.

23. Cobretti - biurkowy -2 szt.                                                                         a

24. tommly - biurkowy - 1 szt.                                                              +         a

25. seb - biurkowy - 2 szt.                                                                      +         a

26. mmaniek - biurkowy - 1 szt.,                 ścienny - 1 szt.              +        a

27. kot- biurkowy - 1 szt.,                            ścienny - 1 szt.                         a

28. agremi - biurkowy - 2 szt.                                                               +          a

29. Okrutus - biurkowy - 1 szt.,                   ścienny - 1 szt.              +        a

30. matiatv - biurkowy - 1 szt.,                    ścienny - 1 szt.                       a

31. Randy Pan the Goatboy - biurkowy - 1 szt.                                           a

32. RegnarPL - biurkowy -1 szt.                  ścienny - 1 szt.                       a

33. lysolek007 - biurkowy - 1 szt.,              ścienny - 1 szt.                       a

34. scoob - biurkowy - 1 szt.                                                                +        a

35. alleck                                                        ścienny -1 szt.                          a

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo proszę przysyłajcie adresy do wysyłki ! - im. nazwisko, adres i nick klubowy.

Nie będzie wtedy żadnych problemów z wysyłką. Przy wpłatach proszę wpisujcie tytułem - na rzecz klubu kalendarz. 

 

Stan zamówionych kalendarzy na   08 -12 - 2022r. 

 

Biurkowe - 41     Ścienne - 25

 

"+"   oznacza zrealizowany przelew        "a" oznacza dostarczony adres do wysyłki 

 

 

8. Marrone - biurkowy - 2 szt                                                               +          a

9. Misiu7 - biurkowy - 4 szt.                                                                  +

 

12. dodge66 - biurkowy - 1 szt.,                   ścienny - 1 szt.                         a

13. plu -                                                           ścienny - 1 szt.             +

 

22. aryb -                                                              ścienny - 1 szt.

23. bananek - biurkowy 2 szt.,                    ścienny -2 sztuki            +           a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości.   Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
       
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected] (Uwaga, nowy adres)   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Gość MxR
      Przez Gość MxR
      Drodzy Miłośnicy zegarków w Was cała nadzieja.
      Poszukuje zegarka z kalendarzem tzn. chodzi mi głównie aby mi przypominał o wydarzeniach np. fryzjer, spotkanie, zakupy itp. krótkie treści ale zapisane w zegarku.
      25 lat temu posiadałem zegarek Casio z kalkulatorem i taką funkcją żmudnego wpisywania ale był to najlepszy z możliwych zegarków.
      Teraz po prawie ćwierć wieku chciałbym podobny, ale na miarę dwudziestego pierwszego wieku idealnie by było gdyby zczytał informacje z konta/kalendarza google i mi o tym przypominał. Znalazłem zegarek Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 ale on musi być na stałe połączony z telefonem. Mi zależy na tym by z telefonu lub komputera wpisać wszystkie przypominacze / zsynchronizować z zegarkiem do pamięci wewnętrznej zegarka i odłączyć telefon / internet WiFi itp. i korzystając z samego zegarka, który o wydarzeniach będzie mi przypominał. (telefon zostaje w domu, a ja jestem poza zasięgiem, a przypomnienia z zegarka będą się pojawiać).
       
      Pozdrawiam
      Marcin
    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy i koleżanki
       
      Zbliża się okres wakacyjny, trochę luźniej w pracy i w związku z tym pytanie...
       
      Kto chciałby pomóc przy stronie internetowej Klubu?
       
      Poszukujemy amatorów, profesjonalistów, po prostu osoby chętne do wspólnego rozwinięcia naszej strony. Z wszelakimi zdolnościami. Redaktorów, fotografów, grafików, specjalistów od marketingu, social media i każdej innej dziedziny, która może się przydać. Jak również tych, którzy chcą po prostu pomóc i spróbować czegoś nowego. Próbowanie nic nie boli, a satysfakcja jest bardzo duża.
       
      Również osoby o zainteresowaniach niekoniecznie związanych z zegarkami są wielce poszukiwane. Bo strona klubu ma nie tylko być o zegarkach, ale również do dzielenia się pasjami. Tak, by wciągać w to innych.
       
      Zachęcam więc bardzo do dyskusji i kontaktu. Najlepiej do mnie bezpośrednio poprzez PW lub e-mail: [email protected]
       
      Pozdrawiam
       
      Janek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.