Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki otrzymałem swój kalendarz i szczerze jestem trochę (a nawet bardzo zawiedziony), bo na pierwszej stronie jest "sample" i sądziłem, że układ dni będzie per tydzień, z imieninami, świętami itd... tak jak w pierwszym poście a biurkowym dalej w jednej linii (tutaj już przełknąłem tą łyżkę dziegciu) , ale jak otworzyłem ścienny i zobaczyłem to samo, to się załamałem....

Ostatni raz zamówiłem, w przyszłym roku już nie zamówię, jeśli układ graficzny się nie zmieni.

Sorry ale takie mam zdanie. Zdjęcia, zdjęciami i są to unikatowe rzeczy ale też patrzę trochę na funkcjonalność i tutaj jest zerowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz dotarł dzisiaj - jest super, jak co roku.

Tradycyjnie dziękuję koledze ladek22 oraz wszystkim zaangażowanym w projekt, za jego przygotowanie oraz poświęcenie własnego czasu - dobra robota!😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Jest możliwość jeszcze zamówić kalendarz ścienny 1 szt - wz71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wz71 napisał(-a):

Witam 

Jest możliwość jeszcze zamówić kalendarz ścienny 1 szt - wz71

 

Tak :) Kalendarze jeszcze są.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

disaster3 napisał m.in -

 

" to się załamałem....

Ostatni raz zamówiłem, w przyszłym roku już nie zamówię, jeśli układ graficzny się nie zmieni.

Sorry ale takie mam zdanie. Zdjęcia, zdjęciami i są to unikatowe rzeczy ale też patrzę trochę na funkcjonalność i tutaj jest zerowa...."

 

Przykro to słyszeć, ale cóż ... krytyka zostaje jak najbardziej przyjęta.  Żaden kalendarz nie będzie idealny i nie spełni nigdy oczekiwań wszystkich. Sprawdziłem kilka poprzednich wydań naszego kalendarza i one zawsze były z takim układem jak ten najnowszy.

Priorytetem zawsze były zdjęcia zrobione przez klubowiczów ich własnych zegarków. Nigdy nie chodziło o jak największą funkcjonalność kalendarzy tylko właśnie o zdjęcia ! 

 

Dodam, że kalendarze powstają w ramach pracy społecznej po godzinach kilku osób z Krakowa, Gdańska, Poznania, Białegostoku i Warszawy. Nakład jest bardzo mały co ma decydujący wpływ na cenę. Praca i zaangażowanie Przemka przy sprawdzaniu adresów, pakowaniu i wysyłce, to osobna historia. Pozostałe osoby często zarywają noce żeby kalendarz w ogóle powstał. Nie ukrywam, że aż taka krytyka trochę podcina skrzydła. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kalendarz biurkowy bardzo się podoba. Otrzymałem zamówienie i bardzo dziękuję. Ale fakt faktem, jeśli dla kogoś istotny jest układ tygodni dni itp. zdjęcia z pierwszej strony mogły być mylące. Dla mnie akurat to bez znaczenia, podchodzę do tego czysto hobbystycznie, a nie użytkowo. Fajnie popatrzeć na ładne zdjęcia ładnych zegarków! W nawale pracy w biurze na co dzień można rzucić okiem i na chwilę skierować myśli w inną stronę. 🙂


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, agremi napisał(-a):

Mnie kalendarz biurkowy bardzo się podoba. Otrzymałem zamówienie i bardzo dziękuję. Ale fakt faktem, jeśli dla kogoś istotny jest układ tygodni dni itp. zdjęcia z pierwszej strony mogły być mylące. Dla mnie akurat to bez znaczenia, podchodzę do tego czysto hobbystycznie, a nie użytkowo. Fajnie popatrzeć na ładne zdjęcia ładnych zegarków! W nawale pracy w biurze na co dzień można rzucić okiem i na chwilę skierować myśli w inną stronę. 🙂

Popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie

 

Ja myślę, że my jesteśmy świadomi tego, że kalendarz jest wynikiem pracy kolegów którzy robią to po godzinach. Nikt z nas zapewne nie ma do nich o nic pretensji (ja nie mam). Wręcz przeciwnie należą się im podziękowania i gratulacje, bo jakość naprawdę jest super, zarówno druk jak i dobór zdjęć. Natomiast jeśli chodzi o układ kalendarza ściennego to daliście ciała, trzeba się uderzyć w pierś i wyciągnąć wnioski. Wystarczyło w pierwszym poście pokazać jak on faktycznie będzie wyglądał (chodzi mi o wzór) i nikt by nie miał pretensji, że dostaje coś innego niż spodziewał się, że otrzyma. Ja sam jestem zawiedziony, że jest inny układ niż w pierwszym poście, dla mnie ważna była również jego funkcjonalność, którą w obecnym układzie stracił.

 

A co do tego co Pan napisał tutaj:

 

5 godzin temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Sprawdziłem kilka poprzednich wydań naszego kalendarza i one zawsze były z takim układem jak ten najnowszy.

 

To chyba jednak nie do końca jest tak jak Pan pisze. Zamawiałem kalendarz ścienny na rok 2021 i wtedy wyglądał on tak.

image.png.bc2e2c44e68dacefe2952ecfe962623c.png

 

Dokładnie tak samo jak ten z 2020:

 

image.png.17d82d7dcf3e70f3992601d2f5955b74.png

(zdjęcia z naszego forum pobrane bez wiedzy i zgody ich autorów w celu zobrazowania wygładu kalendarzy ściennych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że układ kalendarium został podyktowany formatem kalendarza. W tym roku strony kalendarza mają układ poziomy, a nie pionowy i to nastręczyło problemów. Początkowo chcieliśmy zostawić układ tygodniowy, ale ucinało to dramatycznie zdjęcia w formę panoramiczną i kadrowało zegarki bardzo niekorzystnie (przykład poniżej). Oczywiście funkcjonalność byłaby wówczas większa, ale jako esteta nie pozwoliłbym sobie na takie przedstawienie głównych bohaterów, gdzie 2/3 zdjęcia byłoby wykadrowane. W temacie kalendarium na pewno będziemy w następnym roku kombinować, aby wyszło to jak najlepiej. Dziękuję przy tym za wszystkie miłe słowa co do oprawy graficznej i doboru zdjęć - mam odczucia, że tak mocnej obsady zegarkowej jeszcze nigdy nie było i zdjęcia, które nadesłaliście w tym roku są fenomenalne :) 

image.png.f7dcfae7f25922005185ad3a2cfe8180.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
disaster3 napisał m.in -
 
" to się załamałem....

Ostatni raz zamówiłem, w przyszłym roku już nie zamówię, jeśli układ graficzny się nie zmieni.

Sorry ale takie mam zdanie. Zdjęcia, zdjęciami i są to unikatowe rzeczy ale też patrzę trochę na funkcjonalność i tutaj jest zerowa...."

 

Przykro to słyszeć, ale cóż ... krytyka zostaje jak najbardziej przyjęta.  Żaden kalendarz nie będzie idealny i nie spełni nigdy oczekiwań wszystkich. Sprawdziłem kilka poprzednich wydań naszego kalendarza i one zawsze były z takim układem jak ten najnowszy.

Priorytetem zawsze były zdjęcia zrobione przez klubowiczów ich własnych zegarków. Nigdy nie chodziło o jak największą funkcjonalność kalendarzy tylko właśnie o zdjęcia ! 

 

Dodam, że kalendarze powstają w ramach pracy społecznej po godzinach kilku osób z Krakowa, Gdańska, Poznania, Białegostoku i Warszawy. Nakład jest bardzo mały co ma decydujący wpływ na cenę. Praca i zaangażowanie Przemka przy sprawdzaniu adresów, pakowaniu i wysyłce, to osobna historia. Pozostałe osoby często zarywają noce żeby kalendarz w ogóle powstał. Nie ukrywam, że aż taka krytyka trochę podcina skrzydła. 

 

 


Podepnę się, proszę zdjęcie ściennego z zeszłego roku, są ładne zdjęcia jak i funkcjonalny kalendarz. Jak widzę w poprzednich latach również było PRO a tym razem….. słabizna. Zdjęcia super ale zdjęcia mogę pooglądać w internecie, a jak są zdjęcia + funkcjonalny kalendarz to jest i wilk syty i owca cała.
Sample na 1 stronie jest mylący i dałem się złapać jak indor na kluchy.
W przyszłym roku zanim zamówie będę prosił o randomowe jedno zdjęcie ściennego jak i biurkowego w ciemno już nie zamówię. A jak z przesłaniem zdjęcia będzie problem to podziękuje w ogóle.
Z zeszłego roku

0f567b9dad0e77b50b64f0c0375ef941.jpg

Na nowy 2023 - No jak dla mnie to układ zdecydowanie inny ale może się nie znam
e435f980799c2ac34eff0972565a6b2a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo proszę przysyłajcie adresy do wysyłki ! - im. nazwisko, adres i nick klubowy. 

Nie będzie wtedy żadnych problemów z wysyłką. Przy wpłatach proszę wpisujcie tytułem - na rzecz klubu kalendarz. 

 

Stan zamówionych kalendarzy na   12 -12 - 2022r. 

 

Biurkowe - 42     Ścienne - 26

 

"+"   oznacza zrealizowany przelew        "a" oznacza dostarczony adres do wysyłki 

 

 

8. Marrone - biurkowy - 2 szt                                                               +          a

9. Misiu7 - biurkowy - 4 szt.                                                                  +

 

12. dodge66 - biurkowy - 1 szt.,                   ścienny - 1 szt.                         a

13. plu -                                                           ścienny - 1 szt.             +

 

22. aryb -                                                              ścienny - 1 szt.

23. bananek - biurkowy 2 szt.,                    ścienny -2 sztuki            +           a

24. ma5ter                                                      ścienny - 1 szt.                            a

25. I_love_britney - biurkowy 1 szt.                                                                  a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

+"   oznacza zrealizowany przelew        "a" oznacza dostarczony adres do wysyłki 

 

 

9. Misiu7 - 4 biurkowe dziś pójdzie przesyłka

22. aryb -                                                              ścienny - 1 szt. dziś pójdzie przesyłka

24. ma5ter                                                      ścienny - 1 szt.  dziś pójdzie przesyłka

25. I_love_britney - biurkowy 1 szt.                                          dziś pójdzie przesyłka

 

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w pracę nad kalendarzami, realizacja z pewnością nie była łatwa.

Jakość druku faktycznie jest lepsza niż w poprzednich latach! :)

 

cXi2fTV.jpg

 

Muszę jednak podzielić zdanie kolegów - układ kalendarza ściennego zdecydowanie ucierpiał na czytelności i funkcjonalności. Brakuje również logotypu naszego klubu, odnośników do strony głównej/forum czy choćby social mediów.

 

Uważam też, że wskazane byłoby ujednolicenie wzoru kalendarzy: rozmieszczenia loga i grafik, użytej czcionki czy kolorystyki klubu. Myślę również, że parę słów od zarządu jako krótki wstęp do kalendarza zostałoby odebrane jako miły akcent dla klubowiczów (wydaje mi się, że miało to miejsce parę lat temu).


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, TimeWaitsForNoOne napisał(-a):

@ladek22 Jaka jest szerokość kalendarza ściennego? (Od tego, czy się zmieści tam, gdzie mógłby wisieć, uzależniam zakup.)

Nie wiem czy będzie dobrze na zdjęciu widać. Szerokość 42 cm, a wysokość 30 cm.

7D50F7D8-865D-4F5A-9F63-A61FE9241DB5.thumb.jpeg.67fb5a4701b13362e220f573b7a5b2a4.jpeg

 

 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klubowe kalendarze 2023 jeszcze są i można zamawiać. Są dwie wersje ścienny i biurkowy. Kilka zdjęć kalendarzy możecie zobaczyć we wcześniejszych postach.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.12.2022 o 16:29, ladek22 napisał(-a):

Nie wiem czy będzie dobrze na zdjęciu widać. Szerokość 42 cm, a wysokość 30 cm.

 

 

Dzięki za odpowiedź. Szerokość jest w sam raz, zatem poproszę 1 ścienny. Przelew jest już w drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klubowe kalendarze 2023 jeszcze są i można zamawiać. Są dwie wersje ścienny i biurkowy. Kilka zdjęć kalendarzy możecie zobaczyć we wcześniejszych postach.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klubowe kalendarze 2023 jeszcze są i można zamawiać.

 

Ściennych zostało 9 sztuk

 

Biurkowych zostało około 30 sztuk


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klubowe kalendarze 2023 jeszcze są i można zamawiać.

 

Ściennych zostało 9 sztuk

 

Biurkowych zostało około 30 sztuk


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klubowe kalendarze 2023 jeszcze są i można zamawiać.

 

Ściennych zostało 9 sztuk

 

Biurkowych zostało około 30 sztuk

 
Jeśli jesteś kolekcjonerem kalendarzy, a takie osoby są na forum, informuję że są do zdobycia, nieodpłatnie, kalendarze z lat ubiegłych. Pytajcie tutaj w temacie lub na PW.
 
W tym szczególnym dniu życzę Wszystkim Klubowiczom Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz Dobrego i Szczęśliwego Nowego 2023 Roku.

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy
        Ruszają zapisy na nową edycję Kalendarza Klubowego   Jak poprzednio, planujemy produkcję kalendarza biurkowego oraz ściennego. Kalendarze będą jeszcze lepszej jakości.   Cena kalendarza biurkowego to 39 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
       
      Cena kalendarza ściennego to 50 zł/szt. oraz dodatkowo 12 zł przy wysyłce poza granice kraju.
        Jak zamówić kalendarz? To trzy proste kroki:   1. Poinformować nas o tym w tym wątku
        2. Wykonać przelew Dane do przelewu: Stowarzyszenie Klub Miłośników Zegarów i Zegarków  00-427 Warszawa ul. Dmochowskiego 4/2   Santander Bank Polska S.A. Nr rachunku: 61 1090 1870 0000 0001 1236 5368   W rubryce tytułem przelewu wpisujecie: Kalendarz, login klubowy, ilość sztuk Przykład: Kalendarz - Jan M. Krawczyk - 1 biurkowy i 2 ścienne   3. Wysłać e-mail z danymi adresowymi Dane do wysyłki proszę przesłać na [email protected] (Uwaga, nowy adres)   W temacie wiadomości, jak powyżej, zastosujcie taki schemat: Kalendarz, login klubowy   Pozdrawiam   Janek
    • Gość MxR
      Przez Gość MxR
      Drodzy Miłośnicy zegarków w Was cała nadzieja.
      Poszukuje zegarka z kalendarzem tzn. chodzi mi głównie aby mi przypominał o wydarzeniach np. fryzjer, spotkanie, zakupy itp. krótkie treści ale zapisane w zegarku.
      25 lat temu posiadałem zegarek Casio z kalkulatorem i taką funkcją żmudnego wpisywania ale był to najlepszy z możliwych zegarków.
      Teraz po prawie ćwierć wieku chciałbym podobny, ale na miarę dwudziestego pierwszego wieku idealnie by było gdyby zczytał informacje z konta/kalendarza google i mi o tym przypominał. Znalazłem zegarek Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 ale on musi być na stałe połączony z telefonem. Mi zależy na tym by z telefonu lub komputera wpisać wszystkie przypominacze / zsynchronizować z zegarkiem do pamięci wewnętrznej zegarka i odłączyć telefon / internet WiFi itp. i korzystając z samego zegarka, który o wydarzeniach będzie mi przypominał. (telefon zostaje w domu, a ja jestem poza zasięgiem, a przypomnienia z zegarka będą się pojawiać).
       
      Pozdrawiam
      Marcin
    • Przez Jan M. Krawczyk
      Koledzy i koleżanki
       
      Zbliża się okres wakacyjny, trochę luźniej w pracy i w związku z tym pytanie...
       
      Kto chciałby pomóc przy stronie internetowej Klubu?
       
      Poszukujemy amatorów, profesjonalistów, po prostu osoby chętne do wspólnego rozwinięcia naszej strony. Z wszelakimi zdolnościami. Redaktorów, fotografów, grafików, specjalistów od marketingu, social media i każdej innej dziedziny, która może się przydać. Jak również tych, którzy chcą po prostu pomóc i spróbować czegoś nowego. Próbowanie nic nie boli, a satysfakcja jest bardzo duża.
       
      Również osoby o zainteresowaniach niekoniecznie związanych z zegarkami są wielce poszukiwane. Bo strona klubu ma nie tylko być o zegarkach, ale również do dzielenia się pasjami. Tak, by wciągać w to innych.
       
      Zachęcam więc bardzo do dyskusji i kontaktu. Najlepiej do mnie bezpośrednio poprzez PW lub e-mail: [email protected]
       
      Pozdrawiam
       
      Janek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.