Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MarcinP86

Obcinanie sie samemu- golarka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jako, że jesteśmy tutaj sami faceci to ja mam pytanie, ilu z Was ma brodę :D I chodzi do barbera ?Ja chodzę ( na razie) i zazwyczaj mam kombo, czy strzyżenie, włosów plus brody. Jednak stwierdziłem, ze może spróbuje sił sam. Miałem golarkę z Brauna i całkiem dobrze mi szło póki mi się ta golarka nie zepsuła. I tak sobie myślę, jaką kupić. Znowu Braun ? czy lepiej pomyśleć o Philipsie albo jakiejś takiej typowo fryzjerskiej https://salonova.pl/maszynki-do-strzyzenia Znalazłem tutaj za 199 zł. W Media widziałem z Brauna też za tyle. Co wybrać Panowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, MarcinP86 napisał(-a):

Cześć. Jako, że jesteśmy tutaj sami faceci to ja mam pytanie, ilu z Was ma brodę :D I chodzi do barbera ?Ja chodzę ( na razie) i zazwyczaj mam kombo, czy strzyżenie, włosów plus brody. Jednak stwierdziłem, ze może spróbuje sił sam. Miałem golarkę z Brauna i całkiem dobrze mi szło póki mi się ta golarka nie zepsuła. I tak sobie myślę, jaką kupić. Znowu Braun ? czy lepiej pomyśleć o Philipsie albo jakiejś takiej typowo fryzjerskiej https://salonova.pl/maszynki-do-strzyzenia Znalazłem tutaj za 199 zł. W Media widziałem z Brauna też za tyle. Co wybrać Panowie ?

 

 

Od lat mam tego same Philipsa i dziala. Tylko rozejrzyj sie za golarka do brody, nie do wlosow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Phillipsa i kupiłem kolejnego. Na moje potrzeby wystarcza. Modelu nie znam. Żona kupiła 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chodzę do barbera i jeżeli chodzi o jakieś podcięcie wąsa czy podgolenie to ok ale ciężko samemu sobie fajnie wycieniować dłuższy zarost czy dobrze zrobić kontur. 

Czego oczekujesz bo ja teraz myślę żeby wziąć sobie. 

https://allefryz.pl/product-pol-8071-Maszynka-Babyliss-FX-7870BKE.html?country=1143020003&utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping

Tylko tu nie ma ma żadnych końcówek z długościami. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja jedną maszynką robię robię całość na 5 mm. Twarz i głowę. Oczywiście tam gdzie trzeba, dodatkowo cieniuję jedynką i trójką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam FOX TECHNO podobno profesjonalna maszynka bezprzewodowa do włosów. Używam od jakiegoś roku. Rewelacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od swojego golibrody, każde stanowisko to pięć maszynek rożnego kalibru Wahl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, wisniap napisał(-a):

Ja miałem Phillipsa i kupiłem kolejnego. Na moje potrzeby wystarcza. Modelu nie znam. Żona kupiła 😁.

Możesz wskazać model tego Philipsa ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sn@p napisał(-a):

Możesz wskazać model tego Philipsa ? :)

Multigroom 3000 lub 5000. Nie ma mnie w domu więc nie sprawdzę. One chyba się różnią liczbą nasadek.. z tych tańszych serii na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do barbera chodziłem ponad rok, do różnych z różnymi efektami. Od półtorej roku golę się sam, ja mam akurat taką sytuację, że do golenia głowy kupiłem Phillipsa, który ma wymienną głowicę - trymer z 5 pozycjami i to mi całkowicie wystarcza do brody. Niestety głowica do golenia na 0 jest jedną z prostszych i czasem muszę poprawiać głowę maszynką z ostrzami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0242.JPG

DSC_0243.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada super ! Jak goli ? 

 

 

 

Wszystko zależy jak kto się goli głowę i brodę. Jak stopniuje itd 

 

 

Ja głowę gole czymś takim .

 

 

 

rx5.jpg

 

 

 

 

 

Japę na całości 3mm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

Wyglada super ! Jak goli ? 

 

 

 

Goli jak zły 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyglada super ! Jak goli ? 
 
 
 
Wszystko zależy jak kto się goli głowę i brodę. Jak stopniuje itd 
 
 
Ja głowę gole czymś takim .
 
 
 
rx5.jpg.93ddac4ec89be3503af3555dfd26757c.jpg
 
 
 
 
 
Japę na całości 3mm 

Też używam tego Remingtona, najlepszy sprzęt do golenia głowy, jaki miałem.
Trochę było ciężko kupić, bo chyba tylko Media Markt jest oficjalnym sprzedawcą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ASTRAL napisał(-a):


Też używam tego Remingtona, najlepszy sprzęt do golenia głowy, jaki miałem.
Trochę było ciężko kupić, bo chyba tylko Media Markt jest oficjalnym sprzedawcą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja kupiłem z alledrogo o 150zl taniej niż w media ,nowa oczywiście  .zawsze używałem pianki i Wilkinsona. Chciałem spróbować takiej maszynki, po obejrzeniu kilku filmików na Yt zdecydowałem się kupić. Jedyna jej wada i nie wada 😀😀😀😀to to że trzeba golić się co 3 dni a najlepiej co 2 ,ale przyzwyczaiłem się i co drugi dzień przejadę łepetyne  ,3 minuty i po kłopocie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna szukam elektrycznej maszynki do golenia głowy. @ASTRAL czego używałeś wcześniej i jak się ma ten Remington do poprzedników? Ja miałem jakiegoś Philishave z wyższej półki (7 czy 8, nie pamiętam) ale poległ bardzo szybko przy codziennym goleniu. To mnie zraziło i głowę golę jednorazówkami. Ale sprawdzony sprzęt elektryczny znalazłby u mnie robotę. Napotkałem dwa typy 1500 i 1600, różniące się ceną i trochę wyglądem, ale wiarygodnych informacji lepiej nie szukać na stronach sprzedawców czy producenta. 

Opiszcie Koledzy proszę, jak długo używacie i jak się to spisuje? Na mokro golicie glacę, czy na sucho? Którą macie 1500 czy 1600?

Edytowane przez zami
literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1500 .gole od 25 grudnia .co 2 dzień przeważnie. Cały czas na sucho ,nie goliłem jeszcze na mokro , maszynkę myje pod bieżącą wodą, mam włosy na całej głowie nie mam łysiny ,tylko gole się na glace 😀, tyle co mogę powiedzieć. Żeby było gładko idealnie trzeba trochę pojeździć po głowie, bateria starcza na 4-5 goleń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, witam Was. Więc tak,  Babylissa tez wiem, że są dobre. Mój brat się nią strzyże. Ma też do brody brzytwę, której również zakup rozważam. Ogólnie z tych marek co tutja podaliście to właściwie wszystkie je znam i chyba wszystkie są dobre ? Remington mi się kojarzy akurat ze sprzętem mojej żony, lokówki, prostownice i takie tam. ja myślałem o takiej golarce, która będzie coś w rodzaju 2w1. Ja tez nigdy na mokro nie goliłem, zawsze na sucho również. Ciężko wybrać 🙈

Edytowane przez MarcinP86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MarcinP86 napisał(-a):

Ciężko wybrać 🙈

Jak zwykle forum pomaga .😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do brody korzystam, od kilku już lat, z Philips BeardTrimmer BT9290. Kiedyś kupiłem ze zniżką za kupony z Shell lub BP.

Ma obrotową głowicę z dwoma ostrzami, szerokim i wąskim oraz dodatkowe nasadki.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1500 .gole od 25 grudnia .co 2 dzień przeważnie. Cały czas na sucho ,nie goliłem jeszcze na mokro , maszynkę myje pod bieżącą wodą, mam włosy na całej głowie nie mam łysiny ,tylko gole się na glace , tyle co mogę powiedzieć. Żeby było gładko idealnie trzeba trochę pojeździć po głowie, bateria starcza na 4-5 goleń. 

też mam od grudnia tego Remingtona, używam w zasadzie co 2 dni i potwierdzam to co powyżej.
Profilaktycznie co 3 czyszczenie maszynki daję na ostrza po kropli oleju.
Wadą może być to, że nie działa gdy się ładuje - efekt uboczny tego, że można go używać pod prysznicem.
edit: używałem go na mokro - przy 1dniowym włosie daje radę, przy 3 dniowym potrafi się przyblokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownego grona używa może takiej golarki i mógłby podzielić się jej oceną?

20230311_134559.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.