Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ten taki już trochę starawy jest 2006r - te nowe fajne (najnowsze) ale to dudków nie ma na taki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi właśnie te nowe Superb się nie podobają bo maja paskudne tyły takie zaoblone a kombi to już masakra.

A ta ładna jest ma dobrze dobrane proporcje. 

Gdyby była młodsza był by to samochód dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wygodny i duży w środku i na zewnątrz szerszy i dłuższy od passata - ja mam wersję 2.0TDi  140KM  fajnie się lata po autostradach w mieście trochę słoniowaty - idealny na długie trasy 6 bieg i tak 140-160 to idealna prędkość - nawet jak odsunę fotel kierowcy daleko to z tyłu spokojnie wyprostujesz nogi - ogromny bagażnik 

dłuży tak, ale szerszy tylko kosmetycznie - rostaw kół przód - tył w obu identyczny, szerokość wnętrza też :) Bagażnik też podobny jak w passacie b5 sedan. Ale superb na traski fajny. Masz dpf? Jaki przebieg?

No mi właśnie te nowe Superb się nie podobają bo maja paskudne tyły takie zaoblone a kombi to już masakra.

A ta ładna jest ma dobrze dobrane proporcje. 

Gdyby była młodsza był by to samochód dla mnie.

ładne proporcje to ma np. e39 sedan, generalnie Audi, bmw i merc mają ładne proporcje bo są szerokie, często krótkie zwisy (szczególnie bmw) -  są projektowane od podstaw jako duże sedany. Superb 1 jest za wąski w stosunku do długości  Superb II sedan jeszcze gorzej wygląda. Superb III jest najbardziej proporcjonalny z superbów moim zdaniem.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Superb 1   :P  ... znawcy...

maxresdefault.jpg

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

. Masz dpf? Jaki przebieg?

Niestety jest choć od 7 lat nie dawał sygnałów - teraz jest 245 000 km albo pod koniec roku albo na początku 2018 idzie na sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoda nawiązuje nazwami do wcześniejszych modeli. Na foto Octawia i Felicja.

post-95072-0-72440900-1490048277.jpg

post-95072-0-14845200-1490048288_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam się podoba nowa Toyota Rav4? Ogolnie sam jestem pod wrażeniem samej sylwetki. Nie podoba mi się jedynie w kolorze białym ( A ten jest włąśnie najczęścije reklamowany). O wiele lepiej wyglaałaby w jakimś ciemnym lakierze.

 

retro skody również ok ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszystkie Toyoty co do joty wyglądają tragicznie. To pozostaje niezmienne od lat 80-tych. Aktualne pyski glonojada w każdym modelu okropne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się RAV4, nadwozie bardziej proporcjonalne niż CRV.

Samo w sobie białe auto może być, dla kontrastu czarna felga i przyciemnione szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cholerę nie podchodzi mi nowa RAV4... jak z resztą żadna inna nowa Toyota (no może Tundra, ewentulnie gt86)  ;)

Hyundai Tuscon 5x ładniejszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toyota rav4 biała perła, czarne szyby i felgi. Do tego w hybrydzie...

Mi się podobają toyoty: yaris, auris, chr, rav4 i land cruiser :) jeśli mówimy o tych dostępnych na naszym rynku :)

Edytowane przez overrange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Widzieliscie Camry 2018 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodać do tego wolnossąca benzynę owiana niezawodnością toyoty :) ale wszystko wyjdzie w praniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa camry z wyglądu robi wrażenie,do tego wolnossące V6 i automat, a cena w USA ok.30 tys dolarów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

To juz nie jest nudna Camry z emerytami wolno jadacymi do kasyna :)

post-76898-0-56879500-1490141861_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syn mojego kolegi pojechał do mechaniora żeby mu pospawał przy nadkolu bo dziura się zrobiła a przegląd bliski - no to ten pospawał na podnośniku zapomniał tylko o tapicerce wewnątrz bagażnika.Spaliły się plastiki, instalacja, lampa tylna, manele w bagażniku, półka, trochę tapicerki, tył fotela itp.... o sadzy wszędzie nie wspomnę  :( tam gaśnicę widać ona była czerwona jak to gaśnice  :lol:

Teraz kumpel (mechanik) doprowadza to do stanu używalności 


Spłonęła nawet skrzynka z narzędziami

post-68206-0-84182000-1490207172_thumb.jpg

post-68206-0-34738600-1490207178_thumb.jpg

post-68206-0-39062600-1490207184_thumb.jpg

post-68206-0-41248500-1490207190_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Całe życie z debilami"...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby ma sobie go zrobić a tamten mu zwróci - w co wątpię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja rozmach sku..

 

Z drugiej strony jeden wrak wyeliminowany skoro miał dziurę przez która nie przeszedł by przeglądu :)

Edytowane przez overrange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, a co ciągnie Ciebie do "hamerykanów"? ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.