Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Benzyny to mialy ogromny problem, ale jak wpiszecie w google 2.0 tdi bierze olej to tez wynikow bedzie troche. 

W dzisiejszych czasach w kazdej instrukcji norma to 1l/1000km, ja wymieniam jak producent przewidzial czyli co 30kkm, wiec jestem zadowolony, ze nie znika. Szczegolnie, ze czesto latam po niemieckich autostradach.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierze się stąd, iż w naszym kraju nie ma żadnego związku pomiędzy intelektem, a zasobnością portfela. Pieniądze zarabia się nie głową, a tupetem i bezczelnością. Dodajmy uwarunkowania kulturowe, czyli Pan jadący karetą przegania pospólstwo z drogi. Tak było od zawsze, więc czemu miałoby się zmienić? Widzę to niemal codziennie, nie tylko na drodze.

Czyli debil z pieniędzmi nadal jest debilem, tylko groźniejszym.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można jeździć konno ;).

d488a03d8169e61d3a7454405aebe23b.jpg

 

Polecam - zwłaszcza w wydaniu V8

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam - zwłaszcza w wydaniu V8

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Porsche i ferrari tez maja konia w logotypie, takze takimi konmi to Ci durnie juz jezdzili

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne te nowe BMW, fajnie ze nowa z4 wyszła i to z 6cylindrowym silnikiem

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porsche i ferrari tez maja konia w logotypie, takze takimi konmi to Ci durnie juz jezdzili

Trochę nie rozumiem wątku o durniach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa watki sie mieszaja. Musialbys cofnac sie do wpisu kolegi @kiniol


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/polacy-doprowadzili-do-tragedii-na-slowacji-scigali-sie-porsche-i-ferrari-6301199120787073a

 

Powiedzcie skąd to się bierze... Gdy się dorobią, z punktu tracą szacunek do wszystkiego i wszystkich...

To nie ma nic wspólnego z zasobnością portfela - w golfie 3 tez spotkasz debila na drodze tylko się tak w oczy nie rzuca .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja nowości BMW z salonu w Paryżu sprzed niecałej godziny, nowa seria 3 od ok. 7:30

 

http://www.live.bmwgroup.com/en/live-streaming/

 całkiem sympatyczna na 3


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 całkiem sympatyczna na 3

 

Podobna bardzo do F30, w ogóle E90/F30/G20 to jest bardziej ewolucja. Zmiana z E30 na E36/46 a potem E46 w E90 to były rewolucje, kompletnie inne auta tak na zewnątrz jak w środku. Przesiadając się z E46 do E90 to był inny świat ( chociaż E46 jeździł lepiej w lecie ), z kolei z E90 na F30 jest troszkę inaczej ale tak naprawdę bardzo podobnie.

Na razie pokazali drogie wersje ale poczekajmy jak będzie wyglądało i za ile będzie bazowe 318 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierze się stąd, iż w naszym kraju nie ma żadnego związku pomiędzy intelektem, a zasobnością portfela. Pieniądze zarabia się nie głową, a tupetem i bezczelnością. Dodajmy uwarunkowania kulturowe, czyli Pan jadący karetą przegania pospólstwo z drogi. Tak było od zawsze, więc czemu miałoby się zmienić? Widzę to niemal codziennie, nie tylko na drodze.

Czyli debil z pieniędzmi nadal jest debilem, tylko groźniejszym.

No jakoś tak to jest tutaj.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie tankować ropę, żeby nie popsuć wtrysków CR? Na BP, Orleanie, czy Shellu? Polecacie Verve, albo jakieś inne paliwa premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie tankować ropę, żeby nie popsuć wtrysków CR? Na BP, Orleanie, czy Shellu? Polecacie Verve, albo jakieś inne paliwa premium?

 

Wszystko jedno z tych wymienionych, byle nie od jakiegoś janusza za stodołą. 

Na premium ( Verva, BP Ultimate ) minimalnie mniej pali ale cenowo się to chyba nie opłaca, zwłaszcza Shell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o to, żeby nie popsuć wtryskiwaczy, bo podobno w 1.6 tdi są wrażliwe na jakość paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi głównie o to, żeby nie popsuć wtryskiwaczy, bo podobno w 1.6 tdi są wrażliwe na jakość paliwa.

To po co takie wypasione auto kupowałeś?  :P

LPG tankuję tylko na Shell'u... Inne się nie nadają do jazdy... Diesel też podobno jest OK.

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leje Verve na Orlenie, do tego całym rokiem dodatek wielofunkcyjny Kleen-flo i póki co 270t km i nie bardzo dymka puści z rury.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuję zawsze tą "lepszą" ropę, czyli verva itp. na schell, bp, ewentualnie czasem orlen.

 

 

Miałem kiedyś problem ze skrzynią aut. w A6, szarpała i dziwnie zmieniała biegi. Serwis zalecił: zmień stację. O dziwo pomogło i na lotosie kupuję tylko kawę ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje ze wzgledu na karte paliwowa na shellu, ale leje zwyklego diesla.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Pamietam takie cos jak Aro ,Rumunskie chyba, zabraklo nam paliwa to kupilismy od gospodarza co przyniosl nam w dwoch swiniowych wiaderkach ropy, wlalismy i pojechalismy dalij :) a teraz co za diesla robia ze samochody nie idą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuję zawsze tą "lepszą" ropę, czyli verva itp. na schell, bp, ewentualnie czasem orlen.

 

 

Miałem kiedyś problem ze skrzynią aut. w A6, szarpała i dziwnie zmieniała biegi. Serwis zalecił: zmień stację. O dziwo pomogło i na lotosie kupuję tylko kawę ;-)

Bo tam tylko kawę mają dobrą...reżimowa stacja...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam takie cos jak Aro ,Rumunskie chyba, zabraklo nam paliwa to kupilismy od gospodarza co przyniosl nam w dwoch swiniowych wiaderkach ropy, wlalismy i pojechalismy dalij :) a teraz co za diesla robia ze samochody nie idą

'Kurła... kiedyś to było' :D

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.